Pondělí , 27 března 2023

Silná zpráva: Další velká pandemie Billa Gatese zaměřená na děti

Silná zpráva zveřejněná The People’s Voice rozebírá nejnovější simulaci pandemie Billa Gatese, která se zaměřuje konkrétně na děti.

Simulace nazvaná Catastrophic Contagion byla cvičením u kulatého stolu v říjnu 2022 organizovaným Světovou zdravotnickou organizací a Nadací Billa a Melindy Gatesových, kde se simulovalo vypuštění smrtícího „enteroviru“, který se konkrétně zaměřuje na děti.

The People’s Voice píše:

„Bill Gates se ve svém novém cvičení Catastrophic Contagion zaměřuje na nevinné děti, kde je na celém světě zabito 15 milionů dětí respiračním virem. Mezitím nyní po celém světě náhle umírají stovky dětí kvůli smrtícím vakcínám proti Covidu, které Bill Gates vnutil celé populaci včetně dětí, které to nikdy nepotřebovaly.

Bude to sloužit jako masivní krytí pro miliony dětí a mladých lidí, kteří již dostali toxické Covid vakcíny? Nebo to bude další virus vytvořený laboratoří vypuštěný do světa, který se zaměřuje konkrétně na děti a mladé lidi?

Důkazy, data, dokumenty a svědectví bez pochyb jasně ukazují, že pandemie Covid-19 byla plánovaným globálním podvodem na celém světě. Dvouleté vyšetřování dokazuje, že Bill Gates, Klaus Schwab a další využívají pandemie, války a chaosu k naplnění své agendy depopulace a úplné kontroly světa.

Dr. Peter McCullough pod přísahou podal svědectví o tom, jak mRNA vakcíny Pfizer zabíjejí nevinné děti. Kanada zažívá nebývale velký nárůst náhlých úmrtí mezi dětmi. Pojišťovny hlásí po zavedení vakcín nejvyšší úmrtnost v historii svého podnikání.

Bill Gates v minulosti a nyní v současnosti mnohokrát jasně prohlásil: "Bude další pandemie." Pokud okamžitě nezatkneme Billa Gatese, lidstvo bude muset čelit více smrti a zkázy.

Pandemie a vakcíny jsou nástrojem kontroly populace, zisků a kontroly světa. Strach a veřejné zdraví jsou nejsilnějšími nástroji pro formování a manipulaci s populací. Bill Gates monopolizoval očkovací průmysl, stejně jako to udělal s Microsoftem. Musíme chránit naše nevinné děti za každou cenu a bránit lidstvo před těmi, kteří jej chtějí zničit.“

Truth Justice píše:

„ZLOČINY BILLA GATESE: Patenty v USA ukazují, že CDC vlastní koronavirus. Jak Čína, tak USA se podílely na vytvoření Wuhanského SARS-CoV-2. Gates a ČKS kontrolovaná WHO jmenují zločince Tedrose. CDC, FDA, CIA, NIH, Gates, Fauci, Baric, Rockefeller jsou všichni zapojeni do federálních zločinů.

Bill Gates a Rockefellerova nadace zaplatili Googlu, Facebooku, Politico, Wikipedii, Fact Checkers, aby cenzurovali a kontrolovali všechny informace.

CIA používá operaci Mockingbird už léta a má přes 3000 agentů implantovaných do mainstreamových médií, aby kontrolovali populaci.

Event 201 sponzorovali Bill Gates, Centrum pro zdravotní bezpečnost Univerzity Johnse Hopkinse (CIA) a Světové ekonomické fórum s cílem prosadit celosvětovou reakci na pandemii 5 měsíců předtím, než WHO podvodně vyhlásila globální pandemii. Bylo to plánované koordinované zločinecké úsilí po celém světě.

V lednu 2017 Anthony Fauci řekl, že do konce roku 2020 dojde k překvapivému vypuknutí viru. Bill Gates v roce 2015 mluvil o budoucí pandemii a v dubnu 2020 lhal, když řekl, že pandemii nesimulovali ani necvičili.

Klaus Schwab ve své knize Covid-19: Velký Reset ukazuje, že Covid byl trojským koněm, který resetoval svět podle OSN Agendy 2030. Slogan Build Back Better je zločinným koordinovaným úsilím vedoucím k odstranění lidských práv a ustavení jedné světové vlády.

Bill Gates a Rockefellerova nadace uplácejí WHO, NIH, NIAID, CDC, FDA, lékařské fakulty a časopisy, aby kontrolovali zdravotnický průmysl a politiku veřejného zdraví.

Šéf WHO Tedros je zapojený do genocidy, zabíjení a mučení v Etiopii. Tedros je známým členem komunistické strany. Je loutkou Pekingu a Billa Gatese. Jako ministr zdravotnictví byl obviněn z krytí tří epidemií cholery a ze spáchání zločinů proti lidskosti. ČKS a Bill Gates pomohli dosadit Tedrose do čela WHO.

John D. Rockefeller se před více než 100 lety zmocnil amerických médií a převzal kontrolu nad veřejným zdravím pomocí toxických drog na bázi ropy za účelem zisku a ovládl Americkou lékařskou asociaci, která vyloučila a dala na černou listinu všechny lékaře, kteří provozovali přírodní medicínu.

