Středa , 29 března 2023

Hydrogel darpa obsažený ve vakcínách, testovacích tyčinkách a rouškách blokuje epifýzu, jinak zvanou šišinku mozkovou

Hydrogel darpa obsažený ve vakcínách, testovacích tyčinkách a rouškách blokuje epifýzu, jinak zvanou šišinku mozkovou
Foto: Ilustrační obrázek epifýzy

Podle nových studií to vypadá, že celá pandemie byla jedním velkým podvodem na lidi. Cílem veškerých opatření nebyla ochrana lidí, ale kromě zabití a zmrzačení lidí došlo k narušení šišinky mozkové, jinak zvané epifýzy. Na vině je hydrogel darpa obsažený ve vakcínách, testovacích tyčinkách a respirátorech FFP2

Šišinka mozková je všeobecně v duchovních směrech považována za velmi důležitou pro duchovní růst. Narušení šišinky mozkové nám narušuje intuici a duchovní napojení na Vesmír (Boha).

Nylonová vlákna v rouškách obsahují darpa hydrogel spolu s lithiem. Tato směs okamžitě reaguje s živými strukturami a vytváří krystaly, které jsou zaměřené na epifýzu, která má své vlastní elektromagnetické pole. Tvar krystalů určuje typ použitého hydrogelu. Krystaly jsou vodivé díky účinku lithia, které obsahují. Krystaly můžou přijímat signály z vysílače do buňky a přenášet signály z buňky do vysílače. Čili fungují vlastně jako nanoantény.

Globalisté tak chtějí lidi očipovat nanočásticemi, neboli nanoanténami, aby mohli lidi ovládat jako bioroboty. Této fázi se odborně říká transhumanismus.

Lithium je prvkem, který se u lidí přirozeně nevyskytuje. Je vysoce toxický pro vliv epifýzy. V nižších dávkách ji blokuje a ve vyšších dávkách ji může úplně zničit.

Hliník a rtuť mají také toxické účinky na epifýzu, které se často používají ve vakcínách.

Epifýza produkuje serotonin (hormon štěstí), který řídí lidské biorytmy. Je rozhodující pro vyšší mozkovou činnost, tvořivost, předvídavost a šestý smysl. A také pro společenské interakce člověka. Poškozením epifýzy dochází k narušení produkce serotoninu.

Darpa hydrogel dělá z lidí bioroboty

Darpa hydrogel je umělá látka, která vytváří převodník mezi elektromagnetickým signálem a živou buňkou (tkání) a orgánem. Konvertuje elektromagnetický signál z vysílače na signál, kterému živá buňka rozumí a reaguje na něj. Darpa hydrogel je ovládán pomocí rádia.

Darpa hydrogel a lithium ničí epifýzu a způsobují, že: Z přemýšlející osoby se stane kontrolovatelný biorobot!

Foto: Lidský biorobot napojený na centrální počítač psychopatů.

Hydrogel je nosičem účinné látky. Jeho úlohou je dostat tuto látku do těla na požadované místo.

Vakcíny tedy obsahují darpa hydrogel, lithium a patentovanou genetickou informaci. RNA není nevyzkoušená novinka a pro vrcholové sportovce se používá jako doping už mnoho roků. U vrcholových sportovců tento doping výrazně zkracuje život.

Genetické informace vedou k vytvoření patentového mutanta. Snem okolo temných sil Billa Gatese je přinutit tyto mutanty, aby se „očkováním“ pravidelně upgradovaly jako počitačový program.

Cílem je z lidí vytřískat veškerou lidskost, veškeré dobro a vytvořit z lidí biostroje, bez soucitu a empatie, které budou plnit chladnokrevně příkazy těchto psychopatů. Vytvořením patentovaného mutanta temných sil, tak globalisté získají úplnou kontrolu nad lidskou myslí.

Duté nylonové vlákna darpa hydrogelu jsou obsažené v plastových respirátorech FFP2. Tento darpa hydrogel s přísadami se pomalu uvolňuje z respirátorů a skrze dýchaní se dostává do dýchacích cest člověka. Vlhčené dýchaní způsobuje kontakt mezi vodou, dýcháním a částicemi, které se uvolňují z respirátoru FFP2, což znamená, že mikročástice vláken se vám dostávají skrze nosní dutinu přímo do těla a způsobují napadnutí všech vnitřních částí těla a díky všem těmto částicím máte ničenou epifýzu. Hydrogel je nosičem látky a jeho úlohou je dostat tuto látku na požadované místo.

Závěr

Před nanočásticemi obsaženými ve vakcínách varovala s předstihem doktorka Carrie Madej. Varovala lidi, že skrze vakcíny se budou snažit globalisté nabourat lidskou mysl, aby ji mohli ovládat. Tenkrát to lidé brali jako „konspirační teorii“. S přílivem důkazů se ukazuje, že takové technologie existují a tohle je skutečný účel „vakcinace“.

Zdroj:

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.