Středa , 31 května 2023

Aktuality z VIP Novin – Únor 2021

Autor: Martin Kirschner.

Začiná perzekuce. Jak je to s Trumpem. Lidé už nedokážou ani říct svůj názor. Přecházím na kryptoměny.

Začíná perzekuce

Možná už jste slyšeli, že jedné z nejznámějších aktivistek Janě Peterkové hrozí až 2 roky vězení za údajné šíření poplašné zprávy. Podle mých informací co jsem získal, tak Jana Peterková pouze udělala reportáž s pracovnicí z pečovatelského ústavu pro seniory, kdy tato pracovnice řekla, že tam jsou senioři zabíjení vakcínami. Bez ohledu na to, jestli to pravda je, nebo ne, tak Jana Peterková podobně jako novináři dělala rozhovor a odpovědnost za to jestli to je pravda, nebo ne už nese ta pracovnice, která podala výpověď.

Proč to ale říkám. Říkám to proto, že na tuto aktivistku zbyl Černý Petr. U někoho se perzekucí musí začít a ona, která zároveň kazila kšefty vládě, tak byla první na ráně. Je to odstrašující příklad, čeho jsou schopni tito diktátoři, aby odradili i jiné lidi mluvit pravdu. Já si nedělám iluzi, že tyto perzekuce budou pokračovat i u jiných lidí, kteří se vyslovují nahlas vůči vládním opatřením. Z mého pohledu je to vážná věc, protože pokud by tato aktivistka skončila ve vězení, tak je to výrazné porušení demokracie projevu a může se to stát komukoliv.

Když se podíváme blíž na termín „poplašné zprávy“, tak takový Flégr a Prymula řekli, že tady budou desetitisíce mrtvých a že mrazáky na mrtvoly budou praskat ve švech. Nakonec se oba přiznali, že ty jejich predikce nebyly opřeny o žádná vědecká fakta a že pouze strašili veřejnost, protože podle jejich názoru to není od věci. Proč tedy tito dva experti ještě nejsou souzení za šíření poplašné zprávy?

Dalšími perzekuovaní jsou demokraticky zvolení poslanci Marián Bojko a Lubomír Volný, kteří také byly odstranění z poslanecké sněmovny. Pokud si tohle dovolí i k demokraticky zvoleným poslancům zastupujících v dnešní době převažující skupinu lidí, pak už si dovolí cokoliv.

Jak je to s Trumpem

Někteří tvrdí, že Donald Trump to vzdal, nebo že dokonce zradil. Jiní tvrdí, že vše je součásti tajného plánu a že Deep State v USA a po celém světě bude nakonec eliminován. Ke mně osobně chodí dvě protichůdné informace, takže chápu, že je těžké se v tom vyznat a prohlédnout co se vlastně děje. Jak to tedy je?

Jisté indicie, že Donald Trump neskončil můžeme vidět na sociální síti anonup.com kde vycházejí různé souvislosti a informace, že hra ještě zcela není u konce. Někde jsem dokonce četl, že Deep State po celém světě rozmístil pod velká města atomové bomby, kdy drží lidstvo v šachu a použije je v případě, že by se někdo pokusil jej svrhnout. Jestli to tak je nechám na vaše posouzení, ale pokud by tomu tak skutečně bylo, tak chápu nelehkou pozici a nemožnost zasáhnout vojenskou silou proti pár elitním rodinám.

Nejspíš bude muset nastat určitý proces demontáže a vyjednávaní k získání procesů řízení. To ovšem nejspíš nebude hned a Covid hra bude podle mě ještě dlouhou dobu pokračovat.

Lidé už nedokážou ani říct svůj názor

Včera jsem viděl reportáž ve večerních televizních novinách stanice Nova. Ptali se tam lidí, jestli by se nechali očkovat. Odpovědi lidí naleznete na tomto odkaze.

Možná ano, možné ne, pokud na mě přitlačí, protože potřebuji cestovat atd. S takovou mentalitou většinového stáda, jak chcete něco v této zemi změnit? Lidé jsou přesně jako ty ovce. Kam zavane vítr, respektive kam nás nažene ovčácký pes, tak tam poběžíme. Upřímně jsou takoví lidé politováníhodní.

V reportáž je také zavádějící zpráva, že lidé, kteří se nenechají očkovat mají mentalitu černého pasažéra. Jak zaznělo v reportáži: „Chtějí mít kolektivní imunitu, ale nenechají se očkovat.“ Pokud můžu mluvit sám za sebe, tak já jsem nikdy neříkal, že chci nějakou kolektivní imunitu. Mám svou imunitu a imunita jiných lidí je mi ukradená. Každý je strůjcem svého osudu a zdraví. Krásně to ale ilustruje to, jak se změnili termíny sobeckosti. Dneska je sobec ten, kdo si nechce nechat vpravit jedy do těla.

Upřímně se divím všem moderátorům, kteří vysílají takové zprávy, že na to mají žaludek se u takových správ ještě usmívat. Asi si myslí, že je to jenom jejich práce. Mě osobně se mi chce z těchto lidí zvracet. Myslím, že svůj díl karmy na sebe již uvrhly.

Možná už jste slyšely, že chtějí povinně testovat a očkovat děti. Kvůli tomu na obranu dětí vznikla i FB skupina s názvem Na děti nám nesahejte, kde to dost žije. Že by se lidé už konečně probudili?

Již na olympiádě v Londýně roku 2012 kde proběhl ten satanistický rituál bylo ukázáno, že vám půjdou po dětech:

Také to jde v souladu s plánem Great Reset kdy má na zemi zůstat pouze Zlatá miliarda. Pokud by nechali současné děti žít, tak by tady byly několik desítek let a to se přece neslučuje s plánem Great Reset.

Satanistické vládnoucí rody mají v oblibě zabíjet děti (viz. Adrenochrom, satanské rituály atd), protože nenávidí tu jejich nevinnost, ale zároveň mučením z nich získávají energii. Tak jako teď získávají globálně energií z nás a našich strachů.

Přecházím na kryptoměny

Vzhledem k informacím, které mám, tak jsem přesunul 90% svých peněz do decentralizovaných kryptoměn. Z mého úhlu pohledu si jenom blázen může nechat peníze v bankách. Když vezmeme v úvahu proměnné toho, co všechno se v budoucnu může stát (ekonomická krize, hyperinflace, zrušení hotovosti, vyšší kontrola, zablokovaní peněz tomu kdo nesplní nějaké podmínky atd.), tak si myslím, že nechávat peníze v bankách je velmi nezodpovědné a člověk je pak snadno manipulovatelný.

Proto jsem si také přidal možnost přispívat na chod těchto stránek v kryptoměnách.

Závěr

Poslední dobou se snažím nemyslet na to, co všechno špatného se nám může stát. Snažím se dívat na konstruktivní programy a videa, která se snaží lidem poradit a pomoct najít řešení. Možná, že znáte z některých duchovních nauk, nebo z osobního rozvoje, že realitu si tvoříme svými myšlenkami. Proto se snažím si vizualizovat světlou budoucnost. Zároveň zůstávám nohama na zemi a jsem ve střehu.

 

„Hle, já vás posílám jako ovce mezi vlky; buďte tedy obezřetní jako hadi a bezelstní jako holubice.“

Bible, Matouš, kapitola 16

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.