Čtvrtek , 9 února 2023

Aktuality z VIP Novin – Září 2021

Autor: Martin Kirschner.

Máme tady aktuality za měsíc Září a tentokrát nabušené informacemi, jako nikdy předtím. Rychlý přehled zpráv, co bude následovat za články ve VIP Novinách a mnohem více: 

Rychlý přehled zpráv

katolických novinách se objevila zpráva, že, pokud se nenecháte očkovat, tak porušujete boží přikázaní „nezabiješ“. Vychází se z toho, že neočkovaní lidé zabíjejí lidi.

Komentář:

Katolická církev již v minulosti předvedla, jak krutá může být vůči lidem, když upalovala takzvané „čarodějnice“ kdy se stejně jako o neočkovaných tvrdilo, že všechny ohrožují. Tehdy asi pravidlo „nezabiješ“ neplatilo. Nejspíš se to dá nějak obejít nákupem odpustků.

…..

Žena, která cestovala na Havaj si pořídila falešný Covid Pass. Státní orgány to zjistili a teď ženě hrozí jeden rok vězení, nebo pokuta 5 000 dolarů. Žena se prozradila především tím, že na Covid Passu měla napsáno „Maderna“, místo „Moderna“.

Komentář:

Takže pozor na chyby a buďte pečliví při padělání Covid Passu.

…..

Muž (49 let) v Německu zastřelil prodavače (student 20let) po sporu kvůli roušce. Muž se na prodavače rozčílil, že mu nechtěl prodat pivo, protože neměl roušku. Následně vytáhl pistoli a prodavače zastřelil.

Komentář:

Je zřejmé, že takových případů bude přibývat, když vlády dělají z lidí idioty kvůli nějaké pandemii, která neexistuje a ničí jím tím životy. Můj názor je ten, že toho prodavače zabila vláda a ne ten muž. Muž pouze hájil svá práva na tělesnou autonomii, i když to podle mě měl dělat legálnější cestou.

….

Na Mewe sleduji Michala Sharka, který shromažďuje informace ze zahraničí o Covid vakcínách. Sestavil rychlý přehled německých vědců, kteří objevili ve vakcínách nebezpečné nanočástice. Jedná se z hlediska obce o revoluční objev. Současně také v tomto videi mluví o očkovaní ve školách a říká: "Tihle parchanti satanisti vám děti zabijí" Tohle si prostě musíte shlédnout.

Současně jsem na jeho kanálu slyšel výpověď Češky žijící 4 roky v Australii, která mluví o tom, jak je Australská společnost zfanatizovaná a přeje smrt neočkovaným lidem.

Co bude ve VIP Novinách

Vyjde celá řada článků s užitečnými informacemi.

Robert Kiyosaki vám poradí co máte dělat ještě před tím, než přijde finanční krize a probereme si společně k čemu v současné době dochází na ekonomické úrovni. V návaznosti na to vyjde i článek o zrušení hotovosti.

Andrew Torba, zakladatel alternativní a svobodné sociální sítě Gab vám povypráví příběh, jak jej finančně a online cenzurovali. Také se dozvíte, jak byl na něj pořádán mediální hon a proč si myslí, že bychom měli založit paralelní společnost.

Vyjdou články s novými informacemi o lodním právu. Řekneme si, jak lodní právo souvisí se současnými vakcínami a také jak by váš život vypadal, kdyby jste byli prohlášeni za živou bytost a žili byste podle zdrojového práva.

A abychom pořád neřešili jenom vakcíny a globalisty, tak přijdou i pozitivní věci. Dr. Joseph Murphy vám poradí, jak do svého života přitáhnout lásku, bohatství a zdraví pomocí afirmací. Také vám poradí, jak se zbavit závislosti na alkoholu.

Přihlaste se k osobnímu odběru zpráv, ať vám nic neuteče.

Závěr

Co bych tak dodal na závěr. Podzim a zima budou nejspíš krušné a vlády budou utahovat opasky. Na druhé straně již se chystá soudní proces v Haagu a jak popisuje Michal Shark, tak němečtí lékaři odhalili nebezpečné látky v „Covid vakcínách“, což by mohlo být klíčové pro zavření všech zločinců, kteří se na této genocidě podílejí. Dění v Haagu budu také sledovat a případně vás o něm informovat.

Je důležité sdílet tyto informace s co největším počtem lidí, aby nás bylo co nejvíce probuzených a skončila tato temná hra.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.