VIDEO: Bill Gates v rozhovoru pro TED odhalil, že pro obnovu globálního cestování po světě budou lidé muset mít Průkaz Digitální Imunity

Bill Gates chce zavést Průkazy digitální imunity, aby se podle jeho slov zjistilo, kdo už prodělal koronavirus a kdo nikoliv.

VIDEO: Bill Gates v rozhovoru pro TED odhalil, že pro obnovu globálního cestování po světě budou lidé muset mít Průkaz Digitální Imunity, který ponese informace o tom, jestli je člověk očkovaný proti COVID-19, anebo jestli v minulosti nemoc prodělal a má tudíž protilátky! Nikdo bez digitálního průkazu se už nikam v blízké době nedostane, informace se zřejmě stane součástí biometrických záznamů v pasech, informace o očkování a o prodělání nemoci se stane klíčovou i pro učitele, prodavače, pokladní, úředníky a pro miliony zaměstnanců ve službách, kde lidé přichází do kontaktu s většími objemy lidí!

 

Spoluzakladatel Microsoftu, filantrop a aktivista Bill Gates odpálil další informační nálož, na kterou jsme na Aeronetu už několik týdnů připravovali českou veřejnost. Je to konečně venku oficiálně, a to přímo od Billa Gatese. Ten se totiž v rozhovoru s Chrisem Andersonem v rámci platformy TED rozpovídal o Coronaviru a o tom, co plánuje Melinda & Bill Gates Foundation ve spolupráci s americkými farmaceutickými laboratořemi, americkou federální agenturou pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a ve spolupráci s univerzitou Johns Hopkins, která v USA zastřešuje monitoring virové nákazy Coronaviru. V rozhovoru totiž Bill Gates přiznal, že nakonec budou mít všichni lidé certifikát, který bude potvrzovat, jestli jsou lidé očkovaní proti Coronaviru, anebo jestli v minulosti prošli nemocí COVID-19 a mají tak vytvořené protilátky.

Bill Gates na tiskové konferenci WHO propagoval v minulosti celosvětovou vakcinaci.

Bill Gates v rozhovoru [1] na rovinu uvedl, že nebude možné, aby se znovu cestovalo po světě jako před vypuknutím virové epidemie, protože mnoho zemí bude i v budoucnu stále v situaci, že nákazu nebudou zvládat, takže do těchto zemí budou moci jezdit jen lidé s certifikáty, které se v USA stanou s nejvyšší pravděpodobností součástí datového obsahu biometrických pasů. Každý člověk bude mít tzv. Průkaz digitální imunity, který bude obsahovat informaci, jestli osoba je očkovaná proti COVID-19, anebo bude obsahovat informace o prodělání této nemoci, což bude znamenat, že osoba má přirozené protilátky v těle. Tyto dvě skupiny osob budou moci cestovat po světě a budou se moci i vracet domů bez toho, aby jim hrozily po návratu karantény. Osoby bez průkazu by jednak po návratu musely rovnou do karantény, ale je velmi pravděpodobné, že bez průkazu by vůbec ani z USA nemohl lidé odletět a odcestovat.

Průkaz digitální imunity jako nový doklad opravňující k vycestování za hranice anebo k uzavření pracovní smlouvy se zaměstnavatelem

Tento průkaz digitální imunity by zřejmě neměl podobu nějakého samostatného dokumentu, i když vyloučit to nelze, jednalo by se podle všeho o rozšíření balíku informací uložených v biometrických pasech. Celní a hraniční kontrola by tak hned viděla, jestli osoba na vstupu do země je očkovaná, anebo má z minulosti imunitu vytvořenou prodělanou nemocí z dřívější doby. Taková osoba by byla na hranici do země vpuštěna. A teď přichází to hlavní, co by mělo v lidech vyvolat oprávněné obavy a děs.

Pokud osoba nebude očkovaná a ani v minulosti nemoc Covid-19 neprodělala a nemá tak imunitu, potom je velmi reálné, že jí vůbec nebude umožněn nejen vstup do dané země, ale velmi pravděpodobně jí nebude umožněn ani odlet nebo odjezd z domovské země. A když člověk nemoc COVID-19 nikdy neměl a přesto bude potřebovat cestovat, tak co mu zůstane jako jediné řešení? Bude se muset nechat očkovat! Nemáš očkování, nikam tě nepustíme!

Bill Gates na přednášce o virové nákaze.

