Pondělí , 27 března 2023

David Icke promluvil o novém světovém řádu

Autor: Martin Kirschner.


David Icke je anglický spisovatel, veřejný mluvčí a bývalý profesionální fotbalista. Byl sportovním moderátorem v televizi BBC a mluvčím strany Zelených.

David Icke (wikimedia.org/Stefano Maffei)
David Icke (wikimedia.org/Stefano Maffei)

V roce 1990 však prošel duchovní přeměnou, kdy mu léčitelka Bety Shine řekla, že změní svět k lepšímu. Poté v roce 1991 odjel do Peru, kde jak říká ho táhla intuice a zde prodělal druhou duchovní přeměnu, kdy po užití magické rostliny Ahayuascy, kterou používají indiáni k napojení na vyšší vědomí, se dostal do změněného stavu, kdy mu ženský hlas z vyšších úrovní pět hodin vyprávěl o vyšších pravdách a o iluzi ve které se svět nachází.

Od té doby začal David Icke shromažďovat informace, aby lépe pochopil fungování světa a vydal řadu knih; - Rebelie robotů "(1994), Pravda vás osvobodí (1995), Největší tajemství (1999) a děti z Matrixu (2001 ) - kde definoval nový pohled na svět.

V těchto knihách mluví o tom, že lidé jsou v iluzi (Matrixu), že světu vládnou reptiliáni (křížencí lidí a mimozemšťanů, kteří jsou dnes zastoupení vládnoucími třídami, které řídí svět a jsou napojené na mimozemské civilizace).

Mluví také o teorii spiknutí (např. že 11. Září si Američané sami odpálili dvojčata), o modifikovaných potravinách, o médiích a systému vzdělávaní jako nástroji manipulace lidské mysli, finančním systému jako nástroji k zotročení lidí a o technologiích (Wifi, záření z mobilů a počítačů), které slouží k udržení lidí v nízkých úrovních.

V září roku 2010 se konala jeho 8 hodinová přednáška v Praze o těchto věcech, kde se mimo jiné zmínil i o praktikujících Falun Gongu.

Je potřeba říct dopředu, že cílem tohoto článku není vyvracet lidem iluze o světě, ale dát čtenáři možnost se nad tím, alespoň trochu zamyslet, jestli na tom není kus pravdy. Myslím, že to o čem David Icke mluví, je vyšší level, na který musí být člověk připravený (informovaný).

Zde nabízím krátký přehled nejzajímavějších částí z této přednášky:

Světu vládnou reptiliáni (kříženci lidí a mimozemšťanů)

David Icke: ,,Mluvím hlavně o reptiliánech a těch šedivých a tak. Existuje, ale nekonečné množství bytostí, které na naši planetu působí. Některé zlé, některé dobré a některé neutrální. Další věc, která vyvstala během tohoto dvacetiletého výzkumu a tohle najdeme ve starověkých popisech na celém světě, je křížení mezi nečlověčí rasou a lidmi, z čehož vzniká jiná lidská forma. Dokonce zvláštní rasa hybridních lidí.

Tento popis najdeme po celém světě ve všech starověkých kulturách, kde se mluví o hybridní rase zvané Nefilové. Tohle hybridní pokolení je známo pod různými jmény. Byli známi jako polobozi, v dějinách se o nich dočtete, polobozi. Protože ti plazi (druh mimozemšťanů) byli známi jako bozi, polobozi byli vnímáni jako zčásti lidé, z části bozi, proto polobozi. Tahle hybridní pokolení se stala královskými rodinami a aristokracii v různých kulturách.

Nárokovali si právo na vládnutí kvůli své pokrevní příbuznosti, spojení s bohem. Jedna z klíčových věcí k zapamatování u této hybridní DNA je, že z té normální DNA (té lidské) bylo něco odebráno. A to je schopnost empatie s lidmi, kteří trpí následky jejich činů. Když se nad tím zamyslíte, pokud odstraníte empatii z lidské psychiky lidského cítění, neexistuje omezení.‘‘

David Icke dále vysvětluje, že tito lidé vládnou dnešnímu světu, ať už to jsou královské linie, lidé ovládající finanční systém (Rotschildové, Rockefellerové), politici (Bushové), lidé patří do skupiny Bilderberg atd. Snaží se nastolit nový světový řád, absolutní kontrolu nad lidmi jak po fyzické, tak po duševní stránce.

Rod Rotschildů a Rockefellerů ovládá svět

David Icke: ,,Pozice moci, které si myslíme, existují jako prezidenti, premiéři, šéf Světové banky, NATO… Tihle lidé jsou do moci dosazení, zdánlivé moci, aby aplikovali v lidské společnosti rozhodnutí učiněná touto skupinou vzájemně se křížících rodin.

