Sobota , 10 června 2023

Propagace homosexuality vede k nenávisti vůči ženám

Firma Adidas chce kolekcí dámských plavek s názvem Pride 2023 lidstvu sdělit, že ženy jsou hnusné, nedá se na ně dívat a je třeba je nahradit homosexuálními muži, kteří místo nich předvádějí dámské plavky. Reakcí na tuto kolekci je masívní bojkot firmy Adidas.

Firma Adidas se rozhodla, že dámské plavky z kolekce Pride 2023 budou předvádět muži. Fotky mužů v dámských plavkách pobouřily spousty lidí, především žen, které se cítí znevážené a diskriminované. Plavky obdržely spoustu negativních recenzí. "Prosím, přestaňte urážet biologické ženy tím, že muži budou nosit dámské plavky," napsal jeden anonymní recenzent.

Bývalá olympijská plavkyně Sharron Davies, která se staví proti soutěžím trans žen ve sportu proti biologickým ženám, nazvala kampaň Adidas „útokem na to, že jsou ženy“ a na svém Twitteru založila hashtag #AdidasHatesWomen.
Trendem je i hashtag #BoycottAdidas, za nějž se postavili i někteří sportovci a politici.

Například zástupkyně Jižní Karolíny Nancy Maceová řekla: "Jsem dost stará na to, abych si pamatovala dobu, kdy dámské plavky předváděly ženy, ne muži."

Proti kolekci se ohradila například americká plavkyně a aktivistka Riley Gainesová. Ta je známou odpůrkyní začleňování transgender sportovkyň do ženských soutěží. „Dámské plavky nemají vybouleninu,“ napsala Gainesová na svůj twitterový účet s více než půlmilionem sledujících. „Nechápu, proč si to společnosti dobrovolně dělají. Mohli alespoň říct, že oblek je „unisex“, ale neudělali to, protože jde o vymazávání žen. Přemýšleli jste někdy nad tím, proč nevidíme opačný směr?"

Republikánská kongresmanka Marjorie Taylor Greeneová také zaútočila na Adidas otázkou: „Kdo říká těmto velkým korporacím, aby si odcizily ženy, polovinu populace, aby prodávaly trans, kterých je méně než 1 %? „Podnikání je pro zisk, ne pro politiku. To nedává smysl. Kdo jim říká, aby to udělali?“

Opravdu to vypadá, že elity, které stojí nad vládami, médii, nadnárodními firmami, propagují orientaci, která jim je vlastní.

Ve firmě Adidas muži běžně propagují dámské šaty, podprsenky, kalhotky.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Trinity