WEF chce do roku 2050 nahradit skutečné děti „Metaverse“ dětmi, aby „pomohli s přelidněním“

Globalistické elity chtějí v příštích 50 letech nahradit skutečné, biologické děti dětmi Počítačem generované v snímkách (CGI), aby se vypořádaly s „přelidněním“.

Podle expertky na umělou inteligenci Catriony Campbellové budou mít rodiče zakázáno vychovávat skutečnou rodinu a místo toho jim bude řečeno, aby se starali o digitální děti ve virtuální realitě.

Endtimeheadlines.org uvádí: Tyto virtuální děti by byly jako skutečné věci, ale mohly by být vypnuty stisknutím tlačítka, a Campbellová tvrdí, že pomohou světu vypořádat se s „přelidněním“. V knize vydané letos Campbellová říká, že se narodí ‚generace Tamagoči‘, která bude rodičům k dispozici za ‚malý měsíční poplatek‘.

V knize říká: „Virtuální děti se mohou zdát jako obrovský skok z místa, kde jsme nyní, ale během 50 let technologie pokročí do takové míry, že miminka, která existují v metaversu, se nebudou odlišovat od těch ve skutečném světě. “

Dodává: „Jsme již na dobré cestě k vytvoření generace Tamagoči, která bude pro všechny záměry a účely ‚skutečná‘ pro jejich rodiče. "Na základě toho, že existuje spotřebitelská poptávka, což si myslím, že bude, tak UI děti budou široce dostupné za relativně malý měsíční poplatek."

Myšlenka, že se svět nebezpečně přelidní, není podporována daty. Přestože se má světová populace během příštího století nadále zvyšovat, nakonec se vyrovná a zpomalí se její růst.

To se již děje v zemích na Západě, včetně Británie, kde stárne populace a klesá porodnost. Ve Spojeném království to znamená, že počet obyvatel se do roku 2025 sníží a začne se zmenšovat, což povede k mnoha neobsazeným pracovním místům. Růst populace má v postindustriálních společnostech tendenci zpomalovat, protože antikoncepce se stává dostupnější a více žen vstupuje do pracovního procesu.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.