Středa , 29 března 2023

Zdál se mi živý sen o vpádu tureckých vojsk do Sýrie

Autor: Martin Kirschner.

Ve snu jsem viděl dění v Sýrii (public domain)

Ještě, než popíši výklad svého snu, tak by bylo dobré říct, co tomu předcházelo. 

Včera večer bylo ve zprávách oznámeno, že turecká vojska překročila hranice se Sýrií, aby údajně na území Sýrie vytvořila nárazníkovou zónu, kde by přesunuli až 2 milióny syrských uprchlíků.

Na základě této vojenské intervence, stáhli USA svá vojska ze základen v Sýrii. Donald Trump se nechal slyšet, že pokud turecký prezident Erdogan udělá něco, co by bylo v rozporu s politikou USA, tak nechá zničit tureckou ekonomiku. Na to reagovala turecká vláda, že se nenechá zastrašit.

Tuto zprávu jsem včera viděl pasivně v televizi a nijak jsem ji nevěnoval zvýšenou pozornost.

Nicméně věci se daly rychle do pohybu, protože turecká armáda již obsadila velkou část nárazníkové zóny Sýrie (severozápad Sýrie).

A teď můžeme přejít k ději mého snu:

Zdálo se mi jak jako neviditelný pozorovatel, se vznáším nad územím Sýrie. Byla polotma cca 4 hodiny ráno. Náhle jsem viděl jet auto po cestě, jak si to míří k pohraniční stráži (Kurdové). Auto zastavilo a vystoupili z něj tři lidé (Turci) se samopaly pověšenými na ramenach a bílou vlajkou. Tito dva Turci šli k pohraniční stráži.

Turci následně začaly říkat Kurdům, že si přejí, aby opustily toto území, protože na něj potřebují umístit syrské uprchlíky. Následně Kurdové na ně začali mířit zbraněmi a řvát na ně, že neodejdou. Turci na Kurdy také zamířili zbraněmi a navzájem na sebe začali řvát.

Poté Turci, řekli Kurdům, něco ve smyslu, že přišli vyjednávat a Kurdové, že o tom nechtějí ani slyšet (přesně už si to nepamatuji). Vím pak, že Turci začali couvat a otočili se zády ke Kurdům. Kurdská pohraniční stráž pak šla za nimi s namířenými zbraněmi a Turci se otočili a začali zase mířit na Kurdy také zbraněmi. Opět na sebe začali pořvávat. Nakonec se Turkům podařilo odcouvat bezpečně do auta, v kterém přijeli.

V autě seděl nějaký velitel, který se těch tří vojáků zeptal, co říkali Kurdové. Vojáci mu sdělili, že Kurdové nesouhlasí s odchodem. Velitel nic neřekl, ale v tom snu jsem velmi přesně viděl jeho výraz ve tváři. Tvářil se překvapeně, ale zároveň zděšeně, protože věděl, co bude následovat, až to sdělí svým velitelům.

Následně auto odjelo a jelo přes nějaké město. Živě si pamatuji siluetu toho města, nad kterým jsem se vznášel. Většina budov byla středně vysoká (asi pět pater). Po ulicích jezdila normálně auta a viděl jsem i několik policejních. Město na mě působilo tak, že je v něm pořádek a nevypadalo ani moc rozbombardované z minulé války.

Následně auto opustilo město a začalo svítat.

Co si o snu myslím

Když jsem dneska ráno (9.10.2019) vstal z postele, tak mě to nutilo o snu přemýšlet. Zapnul jsem si ČT24, kde vysílali nedávné záběry z turecké invaze. Na záběrech mě nejvíc zaujalo to, že turecká auta projížděla územím Syrie za polotmy, stejně jako v tom snu. A stejně tak, jsem viděli velmi podobně budovy, které jsem viděl v tom snu.

Rozhodl jsem se proto, že svůj sen budu sdílet, protože to nejspíš nebude jenom sen. Možná je to varování před tím co se může na území Sýrie zase stát.

Čeká svět nějaká další válka?

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.