Středa , 29 března 2023

Udělejte vzpouru vědomí a vzepřete se systému, říká Jiří Vokiel Čmolík

Autor: Martin Kirschner.

Jiří Vokiel Čmolík, podnikatel žijící v Kostarice.

Jiří Vokiel Čmolík je transformační leadr, kouč osobního rozvoje, autor devíti knih a podnikatel. V České Republice udělal Czecxit, což znamená, že se odhlásil z daňových a právních povinností a přestěhoval se do Kostariky. Důvod proč tak učinil byl ten, že Česká Republika a vůbec celá EU je nepřátelská vůči podnikatelům a lidem, kteří chtějí žít ve finanční svobodě.

Ve svém kurzu Neurorestart z roku 2018 mluví o tom, jak systém ovládá a manipuluje s lidmi. Už v té době vystihl problematiku toho, kam celá Evropa směřuje a přirovnal lidi, zde žijící, jako tu vařící žábu, která se v tomto systému uvaří a nevyskočí z hrnce.

„Celá ta Evropa v současný době chce ty lidi vykostit, aby byli korektní, aby bylo tohle, tamto, aby byli hodní. Aby na požádání předložili občanku, nechali se legitimovat, nechali se proskenovat, aby prostě řekli kolik mají majetku, kde ho vzali, zaplatili všechno, zaplatili daně a podobný věci.“ říká Jiří Vokiel Čmolík.

Dále říká, aby lidé udělali vzpouru vědomí a stanovili si jasné hranice:

„Což znamená ta vzpoura toho vědomí je ten moment, že říct si: „A tak a teďkom prostě vy šmejdi, kteří mi chcete do toho pindat, běžte pryč z mýho kruhu.“ Pokud nebudete takhle ostrý, tak oni vám tam budou lízt jako klíšťata, jako pijavice, jako hmyz.“

Podle něj by se člověk neměl bát udělat něco nelegálního, pokud cítí ve svém srdci, že je to správné:

„Udělali jste něco ilegálního? Já teď nebudu rozebírat co to bylo, ale měli by jste udělat něco co je ilegálního, protože pokud to co jste udělali bylo ilegální, ale vy jste cítili, že je to správný, ačkoliv to bylo ilegální a vy jste to udělali, tak vám gratuluju, protože to je přesně to, že nad vámi není zákon, nebo něco takovýho. Vy jste nejvyšší zákon. Pro vás a váš život je ten nejlepší zákon to, co děláte vy a to co se rozhodnete dělat.“

V další části upozorňuje, že zákony jsou tu od toho, aby manipulovali a ovládaly lidi:

„Podívejte se na tohle, protože extrémně zabedněnej hodnej kluk a hodná holčička s tím budou mít extrémní problém, protože se to nesmí. Protože to je zakázaný. Protože to … A teď se podívejte kdo to zakázal? Z jakýho důvodu to zakázal? Proč to tak je? A dojdete k tomu, že je tam vždycky manipulativní a manipulační nějaká technika, nebo zájem někoho vás ovládat.“

Veřejnou část Neurorestartu, kde o vzpoře vědomí Jiří Vokiel Čmolík pojednává naleznete zde:

https://youtu.be/E62sNmU_wQg

Je také známý, že miluje peníze a vůbec se tím netají. V souvislosti s tím ve své Edufin Academy učí lidi finančnímu vzdělání, kterému se lidé ve školách nenaučí, protože školský systém vychovává poslušné ovce, které mají za úkol pracovat celý život pro peníze, což je vlastně otrocký systém: 

"Bohatství, Bůh a ty znamená, že jste napojeni, že jste v proudu, že jste ve Vesmírným proudu je nesmírně důležitá věc. Takže a potom ano peníze znamenají formu svobody a hlavně tvoření. Vy s penězi a s touto energii, s Boží energii tvoříte. Můžete modelovat sochy, můžete stavět domy, můžete cestovat, můžete bejt nezávislej a přestat bejt závislej na tom systému, což se samozřejmě těm elitám, církvím nelíbí, protože by chtěli aby vám odměřovali tu energii na příděl za to, co vy pro ně děláte, za práci."

V současné době globalizace dosáhla toho rozměru, že se dělá vše pro to, aby se zrušila hotovost a zavedla celosvětová digitální měna. V souvislosti s tím se mají pod záminkou terorismu kontrolovat a omezovat transakce, což omezuje lidi, kteří s terorismem nemají absolutně nic společného. JVC k tomu už v roce 2018 řekl:

"Peníze jsou i nejvíc kontrolovaná energie. Představte si, co všechno ty vlády dělaj, po takzvané praní špinavých peněz, že se snažej strašit vás terorismem. Terorizmus není problém. Vůbec. Ta věc proč se kontrolují peníze je, pod zástěrkou terorizmu, aby jste platili daně a aby jste byli v tom chlívku. Aby jste byli dojný krávy toho systému, protože když jim uletíte z toho a budete mít k dispozici systém, který vám přináší peníze, tak je nepotřebujete. A to je hrůza každýho systému. Hrůza toho Matrixu. Takže proto se snaží kontrolovat peníze a přidělovat vám je na příděl za práci."

Také mluví o tom, jak byla energie peněz zneužita k tomu, aby lidé byli zotročování:

"Homo Economicus .... což znamená člověk, kterej jako ví, umí odhadnout mezní užitek, cenu práce, vyhodnotit věci a tak dále ... a vlastně vydělávat a samozřejmě pro Stát. To je ta hra na hejly. Vydělávej, my tě daníme a pak na konci, až nebudeš moct, až budeš vyřízenej, z toho, že jsi celej život ťapal ty ťapičky v tom krysím závodu, tak my ti dáme nějakej důchod. Tomu snad už dneska nikdo nevěří. Stát totiž bere ty svoje občany jako zdroj, jako zdroj daní, jako zdroj vydělávaní peněz, jako firma. A také se mluví ve velkejch firmách jako o lidských zdrojích, který poskytujou tu práci, ale to fakt není hezkej Vesmír, to není přátelskej Vesmír. V tomhle tom Vesmíru ti není úplně dobře."

Pokud se však lidé naučí finančnímu vzdělání, tak můžou tento jejich systém opustit a vytvořit si vlastní systém vedoucímu k bohatství, prosperitě a finanční nezávislosti:

"A existuje přátelskéj Vesmír, kde ty peníze fungujou a plynou velmi dobře, ale není to o zdrojích, ale je to o proudu, je to o důvěře a je to ve svý podstatě vysoce spirituální vztah s penězi." dodává.

Celou jeho veřejnou přednášku o penězích můžete vidět zde:

https://youtu.be/pAYZevTI-Q4

V návaznosti na to si tento podnikatel dal přezdívku Kryto Šlechtic a založil skupinu stejně smýšlejících lidí. Vytvořil vlastní kryptoměnu Kauricoin, která stejně jako Bitcoin má omezené množství jednotek a proto se také jedná o deflační kryptoměnu, která na rozdíl od klasických státních peněz lidi neožebračuje, ale naopak zhodnocuje jejich bohatství.

Aktualizace 21.11.2022: Kryptoměna Kauricoin, kterou založil Jiří Vokiel Čmolík a Jan Masnica se ukázala jako podvod. Stovky investorů kvůli těmto dvěma podvodníkům přišli o veškeré své peníze. Proto od těchto lidí nic nekupujte, neobjednávejte, protože jinak takém můžete přijít o veškeré své peníze.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.