Středa , 31 května 2023

Payoneer je dnes nutnou alternativou Paypalu pokud nechcete přijít o peníze

Payoneer Global Inc. je americká společnost poskytující finanční služby, která poskytuje online převod peněz

Payoneer Global Inc. je americká společnost poskytující finanční služby, která poskytuje online převod peněz, digitální platební služby a poskytuje zákazníkům provozní kapitál. Jejich služba Payoneer je tvrdou konkurencí Paypalu od kterého odchází spoustu zákazníků.

Paypal se v poslední době odkopal především tím, že lidem a firmám blokoval peníze ať už důvodu nezaplacených daní, kvůli domněnkám z porušení zákona o terorismu v poslední době také za názory na Covid a válku na Ukrajině. Mě osobně se také stalo, že mi Paypal již několikrát zrušil/zablokoval účet, včetně peněz, a nebudu se k němu dále vracet i za cenu toho, že budu muset ukončit spolupráci s některými online tržišti, které umožňují přijímat platby pouze přes Paypal.

Mnoho zákazníků proto odchází na Payoneer, kde jsou nižší poplatky, rychlé platby, férové jednání a více možností, kterým vedení společnosti říká „Vesmír příležitostí“:

„Payoneer je vaším klíčem k odemknutí vesmíru příležitostí. Ať už provádíte mezinárodní platby, přijímáte finanční prostředky, řídíte své digitální podnikání nebo získáváte přístup ke kapitálu, Payoneer otevírá vaše podnikání světu.“ píše se na stránkách Payoneeru.

Světový oblíbený partner pro digitální obchod

Stejně jako u Paypalu si i u Payoneeru můžete nechat zaslat peníze přes e-mail. Kromě toho (a to Paypal neumožňuje) dostanete u Payoneeru i vlastní čísla bankocních účtů v různých měnách. Pryč s byrokracií u bank a náročným procesem založení účtů v zahraničí.

Výplaty na email Payoneeru vám například pošlou firmy jako jsou:

Upwork, Fiverr, Cross Over, eBay, Wallmart, wayfair, Getty Images, Shutterstocks, Adobe, Taboola, Google, Adskeeper, Tradedoubler, Airbnb, Tujia, Vrbo, Tunecore, SongTrust a mnoho dalšních

Payoneer je univerzální platforma pro univerzální růst, která vám nabízí tyto možnosti:

Získáte výplatu na bankovní účty ve vaší měně

Získáte čísla bankovních účtů v EUR, USD, GBP a dalších měnách a získejte výplatu stejně snadno, jako byste měli místní bankovní účet.

Expandujte na nová tržiště

Spojte se s tisíci tržišť a začněte dostávat platby během několika kliknutí

Požadujte platbu

Nabídněte svým mezinárodním klientům jednoduchý způsob, jak vám můžou zaplatit pomocí Payoneer fakturační služby

Vyberte si své výdělky

Vyberte si své výdělky nízkými poplatky na svůj místní bankovní účet nebo prostřednictvím bankomatu

Zaplaťte DPH

Zaplaťte úřadům DPH v EU a Spojeném království

Zaplaťte svým dodavatelům

Snižte náklady a zjednodušte procesy tím, že budete svým dodavatelům platit zdarma z vašeho zůstatku Payoneer

Spojte se s partnerským ekosystémem

Využijte síť poskytovatelů integrovaných služeb od Payoneeru, aby vám zjednodušili vaše podnikání, pomohli vám globálně růst a využívat mnoha výhod

Přístup k pracovnímu kapitálu

Investujte do budoucnosti řízením svých peněžních toků

Karta Payoneer

Využijte možnosti pořídit si debetní kartu Masterkard a nemusíte si převádět peníze nikam jinam. Debetní kartou můžete platit prakticky ihned po schválení (nemusíte čekat až k vám dorazí fyzicky).

Moje zkušenost

Já osobně jsem se službou Payoneer velmi spokojen.

Dříve jsem měl Paypal, který mi strhával platby i za to, že mi přišli peníze do jejich peněženky. To u Payoneeru není a vy tak obdržíte celou částku.

U Payoneeru si nechávám převádět peníze z USD do CZK a následně je posílám na český bankovní účet. Spready jsou mnohem nižší než u Paypalu a to je další výhoda díky které u Payoneeru ušetřím další peníze.

Za mě služba Payoneer je skvělá možnost jak expandovat a nechat si z celého světa vyplácet peníze. Spokojenost lidí s touto službou je mnohem lepší, než s Paypalem.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.