Pondělí , 27 března 2023

PROHLÁŠENÍ ŽIVEHO ČLOVĚKA: Odmítnutí vojenské služby z důvodu svědomí a naboženského vyznání

Lodní právo

Lidé si myslí, že když nějaká instituce, nebo úřad zavelí, že musí jít na vojnu, tak je to bez debat. Pokud si nějaká autorita myslí, že může vaše tělo použít jako vojenskou zbraň, tak je to absolutně v rozporu se zdrojovým právem. O zdrojovém a lodní právu jsem psal v minulém článku, takže to zde nebude více rozepisovat.

Je zajímavé sledovat, jak extrémní liberálové hlásají „moje tělo, moje volba“ v souvislosti s potraty, nebo změnou pohlaví. Politici, média a neziskové organizace všechny tyto lidi v jejich snažení podporují. Proč by to mu mělo být v případě očkování, nebo války jinak? V těchto případech již motto „moje tělo, moje volba“ neplatí a je jedno, zda má žijící bytost zemřít na experimentální látku, nebo v důsledku válečného konfliktu?

Na těchto příkladech překračování z jednoho extrému do druhého můžete vidět, že globalistickému systému vůbec nezáleží na našich právech a životech. Pro ně jsme otroci a nástroje jejich machinací.

Každopádně bez ohledu na to existuje něco, čemu se říká Listina základních práv a svobod. V té se můžete dočíst v Usnesení č. 2/1993 sb. v článku 15, odstavci 3 toto:

„Nikdo nemůže být nucen vykonávat vojenskou službu, pokud je to v rozporu s jeho svědomím nebo s jeho náboženským vyznáním. Podrobnosti stanoví zákon.“

Pokud tedy nechcete vykonat vojenskou službu, tak světský zákon stojí na vaši straně. Ovšem počítejte s tím, že když jedete podle zákona, tak jste pořád majetkem systému a máte své povinnosti vůči státu. Můžou vás poslat, ať kopete zákopy, nebo vás můžou poslat pracovat do nemocnic. Živý člověk i to z principu může odmítnout, protože jednoduše není ničí otrok a nechce se účastnit kolektivistické agendy. Když už se dobrovolně rozhodne vykonávat takovou službu, tak může smluvně požadovat finanční náhradu.

Může se stát, že nějaký úředník bude po vás chtít „důkaz“, abyste prokázali, že si své „náboženství a svědomí nevymýšlíte“. Tady je potřeba vědět, že živý člověk nikomu nic dokazovat nemusí, protože to by znamenalo, že je ve skutečnosti otrok, který má nad sebou autoritu. Živý člověk pouze oznamuje.

V minulosti například často odmítali vojenskou službu Svědci Jehovovi, a v Asii třeba budhisté, nebo hinduisté.

Křesťané mají v rámci svých Deseti přikázaní své nekompromisní NEZABIJEŠ.

Členové zdravého způsobu života Falun Gongu, také odmítají zabíjet živá stvoření, protože by to mělo za následek růst karmy a svázání dané bytosti k této dimenzi utrpení a uzavření cesty do ráje (vašeho skutečného domova). Mistr Li Hongzhi je autorem knihy Zhuan Falun, která je hlavní knihou této kultivační praxe. V této knize je kapitola Otázka zabíjení, kde se na straně 189 píše:

„Otázka zabíjení je velmi citlivá. Pro praktikující jsem stanovili přísný požadavek, že nemohou ničit životy. Zda je to Buddhovská škola, škola Tao nebo Nekonvenční škola, bez ohledu na to, která škola praktikování to je, pokud je to spravedlivá kultivační praxe, bude hledět na tuto otázku velmi rozhodně a zabíjení zakáže – to je jisté. Protože následek zabití je tak vážný, musíme o něm hovořit podrobně.“

Dále Mistr Li v novém článku Jak vzniklo lidstvo píše o životě zde na Zemi:

