Pondělí , 27 března 2023

WEF říká, že USA musí zavést „politiku jednoho dítěte“ pro bílé rodiny

Světové ekonomické fórum oznámilo novou kontroverzní politiku, která by měla povolat do zbraně všechny, kteří jsou proti eugenice.

WEF Klause Schwaba nyní vyzývá USA, aby zavedly přísnou „politiku jednoho dítěte“ na všechny bílé rodiny ve snaze podporovat rozmanitost, snížit nerovnost a zahájit novou éru „post-politiky“, v které nikdo ze společnosti nesouhlasí s hlavními politickými problémy.

V budoucím videu se vrátíme k poslednímu bodu, o kterém WEF mluví o „post-politice“, protože je to možná nejvíce zneklidňující prvek celé této znepokojivé politiky. Nejprve se však nezapomeňte přihlásit k odběru novinek a neváhejte se připojit k naši komunitě pro získání exkluzivního a necenzurovaného obsahu.

Schwabova nová politika pro Ameriku je jasně ovlivněna čínskou sociální politikou, což by nemělo být žádným překvapením. Vůdce WEF se nedávno objevil v čínské televizi a chválil sociální politiku Komunistické strany Číny a zároveň tvrdil, že bílí lidé v Americe již nejsou „důležití“ pro plány WEF na globální progresivní změnu.

Předpokládá se, že čínská „politika jednoho dítěte“ zabránila více než 400 milionům porodů. A to je v neprospěch čínské společnosti. Kvůli politice jednoho dítěte v Číně nyní ubývá pracovní síly, která slouží její převážně šedivějící populaci. Ale podle Schwaba musí Amerika následovat čínské reformy a zavést barbarskou politiku jednoho dítěte vůči bílým rodinám.

Klaus Schwab chce, abyste utvářeli budoucnost Ameriky zavedením eugenické politiky na svůj národ, aby se snížil počet bílých lidí.

Chce, abyste nic nevlastnili a byli šťastní. Je evidentní, že je to recept na zotročení a ne na štěstí. My naopak chceme, abyste vlastnili všechno a byli šťastní.

WEF, které nařídilo mainstreamovým médiím, aby začaly zasévat vyprávění o jednom dítěti do myslí Američanů, chce tuto politiku urychleně zavést v USA.

Quartz hovořilo s profesorkou Sarah Conlyovou z Bowdoin Philosophy, která tvrdila, že USA a všechny západní země by měly přijmout politiku jednoho dítěte, protože lidské bytosti představují vážnou hrozbu pro planetu. Argument Conlyové se hodí jako součást propagandy k barbarské agendě WEF o depopulaci.

Co je na tomto názoru děsivé, je rostoucí počet hlasů v akademické elitě, která to cítí stejně jako Dr. Conlyová. Podobný názor napsaný Thomasem Bartlettem se objevil v The Chronicle of Higher Education. I když jsou to jen dva hlasy, bijí na buben mnoha, kteří věří, že americká společnost potřebuje snížit naši uhlíkovou stopu snížením počtu členů v amerických domácnostech.

Pokud však v poslední době věnujete pozornost politice WEF, uvědomíte si, že ve skutečnosti nejde o záchranu světa. Všechny zásady WEF mají jedno společné: dehumanizují nás, degradují nás a zesměšňují nás. Jsou navrženy tak, aby odstranily suverenitu národů a maximalizovaly moc globální elity.

Bez síly ve vládě nemůže kampaň WEF „Jedna Amerika, jedno dítě“ nikdy konkurovat účinnosti čínské politiky. Hromadná volání „zachraňte planetu“ a „přijměte rozmanitost“ postrádají sílu vyrůstající ze střelné zbraně. Ale když globalisté prosazují přísnější ekologické předpisy a federální financování plánovaného rodičovství, jak dlouho bude trvat, než demokratická vláda napojená na WEF začne uplatňovat tuto barbarskou politiku Klause Schwaba?

Nezapomeňte, že Joe Biden je plně placeným členem klubu.

Tomu se říká eugenika, která byla ústředním cílem nacistů za Třetí říše.

Tucker má pravdu. Radikální demokraté a WEF sledují eugenické cíle a pokoušejí se znovu transformovat Ameriku, aby ji mohli lépe ovládat.

Pohled do historie ukazuje, že lidstvo běžně odmítalo depopulační programy, jako je nacistická eugenická kampaň Třetí říše. Na základní lidské úrovni chápeme, že žádná vláda nebo globalystická organizace by neměla mít božskou moc tvořit a ničit lidskou rasu.

Ale co kdybych vám řekl, že eugenické hnutí ve skutečnosti nezemřelo, ale prostě přešlo do ilegality, kde si udrželo obrovský vliv v elitních kruzích, včetně Světového ekonomického fóra Klause Schwaba?

Jak uvedl v roce 1968 spoluzakladatel Americké eugenické společnosti Frederick Osborn, „Eugenických cílů lze s největší pravděpodobností dosáhnout pod jiným názvem než eugenika."

Více než 60 let poté, co Osborn vyslovil toto prohlášení, eugenici konečně dosáhli svých cílů. Covid vakcína je prostě eugenika pod jiným názvem. Politika jednoho dítěte WEF pro americké bílé rodiny, zavedená pod rouškou záchrany planety, je skutečně sociální eugenikou na steroidech.

Tato kabala miliardářů a politiků toužících po moci dlouho plánovala zotročení mas a nyní podnikají svá opatření.

Pokud nevyhovíme jejich požadavkům, varuje WEF, budeme čelit jisté zkáze. Tvrdí, že jedině předáním naší svobody a autonomie do rukou elity můžeme doufat, že se vyhneme katastrofám, které se rýsují na obzoru.

Ale stále více lidí se odmítá podřídit tyranským požadavkům WEF. Stateční aktivisté a rebelové povstávají v boji proti globální elitě, odhodlaní bránit svou suverenitu za každou cenu, odhodlaní chránit své rodiny a ty, které milují.

Připojíte se k nim v boji za svobodu, nebo se budete krčit ve strachu a podřídíte se požadavkům globální elity? Volba je na vás. Ale ať uděláte cokoli, nepodceňujte důsledky svých rozhodnutí.

Poznámka MK: Říká se, že Hollywood nás často varuje (lépe řečeno programuje) pomocí svých filmů. Nedávno vyšel v televizi film s názvem 7 životů. Ve filmu je přesně ukázáno, jak z důvodu „globálního oteplování“ a „klimatické katastrofy“ byla zavedena politika jednoho dítěte. Lidé, kteří se narodí nad limit jsou „zmrazeni“, ale ve skutečnosti jsou pronásledování, likvidováni a zabíjení. Každý musí mít speciální čip, který prokazuje, že má nárok na svobodný pohyb a vlastní existenci. Toto zotročení lidstva a tyranii nejhlubšího zrna globalistická elita propaguje jako něco, co je pro naše nejvyšší dobro. Doporučuji vám film shlédnout, ať víte, co na nás WEF a globalisté skutečně chystají.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Baxter Dmitry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.