A pozor, tady začíná velice nebezpečná a tenká linie, na kterou v posledních dnech a týdnech velmi ochotně skáče i česká alternativa a viděl jsem stejné reakce i u politiků SPD. Nákaza COVID-19 způsobila zavření hranic a de facto pozastavení Schengenu. Konceptuálně naivní a lehce tupí politici na alternativě jásají, jak je to skvělé, že teď nemohou migranti nikam cestovat. No, migranti sice necestují, ale necestují ani čeští občané, takže to je řešení, které připomíná vylití vaničky i s dítětem. Nejprve přes hranice Schengenu se v roce 2015 valí hordy migrantů a nikdo je neblokuje, snad kromě Maďarska. V roce 2020 nastává opačný extrém, kvůli viru se zavírají neprodyšně hranice, ale ne pro migranty, ale pro občany. A ve jménu zvládání krize se nyní objevují informace o tom, že globální cestování bude po utlumení krize možné obnovit jen za podmínek, že lidé budou mít průkazy digitální imunity, to znamená průkazy o očkování.

Bez digitálního certifikátu o očkování se stanete nežádoucími osobami, budou se váš štítit jako nositelů morových ran

Ochrana hranic před nakaženými lidmi je ale pouze záminka a je to hlavně jenom začátek mnohem drsnějšího využití průkazů digitální imunity. V USA se totiž začíná mluvit o tom, že všichni zaměstnanci v soukromém a veřejném sektoru, kteří se po virové krizi vrátí do práce, by měli mít nějaký certifikát nebo průkaz, který prokáže, že lidé jsou buď očkovaní proti COVID-19, anebo že se uzdravili z nemoci a mají tudíž v těle vytvořené protilátky a mají tak imunitu. Tímto průkazem by podle Billa Gatese měli disponovat všechny osoby, které přichází v zaměstnání do styku s větším množstvím osob, a nezáleží na tom, jestli jde o zákazníky, nebo o spolupracovníky. Chápete, kam to směřuje? V první fázi to bude vypadat tak, že zpátky do práce se bez tohoto certifikátu nebudou moci vrátit osoby, které pracují na pozicích s vysokým počtem osob, se kterými přichází do kontaktu.

Bill Gates je častým hostem TED platforem.

V první řadě to budou učitelé a všechny děti ve školách a ve školkách, dále všechny prodavačky a pokladní u kas, dále zdravotní sestry, lékaři, zaměstnanci domovů důchodců a v nich umístění důchodci. Bude se to týkat všech policistů, vojáků a hasičů. Stejně tak se to bude týkat všech státních zaměstnanců v úřadech. Ovšem největší skupinou budou živnostníci, kteří pracují ve službách. Ti totiž přichází do kontaktu se stovkami klientů týdně. Pro výkon živnosti tak v blízké době budou nutné splnit další podmínku, mít povinné očkování proti COVID-19. Výjimky možná dostanou jen živnostníci, kteří prodávají své služby zásadně online, a zřejmě v nehmotné podobě, protože v případě zasílání fyzického zboží by mohl virus z neočkovaného živnostníka přejít na balíček nebo zboží uvnitř balíku.

Vaše děti se stanou rukojmími v boji globalistů za proočkování celé planetární populace

Děti, které rodiče odmítnou očkovat, nebudou moci do školky a do škol. Jenže, protože docházka do školy je povinná, vzniká tím paradox ve smyslu Hlavy 22 z románu amerického spisovatele Josepha Hellera. Dítě sice nebude povinné nechat očkovat, ale pro účast na školní docházce, která je povinná pro dítě, je očkování nezbytnou podmínkou pro přijetí na školu. Rodič je povinen poslat dítě do školy, ale není povinen jej nechat očkovat. Bez očkování ale dítě nesmí do školy, do které ale podle zákona o vzdělání nezletilých musí. Ve výsledku to tak znamená, že rodič buď musí nechat dítě očkovat, aby mohlo chodit do školy, anebo nenechá dítě očkovat a sociálka dítě odebere pro hrubé zanedbání péče o dítě z důvodu neplnění školní docházky. Odebrané dítě je potom naočkováno v dikci sociálky a dítě nastupuje do školy.

Takto bude v blízké budoucnosti vypadat vakcína proti Coronaviru.

Bez průkazu digitální imunity, tedy bez očkovacího certifikátu, nebude možné sehnat žádné zaměstnání. Firmy, organizace a podniky, vyděšené z hrozby karantén, se budou děsit a štítit neočkovaných kolegů, spoluzaměstnanců, studentů, žáků, dětí ve školkách. Vznikne tak celospolečenská hysterie a lynčování neočkovaných osob, protože lidé se jich budou bát a štítit jako potenciálních přenosových vektorů pro Coronavirus.

A najednou zjistíte, že vůbec nešlo o nějaké hranice, o ochranu proti nějakým migrantům, že vůbec nebylo smyslem chránit zdraví v zemi, ale jediným cílem bylo vytvořit hysterii, vyvolat mamutí strach, který přeprogramuje myšlení veřejnosti do nového módu myšlení, že bezpečný člověk v mém okolí je pouze očkovaný člověk, jeho očkované dítě, jeho očkovaná rodina. Kdo nebude očkovaný, budou mu na dveře bytu anebo domu malovat nápisy s varováním, že je to roznašeč virů, i když to nebude vůbec pravda.

