Pondělí , 27 března 2023

Jak získat bezúročnou půjčku


autor: Martin Kirschner.

Když se řekne krátkodobá nebankovní půjčka, spousta lidí si vybaví půjčku s vysokým úrokem. V poslední době vstoupila na trh spousta společností poskytujících rychlé nebankovní půjčky. Konkurence je vysoká a tak některé z těchto společností začali poskytovat nebankovní půjčky zcela zdarma.

Když je možné získat půjčku zdarma, tak proč chodit k nebankovním společnostem, které poskytují půjčky s úrokem? (foto: Martin Kirschner)
Když je možné získat půjčku zdarma, tak proč chodit k nebankovním společnostem, které poskytují půjčky s úrokem? (foto: Martin Kirschner)

Solidnější nebankovní společnosti si uvědomili, že je třeba se svým zákazníkem budovat vztah a důvěru. Začaly proto nabízet nebankovní půjčky zcela zdarma bez úroku do určité částky.

Díky těmto bezúročným půjčkám získají zákazníci důvěru v nebankovní společnost, u které si půjčili a navíc tím nic neriskují. Je to v podstatě to stejné jako když si z bankomatu vyberete například 3000 Kč s tím, že tuto částku musíte do měsíce na svůj účet vrátit. Nicméně když člověk na bankovním účtu žádné peníze nemá, tak si je může vybrat u nebankovní společnosti a poté je bezúročně vrátit.

Proč jsem si vzal nebankovní půjčku

Před rokem jsem pracoval pro jednoho nejmenovaného zaměstnavatele, který mi nezaplatil mzdu. Později jsem si našel jinou práci, ale jelikož jsem byl bez mzdy za předchozí měsíce, neměl jsem peníze a do výplaty mi zbývalo necelých třicet dní. Proto jsem začal uvažovat o nebankovní půjčce, protože banka by mi půjčku nejspíš neposkytla.
Na internetu jsem začal vyhledávat nebankovní půjčku pomocí klíčových slov ,,rychlá nebankovní půjčka“, ,,nebankovní půjčky online“ a tak dále. Narazil jsem na spoustu nebankovních společností, ale většina měla za poskytnutí půjčky vysoký úrok.

Nicméně po dlouhém hledání se mi podařilo narazit na společnost jménem Rerum, která nabízí bezúročnou půjčku do výše 5 000 Kč s dobou splatností až 30 dní. Přesně takovou bezúročnou půjčku do výplaty jsem potřeboval, abych nemusel necelých třicet dní živořit a jíst třeba suchý chleba. Půjčku na 5 000 Kč jsem si u této společnosti vyřídil a za 27 dní jsem ji z výplaty bezúročně splatil.

Společnost Rerum nabízí krátkodobé nebankovní půjčky bez doložení příjmů. Nicméně pokud nemáte plán, jak do měsíce splatit půjčku, tak si myslím, že nemá cenu si brát jakoukoliv půjčku. I když u této společnosti je možnost prodloužit splatnost půjčky za menší poplatek.

Pokud si opakovaně podáte žádost o půjčku u této společnosti, tak je pro vás připravena půjčka do 15 000 Kč. Ta už je s úrokem, nicméně na nebankovní společnost je tento úrok z mého pohledu nízký.

Společnost Rerum mě mile překvapila svou bezúročnou půjčkou a zákaznický přístupem. Díky jejich bezúročné půjčce se mi podařilo přežít těžké období.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.