Rockefellerovy jedové injekce a léky začaly v prvních letech způsobovat rakovinu a aby to zakryly, vytvořily American Cancer Society. Lékařské pochybení je 3. nejčastější příčinou úmrtí v Americe.

Bill Gates použil Indii a Afriku jako pokusné králíky pro farmaceutické společnosti k finančnímu drancování a přitom zabíjel spoustu lidí, včetně zabití nevinných dětí a miminek pomocí vakcín. Bill Gates ovládá GAVI The Vaccine Alliance, aby očkoval svět svými jedy.

"Memorandum studie národní bezpečnosti NSSM 200 Důsledky celosvětového populačního růstu pro bezpečnost USA a zámořské zájmy" publikované dne 10. prosince 1974 (KISSINGEROVA ZPRÁVA) ukazuje záměr vlád snížit populaci.

Bill Gates je jedním z klíčových sponzorů experimentu Stratosféra, jehož cílem je kvůli změně klimatu blokovat slunce uvolňováním jedů do vzduchu. Environmental Scientist tomu říká globální experiment genocidy. Gates investoval více než jednu miliardu dolarů do Earth Now Global Surveillance, což je projekt, který má vypustit stovky satelitů, které budou monitorovat lidi kdekoli 24/7 denně.

Ve spolupráci s MIT Bill Gates vyvinul novou technologii, která umožňuje vstřikovat vakcíny pod kůži spolu s vašimi zdravotními záznamy. Bill Gates Gates financoval geneticky modifikované komáry vypuštěné v USA, aby umožnili imunizaci lidí pomocí komářích kousnutí „Létající injekce“.

Bill Gates měl obchodní styky a vztah s Jeffreym Epsteinem, usvědčeným dětským sexuálním zločincem. Proč by se rozhodl pro partnerství s nejznámějším pedofilem na světě? Kvůli vydíraní?

Bill Gates je největším finančním dárcem WHO a CDC. Nikdo nemá větší moc než Gates ovlivňovat a kontrolovat zdraví a lékařskou svobodu všech lidí. Bill Gates a všechny mRNA vakcíny musí být zastaveny. Jedná se o globální experiment genocidy a převzetí moci nad světem.“

Hned v dalším příspěvku Truth Justice píše:

„GATESOVI VAKCÍNY SMRTI: Celosvětově Bill Gates je obviněn z pandemického podvodu a vražd vakcínami. Indie má proti němu dva případy vražd způsobených vakcinou. V italském parlamentu je obviněn z depopulace a nazýván zločincem. V USA je obviněn z hromadného zabití z nedbalosti.

Důkazy také ukazují, že věděl, že vakcíny mRNA způsobí poškození a smrt, ale před světem to tajil a nařídil Trumpovi v letech 2016 a 2017, aby nezkoumal nebezpečné vedlejší účinky vakcín, které nyní způsobují katastrofální poškození a úmrtí po celém světě.

Bill Gates spolu s Faucim, CDC, FDA a dalšími řekli, že Covid  vakcíny mRNA zůstávají pouze v místě vpichu, což byla záměrná lež, protože věděl, že nanočástice proteinů a lipidů projdou hematoencefalickou bariérou a projdou tělem do mozku, srdce, plodu a dokonce i do mozku plodu.

Než byly vakcíny Covid vakcíny mRNA uvolněny, máme trestní důkazy z vlastních úst Billa Gatese, že pracoval na nové technologii vakcín (mRNA), která by prošla očkovanou těhotnou matkou do dělohy a do jejího mateřského mléka, a způsobila zranění a smrt dítěti toxickými lipidovými nanočásticemi a smrtelnými spike proteiny.

V Evropě po schválení vakcín pro děti proti Covidu došlo k 755% nárůstu nadměrných úmrtí mezi nevinnými dětmi. Covid vakcíny způsobují obrovské množství úmrtí a poškození u mladých žen v reprodukčním věku, těhotných žen a novorozenců. Kontrola populace funguje.

U indického nejvyšším soudu jsou Bill Gates a Adar Poonawalla obviněni z toho, že jsou častými pachateli vydělávání zisků prodejem vakcín s vedlejšími účinky způsobujícími smrt, a proto byli tito dva zařazeni do kategorie „masoví vrazi“. Minimálním trestem za tyto trestné činy je trest smrti, jak uvádí právní zástupce.

Dvouleté mezinárodní vyšetřování odhalilo, že Bill Gates se provinil tím, že pomohl vytvořit pandemii pomocí své moci a vlivu na Tedrose a Světovou zdravotnickou organizaci, aby přinutil celou populaci injekčně si do sebe aplikovat experimentální Covid vakcíny, které nejsou bezpečné ani účinné, ale nyní zabíjí velké množství lidí.

Dvouleté vyšetřování také odhalilo touhu Billa Gatese vylidnit planetu a ovládnout zbývající populaci prostřednictvím digitálních ID a digitálních očkovacích pasů za pomocí Klause Schwaba a Světového ekonomického fóra.

Dr. Peter McCullough požaduje celosvětové zastavení všech vakcín proti Covidu a doporučuje, aby byly Nadace Billa Gatese, Světové ekonomické fórum, Světová zdravotnická organizace, vláda USA, dodavatelé léčiv a další obviněni z nezákonné reklamy, podvodu a hromadného zabíjení z nedbalosti.“

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.