Sobota , 1 dubna 2023

David Icke v roce 2016 předpověděl vyvolání davového strachu za účelem povinné vakcinace

Autor: Martin Kirschner.

Jak je možné, že někdo kdo byl doposud označován za konspiračního teoretika, předpověděl v roce 2016 povinné očkování a nástup technokratického fašismu?

Ještě existuje spousta lidí, kteří si myslí, že nějaký virus se vzal z netopýra a začal jít po lidech. Pro globalisty však není důležité jestli věříte verzi, že virus vznikl z netopýra, nebo byl uměle vytvořen v laboratoři. To hlavní je, že v něj věříte. Ať už je to válka proti terorismu, nebo virusu, tak se vždy jedná o válku proti neviditelnému nepříteli, kdy pro naši „ochranu“ jsou nám brána práva.

V knize Život v přeludu, kterou napsal David Icke v roce 2016 je popsáno, že veškeré vyvolávaní strachů z neviditelných nepřátel slouží k tomu, aby lidé byli povolní a nechali si vzít svá práva. V této knize bylo předpovězeno, že pomocí strachu budou lidé nucení k povinné vakcinaci:

Citát z knihy:

„Programování davového strachu (Str. 228)

Koncept hierarchie a povolnost levé hemisféry / reptiliánského mozku je smrtelná kombinace pro svobodné myšlení, zejména když se ještě přidá úpěnlivá touha reptiliánského mozku po přežití. Toto všechno dohromady tvoří masivní a zásadní část fantomového Já. Reptiliánský mozek nemyslí, ale jen reaguje, v součinnosti s částí mozku zvanou amygdala, která má na starosti zpracovávání a vyjadřování emocí.

Reakce bez přemýšlení můžou být někdy nutné, třeba když vám najednou někdo vstoupí pod kola a reptiliánský mozek dupne na brzdy bez nějakého dlouhého debatování, jestli má nebo nemá. Ještě že tak, v takové situaci by mohla mít chvilka přemýšlení fatální následky. Ale reakce, které spouští instinkt přežití, aniž by je ostatní části mozku mohly v klidu promyslet, můžou být také fatální pro svobodu, pokud reakce přežití začne ovládat veškeré vnímání a chování.

Reptiliánský mozek nepřetržitě monitoruje okolí a hlídá, zda se neobjeví nějaká hrozba. To může být hrozba v oblasti financí, zaměstnání, společenského postavení, reputace, vztahů, intelektuální nadřazenosti. Nikoli jenom v otázce přežití fyzického těla. Pokud na nebezpečí reagujeme stylem „útok nebo útěk“, je to projev reptiliánského mozku. Totéž platí o agresi za volantem. Reakci reptiliánského mozku / amygdaly můžeme vidět i ve chvílích, kdy lidé reagují přehnaně nebo dokonce násilně a potom řeknou jen „Panejo, co jsem to udělal?“

Panika je rysem reptiliánského mozku tváří v tvář tomu, co vnímáme jako ohrožení života toho, co nebo koho právě vnímáme jako ohrožené. Spojte si tento systém reakcí tvořený reptiliánským mozkem / amygdalou a vztah levé hemisféry / reptiliánského mozku k hierarchii a máte důvod, proč je technika masové manipulace, kterou nazývám „problém – reakce – řešení“ (PRŘ) tak nesmírné a neustále účinná.

Je to tak jednoduché. Chcete předělat společnost podle své agendy globálního ovládání, ale víte, že když oznámíte, co chcete udělat bez nějakého opodstatnění, mohli byste čelit potenciálně dost vysokému odporu. Místo toho tedy v skrytu vytvoříte problém a vinu za to, co jste sami způsobili, svedete na někoho nebo něco jiného. Může se jednat o teroristický útok, finanční kolaps, epidemii, „lidovou revoluci“, nebo cokoliv, co se hodí pro tu změnu, kterou chcete přivodit a kroky, které chcete udělat.

Pokud chcete obhájit zahájení celosvětové války proti terorismu (tedy války proti konkrétním zemím, kterým chcete ukrást jejich zdroje, a jejichž vůdců se chcete zbavit), potom zinscenujete teroristický útok, jako bylo 11. září, a svedete to na ty, které chcete démonizovat.

Všechny války, chaos a hrůzy, které následovaly po 11. září, by nikdy nemohly nastat bez událostí onoho dne. V předchozích knihách (zejména v knize Alice in Wonderland and the World Trade Center Disaster) jsem popsal podrobně, jak byly útoky z 11. září 2001 zinscenovány vládou a vojenskými agenturami prostřednictvím Skryté ruky a jak země, které byly po 11. září napadeny, byly všechny na seznamu „režimů, které je třeba změnit“ už dlouho před tím, než k tomu daly události v New Yorku a Washingtonu patřičnou záminku.

