Neděle , 26 března 2023

V tunelu pod Vatikánem se našlo více zlata, než si dokážete představit

V podzemních tunelech byly nalezeny tuny zlata, které "elity" ukradly lidem.

Z Vatikánu a hluboko pod zemí vede tunel téměř přímou linkou do Jeruzaléma. Skutečná vzdálenost přímého letu je 1432,90 mil (2306,03 km). Délka tunelu je přibližně 1500 mil (asi 2414 km), takže prochází pod souši i pod vodou. Počínaje Vatikánem bylo nalezeno obrovské množství zlata za prvních 150 mil (241 km), naskládané ve výšce 13 úrovní. Nevím, co vlastně znamená 13 úrovní nahoru, ale ať už to znamená cokoliv, bylo to velké množství. Vedle tohoto velkého množství zlata se našlo také mnoho knih či rukopisů. Říká se, že tyto starověké rukopisy byly ukradeny z Bible! Vyplívá ze zprávy Charlieho Warda o zjištění a zveřejnění výsledků z Vatikánu.

Covid-19 se používá jako výmluva

Možná si pamatujete, že když poprvé vypukla „pandemie Covid-19“, byla jedním z nejhorších míst Itálie. Připomeňme si všechny titulky: "Pandemie COVID-19 v Itálii", "Itálie bojuje s potlačením druhé vlny", denní případy COVID-19 dosáhly nového maxima a tak dále a dále!

To bylo, když Aliance a armáda svrhly pokrevní linii 13 rodin a Vatikán. Za tu dobu našli podzemní tunely, zlato a psané svitky/knihy. Bylo naprosto nutné obrátit pozornost světa na „Virus“, který jim umožnil vyčistit Tunel a provést další nezbytnou práci, kterou bylo třeba udělat.

Duch Boží říká: "Existuje vykopávka, archeologický nález vedoucí do podzemní klenby, který je tak katastrofální, že otřese křesťanským světem. Odpověď leží mezi Jeruzalémem a Vatikánem."

650 letadel naloženo

Bylo potřeba v přepočtu 650 letadel, aby vytáhli všechno zlato, které bylo z tunelu dovezeno do Jeruzaléma. Všimněte si, že když šli do Buckinghamského paláce, našli podobné... obrovské množství zlata, které si zde uložili bohatí, kteří jej ukradli chudým.

Všechno bylo převezeno do Fort Knox, aby se tam bezpečně uložilo.

Až bude zavedena Nesara/Gesara, velký kus zlata bude použit na humanitární projekty. Na světě je více než dost zlata na to, aby pokrylo všechny světové měny jednu za druhou a dost na uspokojení všech potřeb po celém světě. Přesouváme se do jiného světa, což může být umožněno pouze úplným zničením zlé kabaly, která nás zaměstnávala a oslepovala všemi možnými způsoby.

„Chamtivost po penězích je kořenem všeho zla,“

cituje Bible v 1. Timoteovi 6:10

Láska k penězům a vždy chamtivost po dalších penězích s sebou přináší moc, která nakonec vede k úplné kontrole nad ostatními. Dává vám to úplný obraz toho, na čem Nový světový řád pracuje už velmi dlouhou dobu? To je důvod, proč v tunelu, který spojoval Vatikán s Jeruzalémem, bylo nalezeno více zlata, než si dokážete představit.

Zlato nalezeno v podzemních tunelech pod Vatikánem

Zdroj: facebook, Redakčně upravil: Martin Kirschner.

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.