Síť iluminátů kontroluje všechna světová média, říká David Icke

Autor: Martin Kirschner.

Print Screen Davida Ickeho z youtube kanálu cesty k sobě.

David Icke je, dalo by se říct aktivista, který bojuje proti Novému Světovému Řádu a zotročovaní lidí. Již v roce 1990 si uvědomil, jak se lidé stávají čím dal více závislími na systému, který je zotročuje.

Ve své knize Jen nekonečná láska je skutečná (…a vše ostatní je jen iluze) , kterou napsal v roce 2005 promluvil o tom, jak vznikl monopol na všechna světová média pod taktovkou iluminátů, kteří díky jednotné mediální propagandě budou chtít manipulovat a ovládat lidi. Proto bych s vámi chtěli sdílet citát z této knihy, aby si lidé uvědomili kdo současná hlavní média řídí. Citát je ze strany 20 této knihy:

Citát z knihy:

„Síť Iluminátů, která propojuje banky a společnosti používá svůj vliv (kontrolu) ve vládě, aby zničili menší neiluminátské podniky a všechny tak přiměli v zájmu přežití k závislosti na elitních rodech. Proč vlády neustále schvalují zákony, které ulehčují život a jsou výnosnější pro velké korporace, ale mnohem složitější a nákladnější pro malé podniky? Zde máte odpověď, jde o jednoduchou rovnici: závislost = kontrola; rozmanitost = svoboda.

V médiích má v rukou moc nad tím, co vidíme a slyšíme, nepatrná hrstka lidí. Tím, že neustále přibývají nové a nové televizní kanály se může zdát, že 'rozmanitost' v médiích roste jako nikdy před tím, ale počet těch, kteří nad nimi mají kontrolu a jejich tvorba se naopak neustále omezuje.

Když jsem se v sedmdesátých letech stal televizním reportérem/moderátorem, bylo nemyslitelné, aby regionální nezávislé televizní stanice (ITV) ve Velké Británii byly vlastněny pouze jednou společností. To mělo být základem pro svobodný tok objektivních informací. Ale dnes, jedna společnost, CarltonGranada, má pod kontrolou veškeré ITV v Anglii, Skotsku, Walesu a Severním Irsku. 'Nezávislý' rozhlas se rapidně ubírá stejným směrem. Ale ani to není konec, protože program Iluminátů požaduje kontrolu totální a po celém světě jsou redukována pravidla upravující zákaz vlastnictví médií.

Britská vláda pod vedením iluminátské loutky Tonyho Blaira toto provádí v neuvěřitelném měřítku a chce povolit více zahraničních vlastnictví médií, aby se tam světové korporace jako je Disney a další mohly nastěhovat. Na Federální komunikační komisi 21 Spojených Států (FCC) vedenou synem Colina Powella Michaelem, je neustále vyvíjen nátlak, aby se omezení vlastnictví ještě více uvolnila. To umožňuje několika iluminátským společnostem vlastnit ohromné množství nejrůznějších národních a světových médií a zničit tak zbytky rozmanitosti v tvorbě a pohledu.

Jejich myšlenkou je mít pod kontrolou informace do takové míry, kdy lidé budou vidět a slyšet jen to, co se diktatuře Iluminátů hodí. To je přesně to, co George Orwell předvídal ve své knize 1984. Mediální skupina Clear Channel, která uzavřela spojení s rodinou Bushových, je jedním z příkladů. Ta skoupila ohromný počet amerických radiových stanic a diktuje tvorbu „zpráv". V samotném Detroiru vlastní sedm tamějších nejpopulárnějších stanic. Před a během invaze do Iráku Clear Channel financoval manifestace zorganizované za cílem získávání podpory války a zároveň potlačoval vysílání alternativních názorů na svých vlnách.

Přední korporace jako General Electric ovládají sítě amerických televizí, ze kterých většina Američanů získává 'zprávy'. General Electric vlastní NBC network, CNBC, MSNBC, Bravo, Mun2TV, Sci-Fi channel, Trio, WNBC - New York, KNBC Los Angeles, WMAQ Chicago, WCAU Philadelphia, KNTV San Jose/San Francisco, KXAS - Dallas/Fort Worth, WRC Washington, WTVJ Miami, KNSD San Diego,WVIT Hartford, WNCN Raleigh, WCMH Columbus, WVTM Birmingham, WJAR Providence, KVEA/KWHY Los Angeles, WNJU New York, WSCV Miami, KTMD Houston, WSNS Chicago, KXTX Dallas/Fort Worth, KVDA San Antonio, KSTS San Jose/San Francisco, KDRX Phoenix, KNSO Fresno, KMAS Denver, WNEU Boston/Merrimack, KHRR Tucson a WKAQ Puerto Rico. Vlastní také Universal Studios, NBC Universal Television Studio a NBC Universal Television Distribution.

Představte si tu moc, kterou tak mají k implantaci falešné reality. Mediální magnáti jako Rupert Murdoch řídí společnosti, které kontrolují obsah televizních stanic, rozhlasových stanic a novin po celém světě společně s filmovým studiem Twentieth Century Fox, knižními vydavateli jako Harper Collins a internetovým systémem Delphi. Jeden „majetek" Murdocha, Fox News, nebo přesněji Fix News (slovní hříčka, Neměnné zprávy, pozn. překl.), je nejzaujatějším televizním propagandistickým kanálem, který jsem kdy viděl. Skrze konglomeráty jako jsou General Electric, Murdoch's News Corporation, Disney a AOL-Time Warner, kontrolují Ilumináti také Hollywood a hudební průmysl. Můžete vidět odlišné' hudební značky a filmová studia, ale v podstatě je ovládá stejná síla, která rozhoduje i o tom, co uslyšíme či uvidíme.