Práská celá rodina: Soused kouří bez roušky, žerou oběd na verandě se sundanými rouškami, honem sem přijeďte, pane příslušníku!

Všimněte si, jak čeští občané začali hromadně udávat své sousedy za to, že je viděli na balkoně kouřit bez roušky. Ono se ani přes roušku moc kouřit nedá, ale i když policie žádá občany, aby tato nesmyslná udání neoznamovali, tak brouk do hlavy občanů už je zasazen, vrtá v hlavě a lidé visí u okna od rána do večera, pozorují spoluobčany a pravidelně udávají spoluobčany za roušky na půl huby atd. Lidé udávají sousedy i za jídlo na verandě bez roušky, jako kdyby se snad oběd dal jíst přes roušku. Napsala nám čtenářka, že soused je včera udal, když na verandě měli oběd. Hysterie ve společnosti je zaseta a je to vidět v situacích, kdy lidé fyzicky napadají a mlátí osoby, které se na ulici objeví bez roušky. Fašizace je tak ve společnosti indukována a česká ovčanská žába je vařená, lehce připečená a je připravena vyskočit a zahryznout se spoluobčanovi do krku kdykoliv, kdy k tomu bude záminka.

Očkování se stane povinností pro zaměstnance a pro lidi, kteří budou cestovat.

Bill Gates tak z pozice globalisty odhalil, o čem jsem psal už před několika týdny. Současná krize povede k tomu, že globální trhy a ekonomika budou tlačit na to, aby se lidé nechali hromadně očkovat, pakliže neprodělali sami nemoc, aby mohli volně cestovat po světě a aby lidé mohli chodit do práce a do pracovních kolektivů a nehrozilo, že neočkovaný člověk nakazí svého kolegu a tím pádem hned přiletí hygiena, zavře celou fabriku a uvalí na ni karanténu. Tuhle hrozbu nikdo, a opakuji to znovu, aby vám to bylo jasné, nikdo ze zaměstnavatelů nebude riskovat a čekejte, že po oznámení farmaceutických společností, že mají vakcínu, vám Vaši zaměstnavatelé okamžitě nařídí, abyste se nechali očkovat. Pokud to neuděláte, dostanete vyhazov. A zákony k tomu budou upraveny, o tom nepochybujte!

Bude to velký business pro výrobce vakcín, ale ještě důležitější je to pro globalisty kvůli řízení na 5. prioritě

Průkaz digitální imunity se tak stane novým nástrojem NWO na povinné vpravování geneticky manipulovaných RNA a DNA v podobě vakcín do těl stovek milionů lidí, zejména v západní civilizaci. Dnes je to COVID-19, ale za rok to bude něco jiného, proti čemu vám pošlou výzvu do emailu, abyste se nechali očkovat, jinak už nechoďte do práce. Pokaždé, když budou globalisté chtít urychlit nějaký proces řízení na 5. prioritě, prostě nařídí nové očkování a tentokrát to lidé už nebudou moci odmítnout, protože jinak přijde vyhazov z práce, vyhazov dítěte ze školky nebo ze školy, zákaz cestování, létání, používání autobusů MHD, tramvají a vlaků, kam vás bez průkazu digitální imunity prostě nepustí. COVID-19 je prostě záminkou, který to celé jako odstartuje tuto hysterii, ale platit to v budoucnu bude univerzálně pro jakékoliv očkování, které v budoucnu globalisté plánují pro řízení na 5. prioritě.

Francouzská laboratoř testuje vzorky nakažených pacientů.

Takže, můžete čekat větší neplodnost evropských a bílých mužů, nárůst pohlavních poruch a LGBT psychosomatických změn v sexuální rovině populace, větší inklinace bílých žen k černochům a Arabům, menší agresivita bílých mužů, více projevů Alzheimera, diabetu a dalších poruch v bílé rase. Některé procesy na 5. prioritě nelze posunovat jen pomocí léků, potravin a kontaminované vody, některé látky se musí prostě dopravit do těl stovek milionů lidí nitrožilně a k tomu slouží jen jedna jediná cesta a záminka – vakcinace. Globalisté tak chtějí naočkovat celý svět, takže si dovedete představit, jak moc to je pro ně asi důležité. Proto vyzývám rozumně politiky na alternativě, aby se nenechali zblbnout touto propagandou, která směřuje k myšlence digitálních očkovacích průkazů pro všechny ve jménu ochrany před virem, který způsobuje menší úmrtnost než chřipka nebo tuberkulóza.

Zdroje: aeronet.cz

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.