Středa , 8 února 2023

Prezidentské volby ve Francii byly podvod

Autor: Martin Kirschner.

Ještě před začátkem prezidentských voleb ve Francii, které se konaly 10 a 24 dubna 2024 , vyjádřilo 30% Francouzů obavy, že tyto volby budou podvodné. Podle dostupných informací to vypadá, že tomu tak skutečně je a Francie se vydala cestou Spojených Států, kde byl podvodně zvolený prezident Joe Biden, který ukradl volební vítězství dosavadnímu prezidentu Donaldu Trumpovi.

Na internetu koluje video člena francouzské volební komise, který odhalil, že volební lístky Marie le Penové byly natrženy:

Na záběrech videa je vidět, jak jsou hlasovací lístky pro Marine Le Penovou znehodnocené. Můžeme vidět, že ve speciálně zapečetěných obalech pro hlasování, jsou roztrhané hlasovací lístky této kandidátky, což znamená, že je sčítací stroj rozpozná jako nevhodné ke sčítání a hlas pro Marine Le Penovou nebude uznán.

Nespokojenost s výsledky voleb vyjadřili Francouzi protesty:

Aktivista pro lidská práva Pavel Zítko ve své úterním odpoledním vysílání komentoval volby ve Francii: „Už dopředu, všichni jsme to věděli, že buď bude podvod a nebo vyhraje Marine Le Penová“, řekl. Celý komentář Pavla Zítka:

Časy, kdy jsme hodili svůj bezejmenný hlasovací lístek do volební urny a slepě jsme důvěřovali autoritám a médiím, které nás informovaly o výsledku jsou dávno pryč. V současné době existují decentralizované volební systémy, kde by byly volby postaveny na transparentním systému. Transparentní systém znamená, že dokážete dohledat váš hlas online kde, kdy a pro koho jste hlasovali a jestli vůbec váš hlas byl uznán. Technologie k zavedení těchto průhledných voleb existuje. Je však zřejmé, že centrální moci by se něco takového nelíbilo, protože by tím nastala skutečná demokracie (moc lidu) a elity by ztratily svou nadvládu nad světem.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.