Středa , 31 května 2023

Jak se dostat ven ze systémového otroctví

Autor: Martin Kirschner.

Konečně se k vám dostává slibovaný a očekávaný článek. Věřím, že spoustě lidem tento článek pomůže změnit svůj život k lepšímu a alespoň částečně získat svou svobodu zpět. Pro ty z vás, kteří jste ještě nečetli článek - Jak se dělají novodobí otroci, tak vám doporučuji si nejdříve přečíst tento článek, abyste lépe pochopili, proč uplatnit zásady z tohoto článku do svého života.

Jdeme tedy na to.

Změňte myšlení

Abyste mohli ve svém životě něco změnit, tak musíte nejdříve změnit své myšlení a způsob uvažování. Vezměte si, že ve škole strávíte 15 – 20 let života, kde do vás neustále hustí nějaké učivo, které s největší pravděpodobností ve svém životě stejně nevyužijete, nehledě na to, že když něco nevíte, tak si to dnes můžete vyhledat například přes Google.

Určitě naučit se číst, psát a počítat jsou potřebné věci pro dnešní svět, ale je nutné se učit dalších 99% zbytečných věcí? Abyste to pochopili správně. Školský systém není navržen proto, aby z vás udělal „vzdělané lidi“. Je navržený proto, aby z vás udělal „poslušné lidi“.

Ve škole vás učí, že nesmíte dělat chyby, musíte poslouchat autority a plnit jejich úkoly, a nesmíte mít vlastní názor např. na Darwinovou teorii (která je zcela mylná) atd. Pokud se něco vymyká rámci školského myšlení, tak to bývá označeno za chybu a dostáváte špatnou známku.

Dnes už víme, že školský systém založili elity, aby získali poslušné otroky pro své továrny a udržovali lidi v nesvobodě a nevědomosti. Lidé, kteří jsou neustále zaměstnaní práci, si totiž nemůžou uvědomit, že jsou otroci a jaký je jejich skutečný smysl života.

Abyste se tedy z tohoto zotročení mohli vymanit, tak musíte změnit své myšlení a zapomenout na vše co vás systém naučil. K tomu vám poslouží osobní rozvoj. Osobní rozvoj vás totiž naučí, jak být pánem svého života a času. Také vás naučí, jak vzít osud do svých rukou a žít život svých snů. Díky osobnímu rozvoji se naučíte, že nemusíte mít celý život nad sebou nějakou autoritu, abyste mohli žít svůj život v důstojnosti a bohatství.

Další důvody proč číst knihy o osobním rozvoji si přečtete v tomto článku. Také můžete navštívit mou rubriku osobní rozvoj, kde doporučuji nějaké knihy k přečtení. Spousta informací, které se v těchto knihách dozvíte, mají systémové školy zakázáno vyučovat. Když budete tyto knihy číst, tak pochopíte proč tomu tak je.

Meditujte

Díky meditaci se naučíte žít v přítomném okamžiku, harmonii a pozvednete své energie. Lidé, kteří nemeditují, nemají možnost pozvednout své myšlení, protože nemají dostatek duchovní energie. S takovými lidmi se pak snáze manipuluje a tito lidé dělají to, co si systém přeje.

Já třeba používám chi-kungovou metodu Falun Gongu, která je více popsána v tomto článku. Můžete si však zvolit svou vlastní metodu, která vám pomáhá a naplňuje váš život. Rozhodně však nedoporučuji Reiki, Shambalu a jiné podobné metody, kde cizí osoba pracuje s vaši energii. Spravedlivou kultivační praxi totiž poznáte podle toho, že musíte sami na sobě pracovat a pozvedat své energie. Žádné zkratky v kultivaci neexistují.

Zdravý životní styl

Jak se říká ve zdravém těle zdravý duch. Pokud budete pravidelně sportovat, chodit do sauny, nebo na procházky a jíst zdravě, tak se to zásadně promítne do kvality vašeho života. Není nic horšího, než mít zlomeného ducha vlivem špatné životosprávy. Člověk se zlomeným duchem totiž nikdy nevezme osud do svých rukou.

Zapomeňte na reklamy, které vidíte v televizi, protože vám chtějí něco prodat. Ještě nedávno byly například v televizi reklamy o tom, že pořádný chlap si dá pořádný steak a že sportovci bez masa nebudou mít pořádný výkon. Dnes jsou to omyly, které vyvrací Ti kdo mění svět.

