Středa , 31 května 2023

Jak systém drží policejní a vojenské složky v šachu

Autor: Martin Kirschner.

Vládní elity využívají policii k nastolení NWO

Současný systém je neudržitelný. Snad všechny státy na světě jsou zadlužené. To v čem žijeme, není plnohodnotný finanční systém, ale systém dluhového otroctví. Spousta lidí si zvlášť teď při „koronavirové epidemii“ uvědomila, jak jsou závislý na systému.

Praxe v zahraničí (hlavně např. Austrálie) nám ukázala, že Stát může občanům nařídit domácí karanténu a povinné očkování pod hrozbou pokut, nebo zamezení přístupu do zaměstnání. Právě tím, jak jsou lidé závislý na tomto systému, tak je systém má v hrsti, protože lidé mají finanční závazky v podobě plateb za hypotéku, vodu, energii, plyn a různé další služby.

To se samozřejmě týká také policejních a vojenských složek, protože ti v pozici dozorců jsou také otroky. Pokud chce někdo namítnout, že tomu tak není, tak ať zkusí policista se vzepřít nařízení vlády a nevyžadovat povinnost například nosit roušky, protože je to v rozporu s jeho svědomím a etickým smýšlením. V ten moment by takový policista dostal výpověď a dostal by se do vážných existenčních potíží. Stejně tak by dopadl například voják, který by odmítl provést rozkaz v rozporu s lidskostí.

Jak tedy vidíte, tak celý systém je navržen, aby nás skrze finanční otroctví držel v šachu. Pokud by totiž lidé byly na systému nezávislí a měli své vlastní zdroje bohatství, tak by se sebou nenechali tak snadno manipulovat. To znamená, že by lidé měli možnost Zdrojového práva (právo využívat zdarma) na vodu, volnou energii (solární panely, větrná turbína, Teslův generátor), půdu (jídlo, dřevo, nerostné zdroje). Tím, že je většina lidí na této planetě stoprocentně závislá na tomto finančním systému, tak jim je odtržena možnost svobodně rozhodovat o svém životě a osudu.

V tomto článku se zmiňuji především o policejních a vojenských složkách, protože ti budou mít rozhodující vliv v tom, jak nakonec osud celého lidstva dopadne. Málokdo si z nich totiž uvědomuje, že plní funkci dozorců v tomto celosvětovém koncentračním táboře. Rád bych se jich zeptal na jejich postoj, jak budou postupovat, až nás politici budou chtít vydírat a nutit nám vakcíny, které budou zkázou pro lidstvo.?

Připomíná mi to jeden příběh faraóna a jeho otroků, který je popsán v tomto videi:

Jak jste mohly slyšet v tomto videi, tak díky finančnímu systému se změnili i samotní strážci v otroky. V současné době nejsou potřeba strážci k tomu, aby dohlíželi na práci otroků, protože to za ně dělá finanční systém. Nicméně strážci jsou stále potřební k tomu, aby dohlíželi na plnění nařízení a restriktivních opatření, ať už jsou jakkoliv nesmyslná, nebo dokonce škodí lidským životům. Jsou to v podstatě placení strážci Matrixu.

Abyste mě nepochopili špatně. Já nic proti policistům a vojákům nemám. Jsou to také jenom lidé, kteří se stali obětí tohoto systému. Mají také své finanční závazky a musí živit rodinu. Proto i kdyby se stali vědomými, tak jsou stejně jako jiní lidé v nelehké situaci, aby se vzepřeli tomuto systému.

Nicméně je třeba si uvědomit, že policisté v komunistické Číně mučí, popravují a odebírají orgány duchovním a politicky perzekuovaným lidem. Za nacistického Německa v koncentračních táborech byli lidé také popravování a zotročování vojenskými dozorci.

Jsou chvíle, kdy člověk ve svém životě stojí před vážným životním rozhodnutím, jestli mu něco takového za peníze stojí. V současné době se rozlévá tyranie do celého světa. Lidé jsou omezovaní na svých právech. Nemůžou svobodně cestovat, podnikat, dýchat, jsou zavíraní do karantén a plánuje se povinná vakcinace po celém světě, stejně, jako v Austrálii, která je z poloviny vlastněná komunistickou Čínou. Austrálie je pro nás velmi odstrašujícím příkladem toho, jak může dopadnout každá svobodná země na světě a změnit se na totalitu.

Abych to shrnul, tak je potřeba, aby se celá společnost stala vědomou. Především by se však měli stát vědomými policisté a vojenské složky, které prosazují výkonnou moc pro systém navržený elitami. Otázkou však je, jestli je něco takového možné, když tito lidé dělají přesčasy a nemají ani čas si přečíst nějaký článek na internetu a dozvědět se pravdu. To je bohužel také způsob, jak systém udržuje lidi v trvalé nevědomosti a otroctví.

Achileus říká: "Nemarni čás příkazy, hlupáku." :

Žádné světské zákony nejsou výš, než ty boží. To že někdo vymáhá světské zákony ještě neznamená, že dělá jen svou práci a že se jej to netýká. Jednou budou všem sečteny jejich skutky podle zásluh.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.