Středa , 31 května 2023

Vlády po celém světě zavádějí cenzuru

Autor: Martin Kirschner.

Roušky symbol umlčení.

S rostoucím počtem takzvaných "dezinformací" se vlády především v Německu, Francii, České Republice a Slovensku snaží zavést cenzuru, ušlechtile nazývanou "boj proti dezinformacím". Nejdále v tomto opatření je Slovensko, kde vám za šíření "dezinformace" může hrozit až pět let vězení. Vláda Andreje Babiše chce v rámci boje proti dezinformacím zavést pokuty a tresty vězení.

Naplnili se tak předpovědi všech "dezinformátorů" a "konspirátorů", že operace Covid je jenom zástěrka pro nastolení tvrdé totality a cenzury. Jak víme z historie, tak totalitní vlády často zaváděly cenzuru a zbavovaly se oponentů, aby si vyklidili prostor k nastolení své totality.

Pokud budete mít jiný názor, než je ten mainstreamový, například na vakcíny, současnou pandemii a budete zpochybňovat kroky vlády, tak můžete být označen za dezinformátora a můžete být pokutou, nebo vězením potrestán:

Když se na to podíváme z druhé strany, skutečnými dezinformátory a lháři je naše vláda, která lživě tvrdila:

  • budou stačit dvě dávky vakcíny
  • vakcína má ochranu 95%
  • očkování je dobrovolné
  • žádné covid pasy nebudou
  • nikomu nebudeme brát jeho práva

Celkovou hitparádu vládních lží můžete shlédnout v tomto videi. Celý vládní boj proti dezinformacím je jako když zloděj volá chyťte zloděje. Většina toho co predikovali alternativní noviny se vyplnila. Je zřejmé, že vlády si uvědomují sílu alternativního zpravodajství a ztrácejí moc nad lidmi, kteří se začínají probouzet.

Systém rozhoduje co je a co není pravda

Zrovna dneska jsem četl knihu Život v přeludu od Davida Ickeho a jaká se objevila synchronicita, když jsem zrovna četl text, který se hodí pro tento článek. Posuďte sami. Citát je ze strany 13 této knihy:

Citát z knihy:

"Systém rozhoduje a diktuje, co je pravda a co ne, co se smí učit ve „vzdělávacích“ institucích, a co má být potlačeno a ignorováno. Orwellův koncept v knize 1984, že 2 + 2 = 5, je velmi trefný. Pokud vám budou rodiče od malička říkat, že 2 + 2 = 5, a učitelé, akademici, vědci, média a kamarádi, kteří mají za sebou stejné programování, vám budou říkat, že 2 + 2 = 5, pak existuje vysoká pravděpodobnost, že prožijete celý svůj život v přesvědčení, že 2 + 2 = 5, i když ve skutečnosti to jsou 4.

Promluvte si s učiteli a akademiky, kteří povzbuzují své studenty, aby zpochybňovali konformitu a oficiální „pravdu“ a uvidíte, jak většina z nich dopadla. Systém má zájem pouze o lidi oddané Systému; to není práce pro kluky, to je práce pro fantomy. A to platí všude, ve vědě, lékařství, akademickém světě, u bezpečnostních složek a stoprocentně v politice. Kdy naposled nějaký volnomyšlenkář, který zpochybňuje tvrzení Systému, dosáhl výrazné pozice v některé z těchto oblastí? Tak vidíte.

Systém vyžaduje papouškování, a ne spontánnost, chce stroje, nestojí o nekonvenční jedince.
Spontánní, svobodně smýšlející jedinci jsou pro Systém nebezpeční, neboť ten pro své přežití a rozkvět potřebuje poslušnost bez přemýšlení. Autority se zaměřovaly na mystiky, proroky a volnomyšlenkáře, kteří jsou v kontaktu se svým Nekonečným Já, po celou známou historii lidstva. A nadále se jim vysmívají, zavrhují je a dávají jím nálepky extrémistů, šílenců a hrozby
pro společnost. To se děje proto, že jsou nebezpeční pro Systém a Program. Navíc ti, kdo je veřejně zneužívají a zesměšňují, jako jsou zmanipulovaní akademici a novináři, mají podporu fantomové veřejnosti, která, jako papoušek v cirkuse, zesměšňuje a odsuzuje všechno podle systémové šablony „normálnosti“. Zažil jsem takové zacházení v extrémní míře a stále se s tím setkávám.

Giordano Bruno, kterého upálili u kůlu, protože nahlédl za program, řekl: „Hrdinskou lásku naleznete u těch mimořádných povah, které ostatní označují za duševně choré. Ne proto, že by nevěděli, ale proto, že ví příliš mnoho.“ Když se podíváte takhle zblízka, jak funguje kolektivní počítačová mysl, jak reaguje na vložená data – ten člověk je jiný, tak se musím smát – uvidíte jasně, do jaké míry se fantomovému Já podařilo unést lidskou společnost. Lidí jsou v převážné většině příliš v područí programu a příliš dětinští ve své víře v Systém, který o ně rodičovsky pečuje, než aby pochopili, že „odlišný“ neznamená nutně „blázen“.

Nebo, jak to vyjádřil George Orwell: „Možná, že blázen je prostě menšina, kterou tvoří
jediný člověk.“ Pravda je pravdou, i kdyby jí nikdo nevěřil, a lež zůstává lží, i kdyby jí věřili všichni. A totéž platí pro sociální média, internetová fóra a komentáře. Nabízí možnost vyjádřit vřící nenávist, předsudky a absolutní ignorantství a přitom se schovávat za anonymní prostředí sítě. Vyvalilo se tak šokující extrémní chování fantomových Já, které doposud mohli zahlédnout pouze jejich příbuzní a blízcí spolupracovníci, nebo bylo, kvůli nedostatku anonymity, pečlivě skryto za maskou nastavenou světu.

Fantomové byli vypuštěni na internet, aby svou nenávist, ignoranci a psychické úchylky hodili na kohokoliv, koho se jim zachce zranit nebo rozrušit. Tak se ukázala pravda, kterou lidé s otevřenýma očima mohli vidět už dříve – rozměry této psychiatrické léčebny zvané lidská společnost jsou omračující. 

Ale vlastně by to neměl být takový šok, když uvážíme, že ti největší šílenci to celé vedou, ať už
jako političtí nebo ekonomičtí vůdci. Tohle téma později ještě více rozvedu. Spisovatel Jonathan
Swift řekl už v 18. století, a jeho slova jsou dnes ještě aktuálnější než tehdy: „Když se objeví opravdový génius, poznáte ho takto: všichni tupci se spřáhnou proti němu.“ Jinými slovy… když se objeví rozšířené vědomí, poznáte ho takto: všechna fantomová Já se spřáhnou proti němu. Filozof antického Řecka, Platón, řekl: „Ty, kteří dokáží vidět za stíny a lži své vlastní kultury, ostatní nikdy nepochopí. A v žádném případě jim nebudou věřit.“

Přesto by to tak nemuselo být. Jen by si lidé museli vytvořit své vlastní vnímání a dělat jiná rozhodnutí tak, že budou používat svou vlastní mysl a nebudou jen jakýmsi přívěskem Systému."

Konec citace.

Když vláda po vás chce, aby jste ji věřili, že tohle je váš odborník na fitness a zdravou stravu.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.