Neděle , 26 března 2023

Cardano čelí institucionálnímu přílivu, protože investoři stahují prostředky z Etherea a Bitcoinu do ADA

Autor: Arman Shirinyan.

Cardano může porazit Ethereum a Solanu, protože instituce vidí v síti větší potenciál než kdy jindy

Cardano zaznamenává příliv finančních prostředků od institucionálních investorů, protože poptávka po síti po mnoha nadcházejících vydáních a řešeních roste, což řadí ekosystém do jedné kategorie s giganty, jako je Ethereum, sdělilo CoinShares.

Nejzajímavější částí zprávy není existence rostoucího přílivu, ale míra přerozdělení institucionálních prostředků. Ethereum a Solana jsou aktivně odčerpávány, protože ADA získává mezi institucemi větší důvěru.

Současným tempem v příštích několika měsících objem ADA držený institucemi překročí držení Etherea. Nejpravděpodobnější příčinou odlivu finančních prostředků z Etherea jsou nedávné problémy s řetězcem Beacon, které se objevili na mainnetu po sloučení.

Bezpečnostní obavy by se mohly stát masivním problémem pro investory, zejména pro instituce, které mají tendenci volit stabilní investice před těmi spekulativními. Bloková reorganizace mohla způsobit replikaci všech transakcí a operací v hlavní síti, ke kterým došlo, když byla přítomna.

Cardano roste a zároveň se připravuje na letní vydání Vasil Hard Fork

U.today předpovídá masivní růst sítě, protože Cardano zaznamenalo od začátku roku 368% nárůst v denních on-chain transakcích. Tak silný nárůst je vázán na vydání prvních decentralizovaných aplikací a řešení postavených na ekosystému.

Největší a nejočekávanější aktualizací pro Cardano je Vasil Hard Fork, která oživí několik návrhů na vylepšení Cardana. Očekávané upgrady sítě sníží transakční poplatky a dobu zpracování, čímž se Cardano stane jednou z nejlevnějších a nejrychlejších sítí v oboru.

Zdroj: u.today

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz)

Takhle dopadnou všichni držitelé ADA.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.