Středa , 31 května 2023

Prohlášení: Fauci uděluje 650 000 USD britskému výzkumníkovi, aby provedl studie Gain of Function na virech podobných Covidu

Poznámka od redaktora: Nemám rád současné příběh na Covid-19, protože končí hádkami a dalším potlačováním ze strany Googlu, FB atd. Ale tohle si zaslouží být vyprávěno. Pokud je to pravda, je to šílenství.

Willie Soon; Je plán pokračovat ve snaze vyhladit lidstvo, dokud se jim to nepodaří?

Pobouření, že britský výzkumník dostává DALŠÍ americký grant na vyšetřování COVID – navzdory obavám, že jeho počáteční práce v laboratoři ve Wu-chanu vyvolala pandemii: Peter Daszak dostal zaplaceno 650 000 $ za studium netopýřích koronavirů – a „posouzení jejich schopnosti infikovat lidi“

  • EcoHealth Alliance získala v srpnu nový pětiletý grant ve výši 650 000 USD
  • Financování umožní skupině studovat koronaviry a netopýry v jihovýchodní Asii
  • Je to stejný typ výzkumu, o kterém se mnozí domnívají, že je spojen s původem Covidu
  • O EcoHealth Alliance bylo dříve známo, že při svém výzkumu využívá Wuhanský virologický institut

Američtí zdravotní úřednici poskytli nesmírně kontroverzní výzkumné organizaci v podobě grantu ve výši 650 000 $ (580 000 liber) na experimentování s viry podobnými Covidu – navzdory obavám, že podobná riskantní práce mohla ve skutečnosti rozpoutat pandemii.

EcoHealth Alliance, vedená britským zoologem Peterem Daszakem, financovala studie ve Wu-chanu – čínském městě, kde pandemie začala – o zmanipulovaných koronavirech.

Takový výzkum, známý jako „předcházet funkci“, může vytvořit viry záměrně zkonstruované tak, aby se staly pro člověka nebezpečnějšími.

Pětiletý experiment EcoHealth Alliance bude zkoumat „potenciál budoucího výskytu netopýřího koronaviru“ v Asii, přičemž vědci budou prozkoumávat jeskyně v Myanmaru, Laosu a Vietnamu, aby zabránili další virové krizi.

Grant byl udělen minulý měsíc Národním institutem pro alergie a infekční nemoci (NIAID), který stále vede Dr. Anthony Fauci.

Daszakova skupina, která se bizarně vyvinula z neziskové organizace save-the-manatees na špičkového šampiona ve výzkumu virového předcházeče funkce, když pachtila po federálních financích, byla dlouho středem otázek o původu Covidu.

Určitě je v Bidenově administrativě někdo, kdo má dostatek rozumu, aby to šílenství zastavil.

Slovo opatrnost, pokud vím, nikdo výslovně neřekl při financování výzkumu „předchazeče funkcí“, ale zdá se to být rozumným závěrem, vzhledem k historii zjevného spojení EcoHealth Alliance s výzkumem předchazeče funkcí a minulému provádění takových studií ve Wuhanu.

Poznámka: V žádném případě neobviňuji Petera Daszaka z laxní biologické bezpečnosti. Moje pozice je, že žádná úroveň biologické bezpečnosti není dost dobrá. Potenciální nevýhoda náhodného uvolnění geneticky vylepšeného viru, jak se mohlo stát ve Wu-chanu, podle mého názoru činí takové experimenty zcela nepřijatelnými, bez ohledu na to, jak přísná je biologická bezpečnost.

Překlad: Martin Kischner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: wattsupwiththat.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.