Pondělí , 27 března 2023

Všichni žijeme život v pronájmu moderního otroctví

Podle oficiální historie bylo otroctví v USA zrušeno 13. dodatkem ústavy dne 18 prosince 1865. Po této době se otroctví ještě několik desetiletí udrožovalo v jiných koloniích. Poslední forma otroctví byla zrušena v Brazilii 13. května 1888.  Od té doby údajně žijou lidé po celém světě svobodně. Je tomu opradu tak?

Když pomineme nějaké ilegálni formy otroctví, tak dle mého názoru žijeme v legální formě otroctví a to za pomocí tohoto finančního systému a života, který si musíme pronajímat. Stará forma otroctví skončila a s nástupem průmyslové revoluce a zavedení energetických sítí vznikla nová forma otroctví.

Život v otroctví pronájmu

Když se narodíte na tento svět, tak obdržíte rodný list, čímž se stáváte korporací vlastněnou státem (jste neživý člověk). Jako korporace se musíte řídit korporátními zákony a předpisy z nichž vyplývá samozřejmé zapojení do finančního systému a povinostech o finančním vypořádáních.

Jako korporátní otroci zbavení půdy a svých kořenů musíme platit za vodu, elektřinu, svoz odpadu, koncesionářské poplatky, zdravotní pojištění, další poplatky, daně a pokuty (když nedodržujete pravidla hry). Samozřejmě jsou i další výdaje jako potraviny a oblečení, ale o těch teď nemluvím.

Někteří lidé si myslí, že to jsou nezbytné výdaje za služby, které vám jsou poskytovány. Opravdu?

Vezměme si takové zdravotní pojištění. Dnes už skoro 80% zdravotních úkonů si musíte hradit sami. U zubaře už to je mnohem více. Co kdybych řekl, že se chci sám léčit bylinkami a pouze v případech zlomenin, nebo zdravotních problémů se zuby si uhradím vše sám? Umožní mi to systém? Neumožní a když mu nepošlu 2 500 Kč měsíčně na výpalném, tak na mě pošle exetory.

Stejně tak proč bych měl platit například koncesionářské poplatky nějaké ČT? Co mi je vůbec po nich? Jakým právem si myslí, že jim dlužím peníze jenom proto, že mám doma televizi? Vždyť jsem je o jejich „služby“ nikdy nežádal.

Elektřina by se dala vyrábět zdarma pomocí generátoru volné energie a za vodu (kdo nemá studnu) by průměrná domácnost platila poplatek za údžbu vodovodů třeba 200 Kč/měsíčně, ovšem za předpokladů, že bude voda patřit nám, žijícím bytostem a ne nějakým nadnárodním korporacím, jako je třeba Veolia.

Řeknu vám jednu věc:

„V momentě kdy většinu výdajů spolkne jenom to, že žijete a bydlíte, pak se stáváte novodobými otroky“

Moderní otroctví

Podle článku z deníku idnes.cz je novodobé otroctví toto:

„Moderní otroctví zahrnuje zločiny obchodování s lidmi, nucené manželství, nucenou práci, vykořisťování dětí, sexuální násilí či dluhové otroctví.“

Pojďme se zaměřit na nucenou práci a dluhové otroctví.

Jsme nuceni neustále pracovat, abychom zaplatili všechny ty nesmysly, protože jinak nám Stát sebere veškerou naši důstojnost a pošle na nás exekutory, kteří nás připraví o naše majetky:

Zadluženost každým rokem v ČR stoupá:

Zdroj: porovnej24.cz

Čísla na grafu mluví pouze o zadlužených domácnostech. Spotřebitelský úvěr má kolem 2,5 miliónů Čechů. Celkový dluh obyvatel ČR vzrostl v roce 2021 o rekordních 365 miliard korun na 2,97 bilionu Kč.

A není se čemu divit. Kde lidé mají pořád brát peníze na všechny tyto nesmysly, které musí povinně platit? S příchodem pandemie se lidem snížili příjmy (likvidace podnikání, vyhazov kvůli neočkování) a naopak se zvýšily výdaje (roušky, testy, pokuty za nedodržování Covid pravidel, výdaje za právní obranu atd.).

