Pondělí , 27 března 2023

Angelina Jolie: „Byla jsem u Illuminátů a řeknu vám všechno“ – Šokující odhalení

Dlouho se tvrdilo, že hollywoodské hvězdy a další celebrity se musí připojit k Iluminátům, aby se dostaly na vrchol zábavního průmyslu, ale jen málo lidí mimo vnitřní kruh Iluminátů chápe, co to skutečně znamená.

To se začalo měnit, když celebrity, které byly vystaveny systému kontroly mysli Iluminátů, to už nevydržely a odhalily  vnitřní informace odhalující vnitřní fungování Hollywoodu a zábavního průmyslu.

Než začneme, přihlaste se k odběru novinek, pokud jste to ještě neudělali, a neváhejte se připojit k naši komunitě pro získání exkluzivního a necenzurovaného obsahu.

Britney Spears nedávno podrobně popsala „satanské“ zneužívání, které utrpěla ze strany svých iluminátů během svého 13letého zpracování, včetně odporných sexuálních rituálů, týdenních krevních transfuzí a lékařských experimentů MK Ultra.

Britney není jediná hvězda, která se zhroutila a poskytla nám pohled za oponou.

Kanye jde ve stopách Michaela Jacksona, Prince a Muhammada Aliho při odhalování obrovského matrixu kontroly, kterou používají Ilumináti zábavního průmyslu.

Koncem minulého roku Kanye překvapivě prohlásil, že jeho matka byla „obětována“ jako součást Iluminatského rituálu krve hollywoodskou elitou, dříve než jmenoval další celebrity, které se staly obětí zábavního průmyslu za to, že porušily dohodu s ďáblem.

Také odhalil Harleyho Pasternaka, hollywoodského „osobního trenéra hvězd“ jako manipůlatora MK Ultra.

Harley Pasternak, takzvaný „osobní trenér“, který kdysi nechal Kanyeho institucionalizovat – a pak mu vyhrožoval, že to udělá znovu, a nechá ho zdrogovat, dokud nebude v Zombielandu a odveze mu děti pryč – byl dříve vědcem v armádě s orientací na psychiatrické výzkumné centrum, jehož práce se zaměřovala na drogy.

Pro každého, kdo se zajímá o ovládání mysli celebrit a mocenské struktury, které nám vládnou, je to králičí nora, kterou stojí za to prozkoumat. Nenechte se mýlit, globalystická elita vytvořila rozsáhlou kontrolní strukturu, aby mohla ovládat celebrity a veřejné osobnosti, které jsou používány k ovlivňování mas. Konečným cílem je zotročení lidské rasy.

Objevilo se ohromující video, ve kterém 23letá Angelina Jolie odhaluje skutečné vnitřní fungování Hollywoodu, když popisuje přátelům své zážitky z účasti na „tajných rituálech iluminátů“.

Angelina občas vypadá šíleně a posedle, když popisuje zkušenosti, které měla s tajnou společností Iluminátů. Vysvětluje, že zabila hada jako oběť a byla tetována nebo označkována, což je součást iniciačního rituálu.

Kazeta také odhaluje, že Jolie dříve ukázala záznam Iluminatského rituálu jednomu ze svých přátel. Její přítel, mluvící tlumeným tónem, popisuje sledované záběry a říká:

„Viděl jsem jen ten film, který si [Angelina] koupila během té noci. Jsou tam lidé, kteří jsou jakoby temnější... Je skvělé vidět sexualitu každého z nich, ale je to tak zvláštní, když prostě... Mám ty nejúžasnější kompromitující snímky lidí.“

Video bylo nyní zveřejněno na internetu, přičemž identita jejích dvou přátel byla kvůli jejich bezpečnosti upravena.

Nic se nezměnilo od doby, kdy byla Angelina Jolie mladá žena, která se pokoušela prorazit v zábavním průmyslu. Megan Fox nedávno prozradila, že se účastní příšerných iluminátských krevních rituálů.

V rozhovoru pro Glamour UK o svém vztahu s Machine Gun Kellym, který je loutkou Illuminatů, pro Fox řekla:

"Je to jen pár kapek, ale ano, občas si pouze pro rituální účely navzájem konzumujeme krev."

"Používá se z nějakého důvodu a je to kontrolované."

Co potřebují mladé hvězdy, aby se prosadily v Hollywoodu a zábavním průmyslu? Vzhled? Talent? Tvrdou práci? Ne. Musí prodat své duše ďáblu. A to není řečnický obrat.

Podívejme se například na případ anglické popové hvězdy Charli XCX. Charli XCX léta neúnavně pracovala na tom, aby se v hudebním průmyslu posunula výš. Od roku 2013 vydala pět alb, která sklidila uznání u kritiků a zároveň vyhrála trofeje filmového průmyslu. Navzdory svému relativnímu úspěchu však Charlie XCX stále nemohla být nazývána „hlavní popovou hvězdou“.

Co tedy chybělo? Musela ještě prodat svou duši ďáblu a přidat se k Iluminátům.

Průlomem se stal rok 2021 a CharlieXCX vystřelila na vrchol hitparád a stala se „hlavní popovou hvězdou“.

V poměrně křiklavém příspěvku na Instagramu Charli napsala „tip pro nové umělce: prodejte svou duši za peníze a slávu“. Spolu s tímto popiskem jsou symbolické obrázky, včetně toho, že má na sobě satanistická řetízková tanga.

V jiném příspěvku Charli napsala „dětská krev“ s emotikonem představujícím sklenku martini – což naznačuje, že tato krev je požívána. Toto je nahlédnutí na oblíbenou posedlost okultní elity: Konzumace lidské krve a masa.

Krátce před Halloweenem Charli zveřejnila obrázek zobrazující satanský krvavý rituál s nápisem "je sezóna". Protože to je to, co ve skutečnosti v tom ročním období dělají.

Obal alba Crash zobrazuje Charli „zabitou“ při autonehodě. Nepatrný jednooký znak vytvořený jejími strategicky umístěnými vlasy naznačuje, že se jedná o okultní symboliku.

 

V příspěvku oslavujícím její úspěch Charli zveřejňuje obrázek, jak leží v rakvi.

Ale stojí to za to těmto celebritám zábavního průmyslu? Na tuto otázku vám Charli odpoví dalším vlastním příspěvkem na Instagramu kde píše:

Titulek tohoto příspěvku je „rada pro nového umělce: bude to jen horší“. Vysoké podpatky, řetízek a visací zámek odkazují na sexuální otroctví průmyslových pěšáků.

Jsme odhodláni pokračovat v podávání zpráv o zločinech globalystické elity a nejhorších excesech zábavního průmyslu. Ale sami to nezvládneme. Přihlaste se k odběru novinek, abyste podpořili naši práci a sdílejte toto video s každým, o kom si myslíte, že by ho to mohlo zajímat. A pro exkluzivní, necenzurovaný obsah se můžete připojit ke komunitě stejně smýšlejících lidí. Doufám, že vás tam uvidím.

Sledujte:

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Baxter Dmitry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.