Pondělí , 27 března 2023

Safemoon spouští svou krypto kartu

Safemoon je kryptoměna, která vznikla v v březnu 2021. Od té doby si získala řadu fanoušků i díky propracovanému marketingu. Team Safemoon se prezentuje jako průkopník v oblasti tokenizace a decentralizovaných financí.

V současné době zahájili beta testování své krypto karty před tím, než bude karta nabídnuta široké veřejnosti. Jedná se o limitovanou spouštění edici.

„Karta SafeMoon je téměř tady a je čas získat své místo v řadě, abyste se mohli stát jedním z prvních vlastníků karty SafeMoon.“ řekl vývojařský team Safemoon. „Tato první edice karty obsahuje „Spouštěcí edici“, která po tomto prvním spuštění již nikdy nebude vyrobena.“

Funkce karty

Safemoon karta bude jak ve fyzické podobě, tak i ve virtuální. Kartu budete moci spravovat ve své aplikaci Safemoon.

Na stránkách Safemoon se píše:

1) Použijte svůj SafeMoon a další kryptoměny pro své nákupy (okamžitá konverze na FIAT v době útraty)

2) Upřednostněte a vyberte si, kterou objednávku použijete k utrácení svých kryptoaktiv

3) Bezpečně spravujte svou kartu SafeMoon v mobilní aplikaci SafeMoon

4) Kartu můžete použít online nebo v obchodě. Globálně přijímáno!

5) Virtuální karta dostupná v aplikaci

6) Zmrazte a rozmrazte svou kartu (ochrana před krádežemi)

7) Plné a bezpečné KYC

8) Zobrazite úplnou historii transakcí

9) Stáhněte si výpisy

10) Přístup k podpoře pro řešení jakýchkoli přímých problémů, jako jsou zpětné zúčtování

11) Služba Google Pay podporována při spuštění (Apple Pay není při spuštění podporována)

Poplatky

V současné době pokud prodáte svůj Safemoon na burze, tak zaplatíte poplatek 10% a z toho 4% se v rámci tokenomiky přerozdělí mezi stávající držitele. Díky Safemoon kartě nemusíte Safemoon prodávat, protože s nim a dalšími kryptoměnami můžete přímo platit v obchodech. Navíc za platbu kartou platíte pouze 2,5% poplatek za transakce (1,5% poplatek za procesor, 0,2% vypálení, 0,4% odrazy, 0,3% LP, 0,1% růst), takže tím obejdete 10% poplatek za prodej.

Půjčte si za svá kryptoaktiva USDT a ETH

Karta napojená na aplikace bude poskytovat krypto-swapové produkty pro kryptoměny uživatelům, což umožňuje zkušeným držitelům kryptoměn získat finanční prostředky od 0 % RPSN, což vám umožní snadno utrácet za váš kolaterál (zajištění).

„Buďte jedním z prvních, kdo si nárokuje kartu Launch Edition tím, že si zajistíte své místo na čekací listině před uvedením na trh.“ zní výzva na webu Safemoon.

Poslední zájemce měl možnost se přihlásit do 8.4.2022. Nezbývá nám než čekat, že testovaní proběhne v pořádku, což by mělo, jelikož Safemoon má skvělý programátorský team a jejich aplikace Safemoon získala vysoké uživatelské hodnocení, jak na google play, tak na apple store. V brzké době bude Safemoon také zařazen na další burzu jménem Digifinex.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.