Středa , 29 března 2023

„Zabili Boha; Boha už nemohu vnímat – Má duše je mrtvá“ řekl očkovaný vakcínou na Covid-19

"Zabili Boha; Boha už nemohu vnímat- Má duše je mrtvá“ Společnost AstraZeneca zastavila pokusy s vakcínami na COVID-19 po druhém dobrovolníkovi z důvodu, že „Rozvíjí neurologické problémy “

AstraZeneca v sobotu odhalila podrobnosti svých velkých pokusů s vakcínami proti koronaviru, ve třetí vlně vzácných odhalení farmaceutických společností pod tlakem, aby byla transparentnější ohledně toho, jak testuje produkty, které jsou největší světovou nadějí na ukončení pandemie.

K uvolnění došlo poté, kdy se u druhého dobrovolníka testovaného vakcínou „Vyvinuly neurologické problémy.“ Podle zdrojů, které tvrdí, že jsou obeznámeny s pokusy s vakcínou, druhý dobrovolník najednou začal říkat „Zabili Boha; Boha už nemohu vnímat- Má duše je mrtvá “.

Průzkumy zjišťují, že Američané jsou stále opatrnější při přijímání vakcíny proti koronaviru. A vědci uvnitř i vně vlády se obávají, že regulační orgány, pod tlakem prezidenta na výsledky před Dnem voleb 3. listopadu, mohou uvolnit neprokázanou nebo nebezpečnou vakcínu.

"Zdá se, že uvolnění těchto protokolů odráží určitý tlak veřejnosti, aby tak učinily," uvedla Natalie Deanová, biostatistička a odbornice na design klinických studií vakcín na Floridské univerzitě. "Jedná se o bezprecedentní situaci a důvěra veřejnosti je tak velkou součástí úspěchu tohoto úsilí."

Odborníci byli obzvláště znepokojeni pokusy vakcín AstraZeneca, které začaly v dubnu v Británii, kvůli odmítnutí společnosti poskytnout podrobnosti o závažných neurologických onemocněních u dvou účastníků, obou žen, které dostali experimentální vakcínu v Británii. Tyto případy pobídly společnost, aby zastavila své pokusy dvakrát, podruhé počátkem tohoto měsíce. Studie pokračovaly v Británii, Brazílii, Indii a Jižní Africe, ale v USA jsou stále pozastaveny. Dosud vakcínu AstraZeneca dostalo přibližně 18 000 lidí na celém světě.

Na 111stránkovém zkušebním plánu společnosti AstraZeneca, známém jako protokol, se uvádí, že jejím cílem je vakcína s 50 procentní účinností - stejná účinnost jako ta, kterou stanovil Úřad pro kontrolu potravin a léčiv ve svých pokynech pro vakcíny proti koronaviru. Aby bylo možné statisticky spolehlivě určit, zda společnost tento cíl splnila, bude mezi účastníky, kteří byli očkováni nebo dostali placebo, muset být 150 lidí nemocných s potvrzeným koronavirem.

Plán však předpokládá, že bezpečnostní rada provede včasnou analýzu poté, co došlo pouze u 75 případů ke zlepšení. Pokud je vakcína v tomto okamžiku 50% účinná, je možné, aby společnost předčasně zastavila hodnocení a požádala vládu o povolení uvolnit vakcínu pro nouzové použití.

Společnost okamžitě neinformovala veřejnost o neurologických problémech žádného z účastníků. Rovněž neprodleně nevarovala  F.D.A. (americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv), že znovu pozastavila své pokusy poté, co se u druhého britského dobrovolníka vyvinula nemoc a nezávislá bezpečnostní rada vyzvala k dočasnému zastavení, řeklo několik lidí obeznámených se situací. Generální ředitel společnosti informoval investory o problémech, ale veřejně o nich nepromluvil, dokud tyto informace neunikly a nebyly hlášeny STAT.

Přeložil: Martin Kirschner

Zdroj: https://beforeitsnews.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.