Svět je v zásadě, uspořádaní pyramid v pyramidách. Když se podíváte na různě aspekty života, je tu třeba bankovní pyramida. Jednotlivá banka je pyramida, která je ale ve větší pyramidě zvané globální bankovní systém. A na vrcholu toho všechny ty rodiny manipulují s bankovním systémem. Nadnárodní korporace jsou pyramidy samy v sobě, patří ale do sítě nadnárodních korporací a na vrcholu toho stojí opět stejní lidé, kteří ovládají banky, ovládají nadnárodní pyramidy.

Stejné je to s armádou, stejné je to s policii, s politikou, EU, stejné s médii, náboženstvím, zpravodajskými agenturami, farmaceutickým kartelem, organizovaným zločinem a nelegálním drogovým trhem, všechno ovládají tyhle rodiny.

Zhroutili ekonomiku v září 2008, což mohli, protože ji řídí prostřednictvím rodu Rothschildů, přinejmenším, kteří jsou známí jako vládci světového finančního systému už v podstatě dvě stě let. A protože ovládají burzovní trhy, vlády, Anglickou banku a vůbec bankovní systém můžou společně se Světovou zdravotnickou organizací režírovat tyhle zdánlivě nepropojené organizace na cestě za společným cílem.‘‘

Chtějí očipovat lidi

David Icke: ,,Aby ten řídicí systém podepřeli, přichází s tím orwellovským globálním státem, policejním státem. Ten není pro masy, protože masy nejsou problém, dokud se neprobudí a policie neuvidí, co se děje. Ten systém je pro ty, kteří se probudili a probouzejí se, aby viděli to, co dříve neviděli a uvědomili si, co se odehrává.

Když jsem před mnoha lety říkal, že tohle přijde, lidé se mi smáli, teď už se nesmějí, protože se to děje. V roce 1997 jsem se bavil s vědcem ze CIA, který my říkal, že to přijde. A především říkal, že ty mikročipy, mimo ty, co se dostanou na veřejnost, a tohle řekl v roce 1997, jsou tak miniaturní, že je lze aplikovat pomocí lékařské jehly, během plošného očkování. O to prý šlo. A my teď víme, že to o čem skrytě mluvil, jsou nanotechnologie.

Říkal: lidé si myslí a to i ti co se probudili, že elektro čipy mají značkovat lidi, aby počítač věděl, kde jste. To je jedna úroveň. Ve skutečnosti nejde o to, co vysílá čip do počítače, ale o to, co přichází z počítače do čipu. Říkal mi v roce 1997, že jakmile jsou lidé očipovaní, lze je duševně, emočně a fyzicky dálkově ovládat pomocí informací vysílaných do tohoto čipu.

Protože čip je v čem? V biologickém počítači (v těle). Mají teď tahle zařízení nazvaná‘ Lidská počítačová rozhraní.‘ kdy dají do mozku čip, bůh ví, že to bych nechtěl, a člověk může pracovat s počítačem. Ti lidé jsou blázni, nevím. Tohle se může dít proto, že propojujete dva počítače, jeden samozřejmě mnohem vyvinutější, ale pořád dva počítače. Pokud dáte mikročip do tělního počítače, pak je ovšem potenciál pro manipulaci na dálku takový.

V Británii teď začínají nahrazovat u novorozenců jmenovky čárovými kódy. To je odrazový můstek, totální chození po špičkách k mikročipování dětí při narození. Tohle chtějí.‘‘

Není to dávno, kdy nám naši politici chtěli nařídit, pod hrozbou pokuty 10 tisíc Kč, plošné očkování proti prasečí chřipce. Skutečnost, že nám politici pod hrozbou pokuty, nebo vězení chtějí nařídit povinné očkování není science fiction.

Potravinářský a farmaceutický průmysl spolupracuje na modifikovaných potravinách

David Icke: ,,Monsanto je jedna z hlavních iluminátských společností na planetě zemi. Stojí za geneticky upravenými potravinami. Jde o to, že geneticky upravené potraviny nás mají geneticky manipulovat. Proto tu jsou. Zajímavé je, že jednou z hlavních části těla, na něž geneticky upravené potraviny útočí je RNA, která je základním mechanismem, jenž brání tomuto modelu, vzorci, v mutování.

Existují lidé, kteří si tohle uvědomili a sledují co jedí, začínají si pěstovat vlastní potravu, chtějí brát potravinové doplňky, aby nahradily to, co ve stravě chybí, takže je tu další aspekt, kdy tihle lidé jsou cílem.