„Lidské bytosti sídlí v Říši tužeb, a to je ta nejnižší ze všech úrovní, s tím nejhorším prostředím. Život je tu bolestný a krátký, ale ještě děsivější je skutečnost, že v lidském světě je doopravdy platných jen pár věcí, které lidé považují za pravdy. O čem se lidské bytosti domnívají, že je pravda, je ve větším vesmíru v zásadě považováno za opak (výjimkou jsou vyšší pravdy, které člověka naučily božské bytosti). Bohové například nepovažují za správné, aby se stal vládcem kdokoliv, kdo zvítězí v bitvě, aby bylo území uzmuto vojenskou silou nebo aby byli silní považováni za hrdiny, a to proto, že je v tom zahrnuto zabíjení a loupení. Ve vesmíru ani u vyšších bytostí to tak nechodí, nicméně v lidském světě je tohle nevyhnutelné a přijatelné. To jsou principy lidského světa, ale je to v protikladu k principům vesmíru. Proto jestli si člověk přeje vrátit se do nebe, musí následovat opravdové, vyšší zákony a pracovat na sobě.“

Všichni se na tento svět rodíme jako svobodné bytosti. Pak dostaneme rodný list a stáváme se otroky korporátních vlád, které si myslí, že můžou použít naše těla a duše pro vojenské účely. Tohle je však v rozporu se zdrojovým (božským) právem, které říká, že se na tento svět rodíme jako bytosti se svobodnou vůlí. Jediné omezení je: „Nedělat jiným bytostem to co nechceme, aby ony dělali nám a záměrně nikomu neubližovat.“

Prohlášení živého člověka po výzvě k vojenské spoluúčasti tedy zní následovně:

„Já (vaše jméno), z rodu (jméno vašeho rodu), prohlašuji, že jsem žijící bytost, nejsem žádný váš otrok a nebudete mě proto zatahovat do vaší války.

Můžu vás ujistit, že nejsem v žádném válečném konfliktu s (jméno údajného nepřítele), nemám s vámi uzavřenou žádnou smlouvu o spolupráci a odmítám plnit vaše požadavky, které jsou v rozporu se zdrojovým (božským) právem, které mi garantuje nedotknutelnost mé bytosti a svobodnou vůli.

Dokonce i dle vašich světských zákonů existuje Listina základních práv a svobod, která má mezinárodní platnost a kde se v usnesení č. 2/1993 sb. v článku 15, odstavce 3, píše:

„Nikdo nemůže být nucen vykonávat vojenskou službu, pokud je to v rozporu s jeho svědomím nebo s jeho náboženským vyznáním. Podrobnosti stanoví zákon.“

Takže i z hlediska vašeho světského zákona se výkonu vojenské služby účastnit nemusím, protože splňuji i tuto vaši podmínku, jelikož jsem příslušník náboženské skupiny (jméno vaši náboženské skupiny) a odmítám v rámci vašich lží a nenávistí zabíjet lidi.

V případě, že mě jakýmkoliv způsobem omezíte na svobodě, porušíte má práva, nebo budete na mě zkoušet různé nátlaky, tak vás musím upozornit, že porušujete světské a zdrojové právo. Na základě toho budete v budoucnu souzeni světskými a zdrojovými zákony v tomto a budoucím životě.

Musím vás také upozornit, že za omezení na svobodě a popotahování po úřadech ve stylu „hej ty počkej“ si účtuji 30 000 Kč/hodinu a tímto činem vyjadřujete souhlas s těmito obchodními podmínkami.

S pozdravem, žijící bytost (vaše jméno a rod)“

(PS: Když budete psát své jméno, tak jej pište celé malými písmeny.)

Zajímavý je také pohled živého člověka narima hasana na mobilizaci:

Závěr

Byly jsme školou naučeni k poslušnosti a povinnostem vůči systému. Když však vezmete osud do svých rukou, tak se stanete svobodnou žijící bytostí. V tom momentě na vás systém nemůže.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.