Dělejte si tudíž vlastní výzkum a zjišťujte co je pro váš život to nejlepší. Nedávejte na rady farmaceutických společností, které si chtějí namastit kapsy, ale buďte lékařem sám sobě. Stejně tak omezte sledování televize, kde na vás padají systémové informace, které vás mají udržovat v neustálém strachu a v nízkých vibracích.

Bohatství

To tak trochu souvisí s osobním rozvojem, protože díky osobnímu rozvoji se naučíte jak vytvářet finanční bohatství. Zde bych se chtěl spíše zmínit o duchovním bohatství, protože pokud máte dostatek duchovního bohatství, tak se to promítne i do vašeho hmotného světa a vy si začnete uspořádávat věci ve svém životě podle sebe.

Praktická věc, kterou můžete udělat je, že si pořídíte dům, který není závislý na žádných sítích. Budete mít vlastní studnu, vlastní zdroj energie (Teslův generátor, solární panely, větrnou minielektrárnu atd.) a zahradu kde si budete pěstovat potraviny a chovat etickým způsobem užitková zvířata. Jak víte, tak výdaje na bydlení a jídlo tvoří 90% peněz, takže pokud si tohle ošéfujete, tak budete absolutně svobodní. Dobrou inspirací by vám mohl být dokument Ben Fogle a lidé žijící v divočině. I když některé případy v tomto dokumentu jsou extrémní, tak vám to dokonale ukáže, o čem je zde řeč.

Nevyřizujte si pojištění, úvěry, nebo hypotéky, které vás zotročují. Pokud něco takového máte, tak se snažte z toho dostat co nejdřív. Nikdy se totiž nestanete svobodnými, když musíte splácet tyto finanční produkty, které vás zotročují. Všechny tyto produkty jsou systémovou pastí na hejly.

Prostředí

Nemůžete vyřešit problém na úrovni na které vzniká. Pokud tedy problém vzniká na úrovní Českého Státu, nebo EU, tak zvažte, jestli má cenu v takovém systému žít.

Příkladem takového probuzení může být například transformační lídr a kouč neuromarketingu Jiří Vokiel Čmolík, který se odstěhoval do Kostariky a doslova tam ožil. Nechal v Kostarice postavit vlastní hotely, založil vlastní kryptoměnu a dnes koučuje Neurorestart celé Latinské Americe.

Nebo jsou známy příklady Čechů, kteří odjeli na Bali a to jim od základu změnilo život. Začali tam podnikat a dnes se jim skvěle daří. Všeobecně při cestování získáte větší rozhled a otevře vám to mysl. Doporučuji proto cestovat a pozorovat, jak lidé myslí i v jiných zemích.

Lidé

Scházejte se pouze s lidmi, kteří vám mají co dát. Pokud se neustále budete scházet s lidmi, kteří si neustále stěžují na politiky, práci ve které je to nebaví, na to že nemají na zaplacení složenek, nebo kdo koho v televizi zase zabil, nebo znásilnil atd., tak vás to nikam dál neposune. A to ani nemluvím o lidech, kteří na vás neustále hledají nějaké chyby a šíří kolem vás negativitu a pomluvy.

Proto se stýkejte pouze s lidmi, se kterými budete společně růst, ať už na úrovní osobního a duchovního rozvoje, či tvorby svobody a bohatství.

Závěr

Nečekejte na to, až přijde zase nějaká autorita a řekne vám, co máte dělat. Vezměte osud do svých rukou a staňte se králi svého života. Vše co k tomu potřebujete, máte popsáno v tomto článku. Doporučuji vám proklikat odkazy v tomto článku, kde se dozvíte další potřebné informace. Berte tento článek pouze jako rozcestník a pravidelně se k němu vracejte a klidně si jej po nějakém čase znovu přečtěte. Věřím, že po každém přečtení v něm objevíte něco nové, co vám po prvním přečtení uniklo.

Aby váš růst dál pokračoval, tak vám doporučuji vytvořit si systém, kde si budete určovat dílčí kroky k vaší svobodě. Doporučuji vám proto pořídit si motivační diář. Do motivačního diáře si například první týden stanovte, že podrobně prostudujete první kapitolu tohoto článku (například „Změňte myšlení“) a druhý týden si podrobně prostudujete další kapitolu. V dalších týdnech pak budete vše postupně uplatňovat do svého života a všechny úspěchy si budete zaznamenávat do motivačního diáře.

Přeji vám mnoho zdaru ve vašem růstu.

 

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.