Pokud chcete lidem odejmout svobody, řekněte jim, že je to nutné k ochraně veřejnosti před teroristy. Pokud potřebujete drtit obyvatelstvo, přinutit ho k uskrovnění a chcete obhájit to, že mu ukradnete jeho peníze, potom potřebujete finanční kolaps jako ten z roku 2008 a další, které jsou v plánu.  Jak přesně byl krach z roku 2008 chladně zinscenován a kým, to už jsem také popsal podrobně jinde.

Pokud chcete zavést povinné vakcíny toxického svinstva, které ničí imunitní systém, potom vypustíte virus (nebo si ho vymyslíte) a prohlásíte, že podle zákona se musí všichni nechat očkovat, aby se ochránili proti viru a přežili. Moje poznámka o vyfabrikování viru je naprosto reálná. Je to jiná verze metody „problém – reakce – řešení“, kterou nazývám „Není problém – reakce – řešení“. To ani nevyžaduje skutečný problém, jenom zdání problému. Koneckonců je to všechno jenom hra mysli.“

Kdo vlastní vaše tělo? (str. 262)

Určitě se shodneme na tom, že nejzákladnější svobodou je nepopiratelné právo rozhodovat, co dovolíme dát do našich těl a právo rozhodovat, jak jsme ošetřováni v případě nemoci. Jak můžeme mluvit o svobodě, pokud jsou lidem násilně podávány léky, je jim odpíráno ošetření, které si vyberou, a alternativní terapeuti s doloženými výsledky úspěšného léčení dostávají zákazy činnosti a jsou vězněni?

To je přece základní definice fašismu, ale nám se to děje a ještě stále nejsme tam, kam až to má podle plánu dojít. Probíhá jasná a koordinovaná kampaň na prosazení povinného očkování a válka proti alternativní medicíně s cílem postavit mimo zákon vše, co není produkováno archontským farma byznysem – největší vraždící mašinou na světě. Totéž platí u potravinových doplňků, které lidé užívají, aby pomohli tělu překonat následky potravin bez živin, které dnes prodává většina potravinářských řetězců.

To je všechno součástí globální kampaně, která má za cíl zničit lidské zdraví z důvodů, které později vysvětlím. Není asi mnoho přesvědčivějších příkladů archontského převrácení než tato neuvěřitelná skutečnost: mainstreamová medicína ve všech svých podobách je vůbec největším zabijákem Ameriky.

Chyby lékařů, nežádoucí reakce na léky končící smrtí, nakažení infekcí v nemocnicích a celý dlouhý seznam dalších úmrtí způsobených mainstreamovou medicínou dělají z lékařského ošetření toho největšího zabijáka v Americe, který překoná i srdeční choroby a rakovinu.

Konec svobodné volby v očkování (str. 269)

Politický a lékařský fašismus zavádí do své tyranie další prvek v podobě zvyšujícího se tlaku a zákonů přikazujících povinné očkování. Začalo to plíživou totalitou, když vešel v platnost příkaz, že v oblasti zdravotnické péče nesmí pracovat lidé bez očkování „doporučeného“ vládou (farmaceutickým průmyslem) a neočkované děti nemohou nadále chodit do škol a školek. Uvidíte, jak se to rozšíří i na další oblasti.

Zákaz vychází z tvrzení, že neočkovaní jedinci představují riziko pro očkované, ale máme tu dvě zásadní otázky: Kam se poděla údajná imunita očkovaných a jak je možné, že v případě propuknutí nemoci ji očkovaní jedinci dostanou a neočkovaní ne? A ještě jedna otázka: Pokud jsou vakcíny bezpečné, jak to, že jsou vypláceny obrovské sumy peněz lidem, které očkování poškodilo?

Povinné očkování znamená povinné ničení zdraví a pro mnohé i smrt (obr. 466). Kalifornský guvernér Jerry Brown podepsal v roce 2015 zákon, který ruší osvobození od povinnosti očkování z osobních a náboženských důvodů. Očkování se ve veřejných i soukromých školách a školkách dítě vyhne jedině ze zdravotních důvodů potvrzených lékařem.

Zákon přišel po kampani, kterou vedl kalifornský demokratický (to je taková legrace) senátor a pediatr Richard Pan, který údajně dostal během legislativního období 2013–2014 od farma byznysu 95.000 dolarů.

Když dojde na povinné očkování, nemá šílenství a arogance konce. Jeden otec v Sacramentu dostal od virtuální školy na internetu, která údajně podporuje studenty s domácím vzděláváním, upozornění, že jeho dcera nebude vpuštěna do svého online kurzu, pokud nebude očkovaná. Čeho se bojí? Že od ní ten počítač něco chytí? Tihle lidé jsou opravdu střelení.

Kalifornii na cestě k fašismu následují další státy a konečný plán je ten, že bude očkování povinné pro všechny a všude, čehož se dosáhne pomocí strachu a dalších manipulací.

