Středa , 31 května 2023

Pro-vakcinační Elon Musk přiznal, že druhá posilovací dávka vakcíny Covid ho málem zabila

Elon Musk se v pátek pozdě večer přihlásil na Twitter, aby se podělil o své osobní zkušenosti s Covid očkováním a vysvětlil, že narazil na „závažné vedlejší účinky“.

V sérii tweetů generální ředitel Twitteru uvedl, že má pocit, jako kdyby „umíral“ a že jeho mladý bratranec se „špičkovým zdravím“ trpěl myokarditidou, zánětem srdečního svalu, která explodovala po celém světě, zejména mezi mladými muži, v důsledku zavedení očkování.

"Měl jsem závažné vedlejší účinky z mé druhé posilovací dávky. Cítil jsem se, jako bych několik dní umíral. Doufejme, že nebudu mít žádné trvalé poškození, ale nevím,“ uvedl Musk na tweetu.

Dodal: „A můj bratranec, který je mladý a měl špičkové zdraví, měl vážný případ myokarditidy. Musel do nemocnice."

Ve třetím příspěvku Musk vysvětlil, že nebylo jeho volbou dostat druhou posilovací dávku, ale bylo to požadavkem pro navštívení pobočky Tesla Berlín v Německu.

„Bylo to požadováno pro návštěvu Tesla Giga Berlin. Nebyla to moje volba,“ řekl.

V dalším příspěvku Musk vysvětlil, že neměl žádné problémy s obdržením počáteční vakcíny Johnson & Johnson nebo první posilovací mRNA.

"Měl jsem nemoc Covid-19, než se objevily vakcíny, a bylo to v podstatě mírné nachlazení. Pak jsem dostal vakcínu J&J bez špatných účinků, kromě toho, že mě krátce bolela ruka,“ napsal na Twitteru.

Zakladatel Tesly dodal: "První posilovací mRNA byla v pořádku, ale druhá mě rozdrtila."

Příspěvky byly reakcí na tweet Rasmussen Reports, který uvedl, že přibližně 12 milionů lidí mohlo po očkování zaznamenat „závažné vedlejší účinky“.

Musk již dříve deklaroval svou podporu mRNA vakcínám.

"Aby bylo jasno, podporuji vakcíny obecně a konkrétně vakcíny na COVID " napsal Musk na Twitteru v roce 2021. "Věda je jednoznačná."

„Ve velmi vzácných případech dochází k alergické reakci, kterou lze snadno vyřešit pomocí EpiPenu.“

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.