Středa , 31 května 2023

Jak ušetřit se slevovými kódy

Autor: Martin Kirschner.

Díky slevovým kódům dokážete ušetřit tisíce korun měsíčně.

V poslední době roste obliba slevových portálů. Není se čemu divit. Díky inflaci a nedostatku zboží ze zahraničí se spousta věcí zdražuje. Nejvíc roste cena energie, stavebních materiálů, potravin a jiných produktů. V návaznosti na to si spousta Čechů hledá informace, jak co nejvíce ušetřit. I o tom bude tento článek, takže jdeme na to.

Kryptoměny

Když se bavíme o inflaci, tak především spousta mladých lidí si uvědomuje riziko ničím nekrytých peněz. V důsledku toho investují do kryptoměn, které mají omezené množství zásob jednotek a tudíž se jedná o deflační aktivum, které zhodnocuje vaše úspory.

Kvůli stále zvyšujícímu se zájmu o kryptoměny reagují i slevové portály na tuto poptávku. Jedním z nich je i Panda Kupóny, který má v současné době nejširší výběr slev na krypto produkty. Na tomto portálu můžete například získat slevy v řádech desítek procent na Alze, kde lze platit Bitcoiny. Při založení krypto peněženky můžete získat bonus 10 dolaru na Coinbase a u Binance můžete získat 10% slevu na poplatcích při nákupu kryptoměn.

Rekonstrukce

I přestože stavební materiál zdražil a ceny staveb včetně rekonstrukcí vyletěli nahoru, tak můžete velmi ušetřit, když víte jak na to. Obecně nejlepším termínem pro zahájení rekonstrukce je hned z kraje roku (leden a půlka února). Firmy nemají moc zakázek a vše se teprve dává do pohybu. Pokud například plánujete rekonstrukci kuchyně, tak Baumax dává teď slevu 20% na kuchyňské linky. Díky tomu ušetříte 2000 - 6000 Kč. Kromě kuchyně můžete objevit i další Baumax slevy.

Doprava zdarma

V současné korona krizi vzrostl počet lidí, kteří si nechávají zasílat věci domů. Na to reagovaly stovky společností, které se teď předhánějí v tom, aby získaly tyto líné zákazníky, kteří objednávají z domu. Mnohé z těchto společností dávají svým zákazníkům slevové kupóny zdarma, aby si zboží mohli nechat zaslat zdarma. Zalando Lounge doprava zdarma se v této zákaznické péči stala legendou.

Drogerie

Nejspíš se shodneme, že drogerie hned po bydlení a jídle představuje náš největší výdaj. Velmi jsem si proto oblíbil slevový web Slevil kde naleznu stovky slev na zboží drogistické, kosmetické a zdravotní péče od společností jako jsou Teta, Drogerie Domů a Balshop. Například u drogérie Teta máte každý den slevy až 62%, takže se opravu vyplatí dlouhodobě objednávat online se slevovými kupóny.

Závěr

Nemusíte být velký odběratel, aby jste ušetřili tisíce korun. Například mě se takto podařilo získat slevu 4000 Kč při nákupu nového Samsungu Galaxy S21 FE 5G na slevovém portálu Panda Kupóny. Na Slevilu zase ušetřím cca 2 000 Kč měsíčně za nákup drogerie pro celou rodinu.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.