Středa , 31 května 2023

Pohanské rituály k získání ženského sebevědomí a prověření partnerových citů vytváří harmonickou a přirozenou společnost

Youtubový kanál Fawkes Films Production zveřejnil video k tématu ženského sebevědomí, ve kterém uvádí zajímavé a pro současného člověka již neznámé tradice z pohanské minulosti.  (Video obsahuje české titulky). 

Pravděpodobně se již do širšího povědomí lidí dostala skutečnost, že dnešní ženy nejsou tak úplně tím, kým by měly být. Dva tisíce let jsou jejich schopnosti potlačovány, odsuzovány a ženy samotné jsou degradovány na podřadného tvora. Nelze si nevšimnout, že tyto útoky na ženy začaly v době nástupu křesťanství; církve, ve které vládnou muži; církve, která pošlapává tisíce let zažitou tradici rovnováhy mezi mužem a ženou. Naivní by byla myšlenka, že v dnešní době jsou na tom ženy lépe.

Člověk, který dokáže vidět pod pokličku reality, si jistě všiml, že dnešní ženy vlastně vůbec nechápou tento svět, nerozumí své duši ani svému tělu. Názorným příkladem je např. v lékařském prostředí známá skutečnost, že 35% žen přichází o panenství při prvním gynekologickém vyšetření, které většinou podstupují proto, že chtějí miminko umělým oplodněním. Možná by bylo zajímavé vidět myšlenkové pochody těchto žen, kterým nepřijde divné snažit se o miminko bez sexu. Proč se nezamyslí nad důvody, které jejich partner uvádí, aby se vyhnul sexu se svou ženou? Proč jim nevadí poškození zdraví hormonální stimulací, jejímž následkem často v rozmezí 10 až 20 let vzniká rakovina? Budiž jim omluvou tikání biologických hodin, které začnou vnímat až pět minut po dvanácté. Toto jsou ženy, které svět vnímají přes jakési hodně zamlžené brýle.

Je nutno konstatovat, že několik procent žen si již začalo uvědomovat, že se necítí, tak jak by se žena měla cítit. Často je k tomu přivedly negativní zkušenosti z partnerských vztahů, nemoci, deprese a celková ztráta životní radosti. Uvědomují si svůj nedostatek sebevědomí a začínají se pídit po řešeních. Sdružují se v různých ženských kruzích, kde svoji životní nespokojenost zákonitě spojenou se sexuální frustrací vybíjejí tancem, sdílením svých životních příběhů, hledáním řešení v dávné minulosti ženského pokolení. Začínají naslouchat svojí duši.

V úvodu uvedené video odkrývá pradávné ženské praktiky k prověřování citů mužského protějšku. Tyto rituály zvládla jen sebevědomá žena, která miluje sebe a váží si svého těla. Měly obrovskou moc vytvářet spokojená partnerství, rodiny. Díky rituálům s jablkem nebo chlebem si žena byla jistá, že ji muž opravdu miluje takovou jaká je, a nehraje na ni jen nějaké divadlo kvůli krátkodobému sexu. Rituály byly trnem v oku křesťanským kněžím. Snažili se je předělávat k obrazu svému, často však s homosexuálním podtextem. A jak je řečeno ve videu, ženy jakoby neexistovaly.

Dalším ukradeným rituálem je pokřižování, které je také původně pohanské. Křižovaly se pouze ženy a smysl pohanského pokřižování byl předání tří jablek mužům. Kříž na těle byl umístěn trošku níže. Místo čela byla ústa (žena polibkem předala muži rozkousané jablko se slinami). Místo dolní části hrudníku byl rozkrok (jablko nasáklé vaginálním sekretem). Místo levého a pravého ramene bylo levé a pravé podpaží (jablka nasáklá potem).

Obrovská štítivost dnešních mužů k ženám, která se schovává za přeceňovanou hygienu, nám brání v představě, že by bylo možné tyto předkřesťanské zvyky znovu využívat k vytváření harmonické společnosti. Ale kdo ví? Možná se najde pár odvážných žen a lidská společnost se tak začne navracet k přirozenosti.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Trinity