Pondělí , 27 března 2023

Ministerstvo zdravotnictví chce lidi motivovat formou bonusů a zvýhodnění, aby se nechali očkovat. Kdo se nechá očkovat, může svobodně dýchat a nemusí do karantény.

Autor: Martin Kirschner.

Úřad Ministerstva zdravotnictví

Podle úřadu Ministerstva zdravotnictví kolují na internetu dezinformace o vakcínách a povinnosti nechat se očkovat. Ministerstvo zdravotnictví říká, že nikoho nebude nutit se očkovat.

Na Twitteru Ministerstva zdravotnictví vyšel tweet, který vyvrací údajné „dezinformace“ o povinnosti nechat se očkovat:

Foto: Tweet Ministerstva zdravotnictví ohledně povinnosti nechat se očkovat.

„Musíme lidem říct, jaké výhody jim očkování přinese. Když to vezmu extrémně, tak že třeba nebudou muset nosit roušky,“ řekl český lékař a poslanec Bohuslav Svoboda.

Podle českého politika a lékaře (radiodiagnostika) Vlastimila Válka by se pro lidi mohl zavést i takový bonus, že v případě, že by se někdo nechal očkovat a potkal se osobně s pozitivním člověkem, tak by nemusel jít do karantény. Ohledně neobvyklé rychlosti, jakou byla vakcína vyrobena, řekl:

„Zatím nikdo z ministerstva ani z odborníků jasně nevysvětlil, jak je v tomto případě možné, že se vakcíny podařilo takhle rychle vyvinout v tak špičkové kvalitě.“

Ohledně bezpečnosti vakcíny Ministerstvo zdravotnictví na svém Twitteru napsalo:

Foto: Tweet Ministerstva zdravotnictví o bezpečnosti vakcín.

 

Komentář MK: To co bylo ještě před Covidem považováno za běžná lidská práva, jako svoboda dýchání a svoboda pohybu, tak dnes je považováno jako bonus a zvýhodnění. Jaké další „bonusy“ pro nás vláda má připraveny? Když se nechám očkovat, tak můžu nakupovat, prodávat, podnikat, pracovat, cestovat a využívat svých práv a svobod? Tím, že vláda podmiňuje vakcinaci tím, že nám nesebere naše práva, tak tím sama potvrzuje to, že očkování je ve skutečnosti povinné a nejedná se o nic jiného, než psychické vydírání a porušení zákona o zbavení osobní svobody:

  • § 170

Zbavení osobní svobody

(1) Kdo jiného bez oprávnění uvězní nebo jiným způsobem zbaví osobní svobody, bude potrestán odnětím svobody na dvě léta až osm let.

(2) Odnětím svobody na pět až dvanáct let bude pachatel potrestán,

  1. a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,
  2. b) spáchá-li takový čin na jiném pro jeho skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že je skutečně nebo domněle bez vyznání,
  3. c) způsobí-li takovým činem fyzické nebo psychické útrapy,
  4. d) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví, nebo
  5. e) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného značný prospěch.

(3) Odnětím svobody na osm až šestnáct let bude pachatel potrestán,

  1. a) způsobí-li činem uvedeným v odstavci 1 smrt, nebo
  2. b) spáchá-li takový čin v úmyslu získat pro sebe nebo pro jiného prospěch velkého rozsahu.

(4) Příprava je trestná.

 

Většinu z toho naši politici splňují. Ptám se; na co čeká policie, že nechá tyto kriminálníky ničit lidem životy a zbavovat je jejich osobních práv? Vždyť soud v Praze rozhodl, že opatření vlády proti koronaviru jsou nezákonná. Přesto politici dále v této nezákonné činnosti pokračují a jejich výmluvy na virus, který ani nebyl detekován jsou neakceptovatelné.

To, že vakcína byla tak rychle vyvinuta dokazuje akorát to, že vakcína již byla dávno vyrobená, jelikož tato Plandemie byla několik let plánovaná a nejstarší doložené záznamy o kterých vím jsou z roku 2005 z London City kde ilumináti diskutovali o tom, že „Čína chytne chřipečku a nakazí celý svět.“ O této události se dozvíte v dalším článku. Vše je doloženo.

Vakcína samozřejmě není bezpečná. Všeobecně u žádné z vyrobených vakcín nebyla prokázána nezávadnost. To, že lidé, kteří řídí Ministerstvo zdravotnictvo, napíší tweet, že vakcína je bezpečná nic nedokazuje a nebyly přiloženy žádné certifikace a ani klinické studie, které by to potvrdily. Nové vakcíny na Covid-19 budou obsahovat nanočástice. Proto se vakcíny na Covid-19 musí chladit na -70 °c, což se nikdy v historii dělat nemuselo. Pokusem této vakcinace je udělat z lidí bezduché biologické stroje napojené na technologie a z dalších lidí mrtvoly.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.