Dr. Robert Malone Roganovi: USA jsou ve „formě masové psychózy“ kvůli COVID-19

Autor: Jack Phillips.

Dr. Robert Malone, který vynalezl technologii vakcíny mRNA, ve Washingtonu dne 30. srpna 2021. (The Epoch Times)

Klíčový mRNA spolupracovník Dr. Robert Malone, prominentní skeptik ohledně povinného očkování proti COVID-19, během rozhovoru řekl populárnímu podcasterovi Joe Roganovi – několik dní poté, co byl Malone pozastaven na Twitteru –, že Spojené státy jsou uprostřed „formy masové psychózy“. 

"Naše vláda je mimo kontrolu," řekl Malone o vakcinačních nařízeních v rozhovoru, který byl zveřejněn o víkendu. "A jednají nezákonně. Naprosto ignorují bioetiku. Zcela ignorují federální společné pravidlo. Porušili všechna pravidla, o kterých vím a ve kterých jsem byl vytrénován roky a roky a roky.“

Malone, odborník na technologii vakcín mRNA, který absolvoval školení na University of California-Davis, UC-San Diego a Salk Institute, byl minulý týden zablokován Twitterem. Malone minulý týden pro The Epoch Times řekl, že Twitter nenabídl žádné vysvětlení, proč byl jeho účet, který nashromáždil 500 000 sledujících, pozastaven.

Mluvčí Twitteru řekl levicovému deníku Daily Dot, že Maloneův účet „byl trvale pozastaven kvůli opakovanému porušování našich zásad týkajících se dezinformací COVID-19... podle zde popsaného systému pravidel trvale pozastavujeme účty za opakované porušování těchto zásad“.

Twitter nereagoval na žádost Epoch Times o komentář k Maloneově suspendaci.

"Tato nařízení… jsou výslovně nezákonná" a "jsou výslovně v rozporu s Norimberským kodexem," řekl Malone během rozhovoru s Roganem s odkazem na soubor etických zásad výzkumu proti experimentování na lidech. "Jsou výslovně v rozporu s Belmontovou zprávou," řekl s odkazem na zprávu z roku 1978 zveřejněnou ve Federálním registru týkající se etických zásad a pokynů pro výzkum zahrnující lidské subjekty.

"Jsou naprosto nelegální a je jim to jedno."

Ke konci svého rozhovoru Malone naznačil, že lidé se nacházejí uprostřed toho, co nazval „formou davové psychózy“, čímž nakreslil paralely s mentalitou, která se vyvinula mezi německou populací ve 20. a 30. letech 20. století.

V těch letech měli Němci „vysoce inteligentní, vysoce vzdělané obyvatelstvo a zešíleli,“ řekl Malone.

„Když máte společnost, která se oddělila jedna od druhé a ve vzduchu je cítit napětí v tom smyslu, že věci nedávají smysl, nemůžeme to pochopit. A pak se jejich pozornost zaměří na vůdce nebo sérií událostí v jednom malém bodě, stejně jako hypnóza. Doslova se zhypnotizují a dají se vést kamkoli.

"Budou následovat tohoto člověka. Nezáleží jim na tom, jestli jim lže nebo cokoliv."

Před několika lety řekl, že si lidé „stěžovali, že svět nemá smysl“ a že „už nejsme společensky propojeni, s výjimkou sociálních médií“.

"Pak se stala tato věc," řekl Malone s odkazem na pandemii COVID-19. "Tak se děje forma masové psychózy a toho jsme dnes svědky."

Zdroj: theepochtimes.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.