Světová zdravotnická organizace (WHO) požádala Mezinárodní alianci pro potraviny a nápoje (IFBA, zahrnující značky Coca Cola, PepsiCo a McDonalds) o radu, jak překonat „váhavý přístup veřejnosti k očkování“. Rada zněla zapomenout na fakta a použít emoce: „Důvody vedou k závěrům, emoce vedou k činům.“ Jediné, na čem záleží, je síla příběhu a lidé se pak zajímají o prospěch a ne o fakta, radila aliance dál. Vzpomeňte si na to, až příště někdo bude mít chuť na Colu, Pepsi nebo BigMaca. Stručně řečeno: vakcíny je třeba prodávat stejně jako Coca Colu, nebo hamburger s hranolky. Zdravotní následky masové vakcinace jsou katastrofické, ale pro farmacii je to jen další faktů zbavená značka, kterou chtějí prodat.

Miliardář z Microsoftu, Bill Gates je dalším korporátním propagátorem celosvětového očkování. V projektech z archontských seznamů tajných přání se objevuje neustále. Imunitní systém, který se teprve vyvíjí, je zaplaven toxiny z neskutečného počtu vakcín. Dítě dostává šílených 25 až 30 vakcín (a počet se zvyšuje) jenom než dosáhne věku dvou let. Další přibydou mezi druhým a šestým rokem a pak ještě další v pubertě. Jejich imunitní systém už nikdy nebude stejný poté, co ho zdevastují opakované vlny jedu, a tady máme zase další převrácení, protože vakcíny přece mají imunitu posilovat.

Poškozený a oslabený imunitní systém nechává tělo zranitelné a náchylné zdravotním následkům, se kterými by si normálně poradilo. Později v knize to ještě sehraje důležitou roli.

Po celém světě narůstá uvědomění a sílí odpor proti vakcínám. Odpovědí je kampaň, která má za cíl prosadit a zavést povinné očkování a to nesmíme připustit.

Společnost GlaxoSmithKline (GSK) musela zaplatit největší urovnání za podvod ve zdravotní péči v historii USA (pokutu 3 miliardy dolarů) poté, co byla usvědčena z propagace léčiv pro neschválené účely, neohlášení bezpečnostních údajů o léku na cukrovku Úřadu pro potraviny a léčiva (FDA) a uplácení lékařů. Stejná společnost měla podle zpráv v roce 2013 vyvíjet ve spolupráci s indickým partnerem vakcínu šest-v-jednom, která obsahovala očkování proti obrně, záškrtu, tetanu, černému kašli, žloutence B a hemofilové infekci typu B v jediné očkovací dávce určené pro ty nejchudší a nejslabší.

Představte si ten rozsah toxické sračky, která zaplaví imunitní systém naráz, z jedné injekce. Složky vakcíny zahrnují: hliník (demence a Alzheimerova choroba), antibiotika, formaldehyd, glutaman sodný, thimerosal (smrtelně jedovatá methyl-rtuť), DNA z potracených plodů, upravené DNA, a geneticky modifikovaný protein krevní plazmy (albumin).

Lidstvu jsou potají podstrkávány archontské genetické mutace formou geneticky modifikovaných potravin a technologicky způsobenou radiací a vakcinacemi, které oboje vyvolává mutaci genů. Usilují o další přepojení lidského organismu a potlačují jeho schopnosti přijímat a vysílat.“

Konec citace.

Shrnutí

Problém není terorismus, ale zájem elit omezit lidská práva. Problém není virus, ale vakcíny, které ničí lidské zdraví. Proti neviditelnému nepříteli můžete bojovat do nekonečna. Jak možná víte, tak válka proti terorismu nikdy neskončila a proti-teroristické zákony nebyli zrušeny. Tato „pandemie“ se už také táhne v kuse dva roky. Všechny tyto kroky vedou k zavedení NWO dnes pracovně nazývaným Great Reset, což je základ pro zavedení technokratické totality.

Základem v těchto procesech řízení je vytvořit třídního nepřítele (teroristi, neočkovaní, židi, čarodějnice, disidenti), aby byla rozdělená společnost (rozděl a panuj) a byly tak snadněji zavedeny totalitní procesy řízení do společnosti.

David Icke dále v této knize říká:

„Když je něco zaváděno bez možnosti volby, tak už víte, že je to důležité pro zotročení lidstva. Povinné očkování, „ekologické“ žárovky (více o nich později) a inteligentní měřiče jsou toho všeho příkladem. Totéž se chystá s mikročipy. Nástup plíživé totality znamená nejprve (1) něco zavést a říct, že to není povinné; (2) zařídit to tak, že je téměř nemožné bez tohoto (ať je to cokoliv) fungovat; a potom (3)udělat to povinným.“

(1) Nejdříve říkali, že očkování nebude povinné a že kdo to tvrdí je dezinformátor. (2) Pak zavedly procesy řízení, kde bez roušek, testů a vakcín jste nemohli normálně společensky fungovat. (3) Nyní se již otevřeně mluví o povinném očkování a v mnoha zemích se již zavádí.

Jak říká David Icke; Pokud nemáte možnost volby, tak si můžete být jistí, že je to důležité pro vaše zotročení.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.