V Americe například, ale i v jiných zemích, existují zákony, které stále víc stěžují pěstovaní vlastních potravin. Cílem bylo postavit to mimo zákon, viděl jsem dokumenty, kde se to říká. Mají políčeno na malé farmáře, aby je vyšachovali ze hry, a tak velké korporace mohly řídit potravinový řetězec.

Pak jsou tu lidé, kteří berou potravinové doplňky, aby tohle všechno nahradili, a o to právě jde. Codex Alimentarius, což je řecké slovo pro zákon, nebo latinské slovo pro zákon o potravě, nebo pro knihu o potravě. Codex Alimentarius se vyvíjí a má teď roli pravidel a globálních předpisů pro používání doplňků atd. a různých minerálů a toho všeho, co bereme, vitamínů. Cílem je zmenšit dávky natolik, že nebude možné vzít si dost, aby byl vidět nějaký rozdíl.

Chtějí také předat kontrolu téhle záležitosti farmaceutickému průmyslu. Děje se to všude, něco bylo právě podepsáno v Americe, kde se to má zavádět. Chtějí se dostat do tělního počítače (do těla) pomocí vakcín, cílem je lidský imunitní systém. Loni se pokusili v tomhle směru zapracovat na lidstvu prostřednictvím prasečí chřipky. Naštěstí, jako znak probuzení si lidé uvědomili, že tu něco nehraje, a velké množství lidí to nevzalo a vypadali kvůli tomu hloupě, protože žádný problém neexistoval, jak se ukázalo.

No a letos teď mluví o tom, že by tu loňskou vakcínu proti prasečí chřipce, dali do letošní chřipkové vakcíny, aby to dostali dohromady. Tohle můžou dělat, protože Světová zdravotnická organizace s tím trefným hadím logem je výtvorem rodu Rothschildů a Rockefellerů. Pomocí té pavučiny ovládají Světovou zdravotnickou organizaci, společnosti, které nám dávají to svinstvo do jídla, firmy vyrábějící vakcíny a organizace takzvané vládní veřejné ochrany, které nás mají před těmito lidmi chránit.

Inscenováním a řízením všech stran té sítě prosadí, cokoli budou chtít. A tohle je cíl, lidský imunitní systém. Chtějí zredukovat obyvatelstvo, protože z jejich pohledu se to začíná vymykat kontrole. Když budete chtít zmenšit populaci, zničíte imunitní systém a lidé prostě začnou umírat na nemoci, které by normálně jejich imunitní systém zlikvidoval.

Další věc, která se děje, je neobyčejný rozsah drogování dětí (farmaky) a přeměna dětí v zombie. Tuhle myšlenku popsal ve své knize Konec civilizace Aldoux Huxley, který v roce 1932 říkal, že přesně tohle je záměr.‘‘

O praktikujících Falun Gongu

David Icke: ,,My máme věřit, že nemáme žádnou moc. Máme zapomenout, že jsme nekonečné vědomí, které prožívá zkušenosti; to abychom se stali jedním z nich (reptiliány). A v této sekci říkám nakonec lidem, kteří myslí, že tomu mohou utéct tím, že budou spirituální, jíst organické potraviny, meditovat apod.

Nenarážím na to, poslužte si, ale toto se stalo lidem v Číně, kteří to tak dělali. Lidé z Falun Gongu… Oni (reptiliáni) nechtějí, aby se lidé probouzeli! Aby se dostávali do dalších úrovní reality a uvědomovali si, o co zatraceně jde, takže je napadli, zneužili, zmasakrovali a mučili… jako výsledek toho, že chtěli život, který bychom nazvali, Nový Věk‘.

A tak já těm lidem Nového věku a podobným říkám… kteří říkají: ,Áá, on je negativnííí!‘ Poslouchejte - otočte se a začněte tomu čelit teď hned! Dokud jste stále v situaci, kdy to můžeme obrátit, nebo se tomu postavte pak! Vaše volba!

Závěr

Tohle je pouze krátký výtažek z osmi hodinového záznamu, který je volně ke zhlédnutí na youtube.com. Pokud chce člověk danému tématu porozumět, je potřeba shlédnou celý třídílný záznam.

Odkazy na videa:

První část videa: https://www.youtube.com/watch?v=7-hmsFElsdM

Druhá část videa: https://www.youtube.com/watch?v=SWqccrYX7WI

Třetí část videa: https://www.youtube.com/watch?v=BFf5TcBKmDM

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.