Thovt – Projekt lidstvo 1. část

Autor: Martin Kirschner.

Thovt bývá v Egypské mytologii považován za boha moudrosti. Bývá zobrazován s hlavou ptáka Ibise. Kerstin Simoné, autorka knihy: Thovt: Projekt lidstvo, se s tímto bájným bohem skrze channeling spojila a tento bůh ji předal moudrost o fungování světa.

V tomto článku budu citovat z této knihy Thovt. Dozvíte se, kdo jsou takzvaně mocní, a jak manipulují a zotročují lidi v Matrixu, který pro ně vytvořili.

Úryvek z knihy Thovt:

„Realita, kterou na planetě Terra (Země) prožíváte, není skutečná. Žijete realitu ujařmení a otroctví. Žijete v labyrintu „mocných“ vaší úrovně bytí a v úkladech, které na vás uvalili. Pro svoji touhu po zdánlivé svobodě a kvůli pohodlnosti jste se nechali naprosto „zesíťovat“, a přehlížíte fakt, že kvůli tomu mají nad vámi nesmírný vliv.

Vyšších úrovní lze dosáhnout až poté, co se bytost přizpůsobí jejich vibracím. Planeta Terra (Země) se nyní začíná odlehčovat a prosvětlovat. Jádro života v jejím nitru se rozpíná a bytosti, jež v sobě neodrážejí v sobě tuto zvýšenou frekvenci světla, pociťují neklid a vzdor. Je to poslední pokus o odpor proti probíhajícímu vývoji, jelikož vědí, že buď nastoupí cestu poznání a moudrosti, anebo zůstanou pozadu. Mocní zkoušejí všechno možné, aby zabránili nevědoucím a neprobuzeným v opuštění této úrovně bytí. Z toho důvodu lidskou rasu zotročují a cíleně šíří mezi vámi strach či obavy. Váš strach je jejich potravou; a oni si užívají svoji moc a svůj vliv.“

Poznámka MK: Typickými obětmi takzvaných „mocných “jsou v současné době lůzři z Antify, nebo Black Live Matters. Tito lidé se snadno nechají zmanipulovat. Stačí, když jim řeknete, že za všechno jejich neštěstí může, bílý člověk, zinscenujete divadlo, kdy běloch klečením zabije černocha, a máte vystaráno. Stejně jako tyto organizace i ideologie jako komunismus a fašismus, takto skrze strach a manipulaci zotročovali (a stále v některých státech světa zotročují) lidi.

„Světelné frekvence, které nyní planetu zasahují, jsou však stále intenzivnější a vibrace celé planety se neustále zrychlují. Čas změny se přiblížil a „mocní“ této úrovně bytí se naposledy snaží zabránit lidstvu, v jeho probuzení. Budou vás neustále zaměstnávat novými a novými věcmi, jejichž jediným smyslem je odvést vás z cesty. Jste bombardovani stále větším množstvím zpráv; a strach, který mezi vámi šíří, má pro „mocné“ velký význam. Pokoušejí se vás ochromit všemi možnými způsoby, dát lidstvu šach mat. Vymýšlejí si pořád nové „hry“, pracují se všemi možnými odstíny své nápaditosti a užívají si svoji moc. Vynalézají pro vás nové nemoci a inscenují na Zemi katastrofy nebo války, aby tak mezi vámi vystupňovali strach a sami z toho profitovali. Žijí z permanentního ujařmování lidstva, a tudíž se vás nechtějí vzdát. Nadělili si z vás otroky – a energie vašeho strachu je jejich potravou. “

Poznámka MK: SARS, MERS, Ebola a i náš nový Koronavirus jsou také vynálezem mocných. Mnozí virologové, jako třeba paní Soňa Peková potvrdili, že třeba koronavirus má umělý původ.

„Nicméně nakonec vždy zvítězí zákon svobodné vůle a bytost, jež si zvolila cestu pravdy, moudrosti a poznání, jí může nebojácně kráčet. V tom okamžiku „mocní“ vaši úrovně bytí ztrácejí nad touto bytostí veškerý vliv a jakoukoliv moc. V současné době proto usilovně pracují na tom, aby co nejvíce lidí odvrátili od světla a pravdy. Scénář, který si k tomu připravili, je opravdovým ohňostrojem jejich vynalézavosti a moci. Vše co v tomto směru podnikají, doslova jiskří skvělou nápaditosti; a my „žasneme“ nad tolika fantaziemi. Jak již ale bylo řečeno – jakmile se rozhodnete pro cestu moudrosti a pravdy a nenecháte se chytit do jimi nastražených pastí všemožného pokušení, v tom okamžiku ztratí nad vámi jakýkoliv vliv.“

Citace z knihy Thovt

Pokračovaní příště…

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.