Sobota , 10 června 2023

Reprezentantka Marjorie Taylor Greeneová představuje body impeachmentu proti Joe Bidenovi

Reprezentantka Marjorie Taylor Greeneová (R-Ga.) oficiálně podala impeachment proti zkorumpované globalistické loutce Joe Bidenovi.

Kongresmanka také podala žalobu na další nejvyšší představitele Bidenovy administrativy.

Zákon o impeachmentu v USA říká: „Prezident, viceprezident a všichni úředníci Spojených států musí být zproštěni funkcí, budou-li obžalováni a usvědčeni z velezrady, úplatkářství nebo z jiných těžkých zločinů a trestných činů.“

Greeneová prozradila novinky během svého středečního vystoupení v The Alex Jones Show.

InfoWars hlásí: Kongresmanka zmínila Bidenovo „odmítnutí dodržovat naše imigrační zákony“ a jeho nezájem řešit  „mexické drogové kartely, obchodníky s lidmi, násilné zločince a teroristy, a zavedení operační kontroly nad naší hranici“, uvedla jako hlavní důvody, proč má být obviněn.

„S největší vážností oznamuji svůj záměr dnes uvést body o impeachmentu na šéfa tohoto oddělení americké exekutivy, který od 20. ledna 2021 pracuje na systematickém ničení této země, prezidenta Spojených států, Josepha Robinetta Bidena,“ řekla Greeneová během čtvrteční tiskové konference.

Greeneová napsala na Twitter: "Dnes představuji body o impeachmentu proti Joe Bidenovi."

Greeneová pokračovala: „Jeho [Bidenovi] zásady, směrnice a prohlášení kolem jižní hranice porušily naše zákony a zničily naši zemi. Biden bezostyšně porušil svou ústavní povinnost a je přímou hrozbou pro naši národní bezpečnost.

Kromě Bidena kongresmanka Republikánské strany také předložila spisy obžaloby na amerického prokurátora Matthewa Gravese, ředitele FBI Christophera Wraye, generálního prokurátora Merricka Garlanda a tajemníka DHS Alejandra Mayorkase.

Greneová spolu s dalšími kolegy také zaútočili na Huntera Bidena (syna Joe Bidena) a obvinili ho ze sexuálních, finančních a federálních zločinů. Na Huntera byl podán podmět k vyšetřování.

Překlad a redakční úprava: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: thepeoplevoice.tv

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.