Oceníte, až se dostaneme k jádru této knihy, jak je toto ovládání médií pro iluminátskou agendu rozhodující. Je to mnohem důkladnější a hlubší, než jen lhaní a schovávání pravdy o světových událostech. Bez neustálého vnucování toho, co má většina lidí vidět a slyšet, by se zbytek struktury moci zhroutil.

Dva drobné příklady mediální manipulace a šíření falešných zpráv odhalují velký příběh. Bývalá novinářka BBC mi sdělila, jak ji požádali, aby si do ulic vzala kameru a natočila, co si lidé mysleli o smrti Královny Matky v roce 2002, kdy ve věku 101 let zemřela. Reportérka zjistila, že „99 %" dotázaných uvedlo, že neměli Královnu Matku rádi a bylo jim jedno, že umřela. Jakožto čestná novinářka, podala pravdivou zprávu o tom, co se stalo, ale její nadřízení ji vážně pokárali. Oficiální zpráva BBC pak zněla, že „Královna Matka" (opravdu nehorázné stvoření) byla národem milována a obdivována. Novinářka se tázala svých 'nadřízených' patolízalů, jestli naznačovali, že měla lhát. „Za takovýchto okolností jste měla pravdu překroutit", řekli. Byla z toho zděšena a podal výpověď. Smutné je, že takových jako ona je pouze pár. Nejen, že je pravda každý den překrucována, ale ona je ničena.

Útoky z ll.září byly typickým příkladem techniky „Problém-reakce-řešení" a jejich řešení byla naplánována dlouho před tím, než k útokům na dvojčata došlo. (O detailním pozadí si můžete přečíst v knihách „Alice in Wonderland", „The World Trade Centre Disaster" a „ Tales from the Time Loop"..)

Když jsem psal tuto knihu, zažil jsem svoji nejnovější zkušenost (jedna z mnoha set) s neobyčejnou neschopností médií hlásat fakta - a naivní vírou veřejnosti v to, co čte a slyší. Přišli ke mně z televizního programu Celebrity Big Brother, ve kterém 'slavní' lidé bydlí v 'domě' po dobu až dvou týdnů, kde jsou 24 hodin denně natáčeni na kameru. Diváci pak volí, kterou z 'celebrit' vyhodí, až tam nakonec zůstane jen jeden - 'vítěz'. Setkal jsem se s představiteli tohoto programu, abych se podíval, ať už ta 'show' byla sebehorší, jestli by existovala příležitost nějak se dostat k informacím, které by veřejnost jinak neslyšela. Rychle jsem měl jasno, že by to nešlo a nikdy poté jsem už ani já o nich, ani oni o mně neslyšeli. Ale po více než dva měsíce se v novinách psalo, že jsem měl v pořadu vystupovat. Opakovalo se to až do doby, kdy jeden deník dokonce vyslal novináře, aby zaklepal na dveře domu mého bratra, po kterém chtěli vyjádření ohledně mého vystupování v pořadu. Nedělní deník uvedl, že jsem byl na poslední chvíli nahrazen někým jiným, i když jsem tam nikdy být neměl. V těch deseti týdnech, kdy se tyto zprávy objevovaly, se ani jednou tyto noviny neobtěžovaly zeptat... mne osobně! A i když šlo o naprosté nesmysly, veřejnost jim věřila. Neustále mne lidé zastavovali na ulici a ptali se, jak je to s mým vystupováním v pořadu. Většina věřila, že to musí být pravda, protože to četli v novinách. V rádiích se příběh také opakoval, tudíž to lidé přijali za pravdu, i když šlo o 100 % lež.

Nyní jsem tu popsal, jak média lidem každou minutu prodávají falešnou realitu. Zkušenost s 'Big Brother' a příběhem Královny Matky mohou být nepatrnými příklady, ale stejné principy platí pro podávání zpráv z válek, politiky, obchodu, financí, vědy a všeho ostatního - jak je detailně popsáno v mých dalších knihách jako „Tales from the Time Loop".“

Konec citace.

Závěr

Hlavní televizní média dnes patří úzké skupině firem, které by jste mohli napočítat na prstech jedné ruky. Tyto firmy zase ovládají ilumináti, kteří chtějí pomocí těchto médií ovládat svět. Málo kdo si to dokáže představit, ale nelze upřít, že hlavní média s námi dnes manipulují ohledně falešné pandemie, aby nás dostaly tam kam chtějí (očkování).

Pokud vás zajímá, které konkrétní firmy ovládají všechna světová média, tak vám doporučuji se podívat na dokument Monopol, kde to je popsáno. Krátký citát z dokumentu:

„Kolem 90 % mezinárodních médií je vlastněno devíti mediálními konglomeráty“

V tomto dokumentu je pak také ukázáno, že tyto konglomeráty také vlastní sami sebe, takže by se dalo říct, že jeden globální prediktor ovládá všechna světová média.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.