Sobota , 10 června 2023

VÁLEČNÉ ZLOČINY: Ukrajina přiznává zavraždění „poměrně dost“ ruských civilistů a plánuje vyhladit 3 milióny Rusů na Krymu

Ukrajinský generálmajor Kyrylo Budanov, člověk který má na starosti teroristické operace proti ruským civilistům.

 

Vysoký ukrajinský představitel přiznal, že jeho země zavraždila „poměrně dost“ ruských civilistů, kteří podporují Putina a jeho válku, vedoucí k získání kontroly nad regionem Donbas. V rozhovoru pro The Times of London generálmajor Kyrylo Budanov, který vede ukrajinskou vojenskou zpravodajskou službu, také slíbil, že přijdou další útoky.

"Úspěšně jsme se již zaměřili na několik lidí," řekl Budanov. Neuvedl žádné z obětí, ale řekl, že „existují dobře známé případy, o kterých každý ví, díky mediálnímu pokrytí“.

Od invaze na Ukrajinu v únoru 2022 bylo v tažení zabito nebo zraněno několik významných ruských příznivců invaze – a mnoho nevinných přihlížejících.

K jednomu z nejvýraznějších útoků došlo loni v srpnu, kdy bomba v autě zabila novinářku Darju Duginovou – pravděpodobný pokus zabít jejího otce, politologa-filozofa Aleksandra Dugina.

Stejně jako její otec byla Darja hlasitým zastáncem Putina a jeho invaze. Ona i její otec byli po začátku války sankcionováni Spojenými státy. Vzhledem k jejímu profilu je možné, že ji Ukrajina úmyslně zavraždila ve zlověstném aktu trestu dva v jednom.

Naposledy byl spisovatel Zakhar Prielepin zraněn při bombovém útoku na auto ze 6. května a ruský vojenský blogger Vladen Tatarsky byl zabit na dubnovém veřejném vystoupení poté, co mu žena darovala sošku s ukrytou bombou. Dalších patnáct lidí bylo zraněno.

Pro srovnání, hypotetickou paralelou tohoto tažení by byla irácká zpravodajská služba, která v roce 2003 vyhodila do vzduchu propagátory irácké invaze, jako byli Bill Kristol, Jeffrey Goldberg, Ann Coulter a Max Boot. Jsou to ukázkové příklady válečných zločinů.

A co víc, pokud přijmete definici terorismu jako „úmyslné použití násilí proti civilistům za účelem dosažení politických cílů“, Budanov implementoval do Ukrajiny státem sponzorovaný teror – takový, který od války obdržel americkou vojenskou pomoc v hodnotě 37 miliard dolarů  a možná dvojnásobek pomoci od dalších.

Budanov není jen neomluvitelný terorista, je to vychloubačný terorista. "Tyto případy se staly a budou pokračovat," řekl The Times. Takoví lidé dostanou zasloužený trest a přiměřený trest může být pouze likvidační a já ho provedu.“

V samostatném rozhovoru, pro ukrajinský kanál YouTube, Budanov naznačil, že kterákoli země může být svědkem zabíjení civilistů z jeho strany, kteří říkají nebo píší špatné věci: „Naprostá lůza bude nakonec potrestána v jakékoli zemi na světě. Pouze eliminace může být zaslouženým trestem za takové činy.“

Slovensko News.Front-Info píše: "Do našich mainstreamových televizí. Povinně večer ve všech zprávách! Šéf GUR ukroreichu Budanov chce vyvraždit 3 miliony obyvatel Krymu."

Budanov to přímo řekl v živém rozhovoru.

Ještě jednou připomínáme, že Budanov je ukrajínský generálmajor. Žádný neznámý konspirační teoretik, nebo dezinformátor, kdyby jej tak někdo chtěl označit. Vzhledem k tomu, o jak vysokou funkci se jedná, bychom jeho slova neměli brát na lehkou váhu. Jinými slovy udržet si Krym a dobytá území Maloruska je pro Rusy (a hlavně civilní obyvatelstvo) otázkou přežití.

Kromě svého drzého přiznání – které bylo téměř všeobecně ignorováno západními médii – Budanov řekl moderátorovi na YouTube, že „potenciál ruské armády pro postup je zcela vyčerpán, ale stále má významný obranný potenciál“.

Vzhledem k tomu, že ukrajinská tolik dlouho očekávaná a medializovaná protiofenzíva je stále ve svých přípravách, Budanov řekl: „[Rusko] vybudovalo vícevrstvý obranný systém. Přesto se nejedná o stejnou ruskou armádu, od které by se dalo očekávat, že povede rozsáhlé útočné operace."

Budanov, ambiciózně a možná i klamně, v představě vyhnání ruské armády z celého obsazeného ukrajinského území, řekl, že jeho země by měla žádat o 60 mil (96 km) demilitarizovanou zónu uvnitř Ruska. „Tohle by měl být náš cíl. Pokud se nechystají zaútočit a nerozhodnou se, že se za pár let chtějí pomstít, neměl by to být problém."

Překlad a redakční úprava: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: infowars.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.