Pandemie neskončila. Chystá se další úder proti lidstvu

Zatímco Covid pandemii přerušila válka na Ukrajině, tak se chystá další úder proti lidstvu.

Možná jste slyšely, že se aplikace Tečka přejmenovala na EZ kartu. Tato EZ karta má sloužit jako elektronický očkovací průkaz. Úřad vypsal zakázku na provoz a vývoj této aplikace v hodnotě 50 miliónů korunu. Můžete si být proto jisti, že vláda, která investuje tolik peněz do vývoje aplikace se připravuje na další "pandemii".

Pak tady máme Pandemický zákon, který „legálně“ může omezovat základní lidská práva. Tento zákon byl schválen na pátý pokus, i přestože jej většinová poslanecká sněmovna v předchozích hlasováních odmítla. Pandemický zákon v podstatě legalizuje vše co bylo v roce 2020 -2021 nelegální,, kdy soudy shazovali jedno nařízení za druhým.

V únoru 2023 se má schválit celosvětová legislativa od WHO, kde se 192 zemí světa zaváže, že bude podle diktátu této organizace koordinovaně dělat pandemická opatření. Tato politika „nulové tolerance“ pandemie má téměř ve všech zemích světa zavést podobnou diktaturu, jako byla ta v Číně, kde lidé skákali z okna a páchali sebevraždy.

Globalisté a jejich politické loutky utahují oprátku, zatímco lidé řeší válku na Ukrajině a prezidentské volby. Je jen otázka času, kdy se vyhlásí další pandemie, aby všechna tato opatření mohla být uvedena v praxi. Těmito kroky zaprodané vlády světa posílají lidem jasný vzkaz:

"Ještě jsme spolu neskončili."

Ani mi jsme neskončili, a proto svrhnout  zaprodanou vládu a nahradit ji vlasteneckou vládou je dnes více než aktuální.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.