Středa , 29 března 2023

Aktuality z VIP Novin – Srpen 2020

Autor: Martin Kirschner.

Krátké zprávičky ze světa i ze života. Co se událo nového.

Spanilá jízda ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, povinné očkování v Austrálii, Rusko vzalo vítr z plachet Bill Gatesovi a MSM se možná umoudřila.

Rouška na půl roku

 Nejspíš všichni víte, že Adam Vojtěch vydal  nařízení, že od 1.Září budou povinné roušky prakticky ve všech uzavřených prostorech. Málokdo však ví, že toto opatření má platit na půl roku, tedy do března 2021. Podle slov Adama Vojtěch jde o pouhé preventivní opatření:

"Chceme to dát tam, kde to má největší smysl," vysvětlil Vojtěch. "Roušky bereme jako jedno ze tří hlavních preventivních opatření vedle dezinfekce a sociálního distancování,"

Pokud je pro ministra Vojtěcha preventivní opatření to, že lidé budou nosit náhubek celý půl rok prakticky všude ve vnitřních prostorách, pak nechci vidět, jak by měl podle něj vypadat nouzový stav.

Na toto rozhodnutí zareagoval právník Pavel Kraus, který uvedl, že takové plošné opatření, kdy májí být všem lidem omezená práva, nemá oporu v zákoně. Podle jeho slov by podnikatelé, nebo lidé, kteří byli tímto opatřením také poškozeni, mohli žádat od státu finanční odškodné a soud by jim dal za pravdu.

Také známá právnička Klára Long Slámova zkritizovala povinnost nosit roušky:

"Co se mi honí hlavou? Že si nenechám vzít svobodu nějakým hadrem a zbytečnými omezeními. Hadrem to začíná, pokračuje to přes omezení shromažďovacího práva, vzdělávání a bude to končit čím? Mohli by se už představitelé států vzpamatovat a brát covidchřipku jako běžnou součást dnešní doby?"

Další právnička MGr. Daniela Šenarová vybízí národ, aby se semknul proti bezpráví v souvislosti s opatřeními proti koronaviru:

https://www.facebook.com/watch/live/?v=805147466957557

Naštěstí Andrej Babiš projednal s Adamem Vojtěchem nový návrh a nakonec nošení roušek nebude povinné v obchodech, restauracích a ve školách. Roušky tedy budou povinné „jen“na úřadech, nemocnicích, sociálních službách a v dopravních prostředcích. O době trvání tohoto opatření se nově nikdo nezmínil, takže předpokládám, že platí to, že roušky budeme muset nosit půl roku.

Na jedné straně vítám tento krok Andreje Babiše. Na druhé straně je otázkou do jaké míry jde z jeho strany o populismus, když je pár týdnu před volbami a každý politik si chce získat sympatie národa. Když si vzpomeneme na první začátky údajné epidemie začátkem března tohoto roku, tak se také začínaly aplikovat opatření proti koronaviru zlehka a začalo se přitvrzovat, až do té míry, že nikdo nesměl opustit své domovy (vyjma jízdy do obchodu, práce, nebo k doktorovi).

Adam Vojtěch k těmto aktuálním opatřením dodal, že pokud se epidemiologická situace zhorší, tak že ať lidé počítají s tím, že přísnější opatření můžou být zavedena. Samozřejmě vám nikdo negarantuje, že i když vydržíte nosit půl roku roušku, tak vše skončí a žádná opatření se již zavádět nebudou. Myslím, že každý i podprůměrně inteligentní člověk již ví, kam nás tímto divadlem chtějí dotlačit.

Povinné očkování v Austrálii

To kam nás chtějí dotlačit, můžeme vidět na příkladu Austrálie. Austrálie je jedna z prvních zemí, která chce nechat povinně očkovat všechny své občany. V případě, že někdo odmítne nechat se očkovat, tak dostane obří pokutu a v některých výjimečných případech můžou jít lidé do vězení.

Australská vláda už dokonce podepsala smlouvu s britskou společností AstraZeneca na výrobu vakcíny:

"Vakcína by měla být povinná pro všechny občany s výjimkou těch, u nichž to lékaři ze zdravotních důvodů nedoporučují," řekl australský premiér Morrison. Dále dodal: "Bude-li vakcína schválena, federální vláda ji bude vyrábět a poskytne ji zdarma všem Australanům. To bude ale nejdříve příští rok,".

To, že v Austrálii bylo prosazeno povinné očkování mě ani nepřekvapilo. Čína, v níž je přesunuta koncentrace řízení má v Austrálii značný podíl, o čemž jsem psal v minulém článku.

Rusko má vakcínu

Rusko vyvinulo vakcínu proti koronaviru. Dle mého názoru se jedná o strategický tah Putina, jak porazit Billa Gatese a spol. v jejich vlastní hře. Ruská vakcína podle mě nebude škodlivá a nedivil bych se, kdyby v ní byl obyčejný vitamín C. To, co je skutečným obsahem této vakcíny, se neví, jak uvedl výkonný ředitel Asociace inovativního farmaceutického průmyslu Dvořáček.

Tato vakcína podle ruských lékařů vytváří jak protilátku, tak buněčnou imunitu vůči koronaviru SARS-CoV-2, který je původcem choroby covid-19. Imunita jedince má podle ruského ministra zdravotnictví Michaila Muraška vydržet dva roky.

Rusko na tomto strategickém tahu vydělá spoustu peněz prodejem vakcíny do celého světa a ještě k tomu Gatesovi způsobí velké finanční ztráty. Nicméně Evropská Unie označila tuto ruskou vakcínu za rizikovou.

Je třeba také zmínit, že i v Rusku jsou média, která straší lidi pandemii koronaviru. Putin ví, že musí udělat něco, aby lidi, kteří se bojí nemoci koronaviru, uklidnil. Proto ti co se bojí koronaviru se touto vakcínou můžou nechat očkovat. Lidé v Rusku se můžou nechat očkovat touto vakcínou zcela dobrovolně.

Začínají MSM pomalu říkat lidem pravdu?

Dost mě překvapilo, že si CNN Prima News a televize Nova pozvali k debatě českého lékaře a senátora Žaloudíka:

Pro ty z vás kdo jej náhodou neznáte, tak se jedná o snad jediného lékaře, který tady bojuje za normální fungování společnosti a odmítá pandemická opatření, protože dle jeho slov zde žádná pandemie není.

Říká se, že jedna vlaštovka jaro nedělá, ale je možné, že MSM již musejí lidem začít říkat pravdu. Už se to prostě s tím podvodem jménem „Koronavirus“ provalilo a pokud si MSM chtějí zachovat ještě nějaké poslední zbytky důvěryhodnosti, tak musí přestat lidem lhát.

Je možné, že v těchto televizích častěji uslyšíme názory skutečných expertů a nikoliv podplacených herců.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.