Nově další uměle vyvolána krize kvůli válce na Ukrajině a zdražování energií, potravin a dalších komodit dotahuje globalistický směr, zbavit nás veškerých majetků, abychom „byli šťastní“.

Podle definice „Moderního otroctví“ to v čem žijeme, je skutečně moderní otroctví. Největšími otroky jsou ti lidé, kteří si neuvědomují, že jsou otroci a myslí si, že tohle je život a pouze takto se dá žít.

Udržujte je chudé

Systém nás uměle udržuje chudé vytvářením nedostatků a vysokými cenami. To můžeme dnes krásně vidět inflaci, kdy mnoho produktů zdražilo o desítky procent. Je to forma finančního zotročení. Děje se to již velmi mnoho let.

Nedávno jsem například četl knihu o životě Viktora Schabergera, vynálezce, vodohospodáře a lesníka, který vyvinul generátor volné energie poháněný vodou. Kromě toho vymyslel měděný pluh díky kterému by se dala zvýšit výnosnost zemědělských plodin o 50%.

Foto: Spirálový měděný pluh měl napodobovat práci krtka. Přerušovaná čára opatřená šipkami ukazuje pohyb půdy v pluhu.

V roce 1948 Viktor Schuberger s jistou Salcburskou firmou podepsal smlouvu na výrobu velkého počtu pluhů. Jednoho dne ho vyhledal poslanec zemského sněmu. Objevil se v elegantním automobilu a proběhl následující rozhovor:

Poslanec: „Obchází se zvěst, že salcburská městská správa provedla úspěšné pokusy s vašími pluhy; to by bylo velmi zajímavé. Na něco se vás ale musím mezi čtyřma očima zeptat: Jak velký bude mů podíl, když vás podpořím?“

Schuberger: „Nerozumím, co tím myslíte. Jste přece poslancem zemského sněmu a nemáte s tím nic společného. Své odvody za pokus jsem zaplatil a všechno je v pořádku.“

Poslanec: „Musím se vyjasnit jasněji. Je tomu totiž tak, že mám dohodu se závody na výrobu dusíku, a když zemědělce přesvědčím, aby používali víc dusíku, dostanu provizi za každý pytel, který se tu prodá. Když teď ale zemědělci přesedlají na měděný pluh, spotřeba dusíku poklesne, a tak bych měl místo toho dostávat provizi z vašich pluhů, abych na tom nebyl škodný. Můžeme se jako staří přátelé dohodnout a udělat dobrý obchod, který nám oběma přinese prospěch.“

Schauberger: „Chci vám říct jenom jedno: Jste pěkná svině. Mělo mi to být jasné hned, když jste jako člověk sloužící lidu přijel v takovém luxusním autě.“

Po této neshodě firma, která měla pluhy vyrábět, nečekaně zrušila smlouvu. Zástupci národohospodářství začali stejně jako sedláci varovat před použitím měděného pluhu. Ten by prý způsobil nadprodukci, která by měla za následek nižší ceny zemědělských produktů. Tím se zcela zastavila jak výroba, tak i použití těchto pluhů.

Chápete to? Zcela zablokovali moderní vynález k použití, protože hrozila nadprodukce a tím pádem nižší ceny potravin. Tento problém umělého nedostatku a navyšování cen dnes můžete vidět naprosto u všeho na co si vzpomenete.

Globalisté přemýšlejí takto: Proboha co bychom dělali, kdyby lidé žili v hojnosti a nadbytku? Co by lidé dělali s volným časem, který by jim byl dán tím, že by nemuseli neustále chodit do práce? No to rozhodně ne! Vytvořte nedostatek, nařiďte jim povinně platit za naše služby a nechte jim jen tolik peněz, aby je to udrželo při životě, protože jedině tak budou nonstop otročit v naších nadnárodních firmách.

Z toho můžeme učinit závěr, že vládám, které řídí globalisté, nejde o to, abychom žili v bohatství a hojnosti, ale v moderním otroctví. Ve skutečnosti otroctví nikdy nezmizelo. Pouze se reformovalo z fyzického zotročení (otrokář s bičem) do moderního zotročení (finanční systém). Strach psychopatických globalistů nepramení z nedostatku, protože ten naopak vytvářejí, ale z toho, že by se jejich otroci vymanili z jejich systému.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.