Pondělí , 27 března 2023

Rusko: USA pracují na Covid 2.0 v ukrajinských Biolaboratořích

Americká vláda tajně pracuje na vývoji smrtelnějšího kmene COVIDU prostřednictvím výzkumu prováděného v biolaboratořích působících na Ukrajině, prohlásilo v pátek ruské ministerstvo obrany.

Podle velitele ruských jaderných, biologických a chemických obranných sil generálporučíka Igora Kirillova, Moskva získala dokumenty, které dokazují, že Kyjev pokračoval ve spolupráci s Pentagonem ve vojenské biologické oblasti, včetně předávání smrtících patogenních biomateriálů.

Kirillov poukázal na oficiální dokument určený ukrajinským společnostem ze strany ch2m-hill, Pentagonského dodavatele, který se účastní „programu boje proti zvláště nebezpečným patogenům na Ukrajině“.

„Dokument informuje o biologickém programu Agentury pro snížení obranných hrozeb (DTRA) na Ukrajině a nastiňuje budoucí úkoly, jako je posílení sbírek nebezpečných patogenů a nasazení systémů pro řízení biologických rizik a monitorování epidemiologické situace,“ uvedl Russia Today.

Thegatewaypundit.com píše: Kirillov tvrdil, že v lednu 2023 ukrajinská vláda zveřejnila nové požadavky na „účtování, skladování, přepravu a ničení“ patogenů, které zahrnovaly pokyny pro mezinárodní leteckou přepravu látek s nejvyšší třídou nebezpečnosti. Poznamenal, že šablony přepravních dokumentů uvedené v pokynech obsahovaly pouze příklady amerických laboratoří jako příjemců nebo odesílatelů nebezpečných biomateriálů.

Kirillov nazval práci amerických biolaboratoří na nebezpečných patogenech ve válečné zóně „vrcholem lehkomyslnosti“ a kritizoval pokusy amerického farmaceutického průmyslu zajistit si „neomezené zisky“ prováděním výzkumu „řízené evoluce“ viru Covid-19, jak odhalil projekt Veritas.

Kirillov tvrdil, že hlavním cílem amerických biologických programů po celém světě bylo „zavést globální biologickou kontrolu“ za pomoci „degradací národních zdravotních systémů jiných zemí a podvracení ustanovení Úmluvy o biologických a toxinových zbraních (BTWC) svými vlastními pravidly, které byly vyvinuty, aby sloužily zájmům Washingtonu a jeho spojenců,“ napsal Russia Today.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Sean Adl-Tabatabai

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.