Středa , 8 února 2023

Syn ilumináta promluvil o chystané redukci světového obyvatelstva a plánované finanční krizi

Autor: Martin Kirschner.

Foto: Běžná populace je pravidelně účelově okrádána o své peníze skrze inflace, daně, pokuty a finanční krachy. (zdroj: Public Domain)

Nedávno jsem četl knihu s názvem „Whistle Blower“ od německého spisovatele Jana van Helsinga, který vedl rozhovor s Benem Mongersternem, který je synem vysoce postaveného ilumináta. Společně mluvily o chystané redukci světového obyvatelstva pomocí válek a smrtících virů. Také Ben Morgensen popsal, jak elity vyvolávají finanční krize, aby se obohatily.  Rozhovor je ze strany 148 této knihy. 

Citát z knihy:

"Ben Morgenstern nám potvrdil také systematicky plánovanou redukci lidstva a poukázal přitom na populační statistiky, podle nichž má počet obyvatel světa kolem roku 2050 dosáhnout hranice deseti miliard. Pro vládnoucí rodiny je to dosti znepokojivé číslo, a to zejména s ohledem na populační explozi v islámských zemích.

V uplynulých staletích zahynuly ve válkách a při hromadném vraždění civilního obyvatelstva stovky miliónů obětí. V současnosti však existují možnosti, jak cíleně redukovat počet obyvatel na Zemi a jak zlikvidovat miliardy „nekvalifikovaných“  lidí. V dnešní době vlády vyvíjejí smrtící viry a patogeny a radiologické a biologické zbraně, aby je mohli v případě potřeby nasadit proti lidem, čímž by se eugenický proces ještě více urychlil.

Lidé nemají ani nejmenší ponětí o tom, co vše se v tomto odvětví ve světě používá, zkouší a testuje. Týká se to zejména pokročilých možností v oblasti výživ, medicíny a farmakologie. Morgenstern tvrdí, že z pohledu rodin je nejlepší kombinace obojího: nejprve konkrétní zemi rozbombardovat, pak tam rozšířit smrtící viry, několik let vyčkat a nakonec si přivlastnit tamější suroviny.

Zajímaly nás také Morgensternovy názory na tehdejší ekonomickou krizi (=hospodářská krize v letech 2007 až 2009). Uvedl, že ekonomické krize jsou plánované a vyvolané médií a internetem:

„Za několik hodin se tak dají vydělat desítky miliard. Peníze jen změní svého majitele, ale nikdy se neztratí. Většina lidí nemá ani základní představu o tom, co se ve skutečnosti vlastně odehrává.. V zásadě je třeba vycházet z toho, že když někde na světových finančních trzích dojde k údajně náhlému „spálení“ nepředstavitelného množství peněz, někdo na tom vždy vydělá. Je to ten nejjednodušší způsob, jak zprivatizovat ještě víc peněz. Bylo tomu tak nejen v případě krachu investiční banky Lehman Brothers v roce 2008, ale podobné věci se odehrávali také v období celosvětové recese v roce 1929. Také tehdy stála v centru dění americká centrální banka FED, jejímž hlavním úkolem by přitom měla být ochrana Spojených států před inflací a depresí. Banka FED začala radikálně omezovat množství peněz v oběhu, přičemž v důsledku tohoto kroku došlo ke zhroucení akciového trhu a bylo dosaženo plánovaného cíle: všechny ty miliardy, které v následujících týdnech a měsících takzvaně, ´zmizely´, prostě jen změnily svého vlastníka a několik málo lidí ještě více zbohatlo a posílilo svoji moc. Pravda je, že dnes je to všechno mnohem komplexnější, ale princip, podle nějž se postupuje, je obdobný. Téměř nikdo dnes neví, že již v roce 1920 vyvolala banka FED umělý ekonomický krach, přičemž použila stejný princip.“"

Konec citátu.

Závěr

Jak můžete vidět, tak podle syna vlivného ilumináta, chtějí tito ilumináti vyvolat epidemii pomocí smrtících virů. Pro ně jsou lidé jenom přemnožení králici, jejichž počet je třeba zredukovat. Covid-19 zatím není tak moc smrtelný, aby se kvůli tomu musela vytvářet různá opatření. Nicméně hysterie již byla vyvolána a imunita lidí vlivem karantény a roušek byla podkopána. V případě, že by se ilumináti rozhodli vypustit skutečně smrtelný virus, tak vlivem podkopané imunity by lidé již byli velmi zranitelní. Samotné vakcíny by pak mohli dokončit dílo zkázy.

Vzhledem k tomu, že se zavírají podniky a lidé přicházejí o práci, tak je jen otázkou času, kdy přijde další finanční krize, na které tyto skupiny opět vydělají. Krásně je to ukázáno ve filmu Sázka na nejistotu jak tyto finanční skupiny vydělávají na finančních krizích díky neštěstí jiných lidí.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.