Středa , 29 března 2023

Podpořte řetězec Dráčik nákupem vánočních dárků! Zaslouží si to za svoji odvahu a přímý postoj

Hračkářství Dračík se dostalo pod palbou kritiky za otevřené názory majitele firmy na současnou situaci ve světě.

Velký poprask v mainstreamových médiích způsobily články zveřejňované na stránkách populárního hračkářství www.dracik.sk.  Když takzvaně oficiální média začnou cokoliv očerňovat a špinit, je potřeba se zastavit, zamyslet se nad uvedenými věcmi a především použít zdravý rozum. Vždyť nejednou jsme se přesvědčili, že jejich pohledy na komentovanou věc jsou často pouze propagandistické žvásty.

Co tedy tak pobuřujícího na svých stránkách majitel hračkářství Ing. Dušan Víglanský zveřejňuje? Trnem v oku je např. toto prohlášení:

„Kdo chce mír, bude mít mír. Kdo chce válku, bude mít válku. Zbraněmi míru nedosáhneš. Myslete na budoucnost dětí.“

Zdravě uvažující člověk by řekl, že je to logické jako facka, kterou obdrží žák kouřící před školou od ředitele.  Jenomže bohužel žijeme ve světě zbaveném logiky a postaveném na nelogičnosti, lžích a manipulacích. Proto dnes žák kouřící před školou není nic neobvyklého a je tolerován. Za zázrak by se dalo považovat, pokud kouří jen „obyčejné“ cigarety. Stejně tak touha po míru a nepropagace války dovážením zbraní je vnímána jako negativní postoj. Opravdu to tak v srdci cítíme? Nebo je to opět jen manipulace vládních struktur?

Na ostatní kritizovaná témata se lze podívat stejným způsobem.  Lidi, kteří se nechali očkovat experimentální vakcínou proti covid, ne jednou ale třemi nebo čtyřmi dávkami, lze logicky označit za blázny či sebevrahy, kterým nezáleží na jejich zdraví. Mozek používající člověk má dnes možnost si najít informace od opravdových odborníků nikoliv od vládních nastrčenců. Nejlepší je ovšem naučit se komunikovat se svým tělem, vnímat jeho potřeby a pravidelně je uspokojovat.

Celosvětovou propagandu různých sexuálních úchylek označovaných za normu lze z logického hlediska označit za manipulativní názor negativně ovlivňující vývoj především mladé generace. Statisíce let existuje pouze žena s ženským pohlavím a muž s mužským pohlavím. Všechno ostatní je logicky nenormální z hlediska přirozeného života a způsobuje to degradaci celé společnosti, což se v historii lidstva neustále opakuje.

Panu Víglanskému je vytýkáno, že své názory prezentuje na webu, který je primárně určený pro dětské publikum. Ale neměla by právě čistá dětská duše nezkažená manipulacemi mít možnost posoudit obě strany mince a rozhodnout se pro pravdu, upřímnost a lásku? Protože to je právě to bohatství, které bychom měli našim dětem předat.

Obchodu Dráčik za jeho odvahu existovat s rovnou páteří, žít v pravdě a upřímnosti, lze jen poděkovat a popřát hodně spokojených zákazníků.

 

Reakce na článek:

https://cc.cz/jak-oslovit-deti-hrackarstvi-dracik-na-webu-oznacuje-lgbt-za-uchylky-ega-media-jsou-koncentrak/?fbclid=IwAR0vfaHDJrNuHyvFtO0_VT94jUI3YRv6dw8RmuqGYuXQ3GGAsRy68IDJlCw

Články na webu www.dracik.sk:

https://www.dracik.sk/vsetky-clanky/

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Trinity

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.