Sobota , 1 dubna 2023

Kryptoměna Kauricoin jde 12.8.2021 na decentralizovanou směnárnu Uniswap. Trh reagovál+ 850% navýšením ceny

Martin Kirschner.

Cena Kauricoinu stoupla o 850% poté, co se investoři dozvěděli, že kryptoměna vstupuje na směnárnu Uniswap.

Kryptoměnu Kauricoin založil Jiří Vokiel Čmolík (přezdívaný krypto šlechtic). Ačkoliv se v poslední době strhla vlna kritiky na tuto kryptoměnu, tak už má za sebou úspěšné projekty a některé z nich se plánují.

Poté co Jiří Vokiel Čmolík oznámil ve své uzavřené skupině investorů, že jeho kryptoměna Kauricoin půjde na decentralizovanou směnárnu Uniswap, tak cena této kryptoměny razantně navýšila.

Nejnižší cena, za kterou se dala kryptoměna Kauri nakoupit bylo 0.15 USD ve třech časových obdobích (Září 2020, Březen 2021 a Květen 2021). Cenu nad 0.15 USD drželi skalní investoři, kteří projektu věřili a nechtěli tuto kryptoměnu za žádnou cenu prodat.

Po ohlášení, že kryptoměna vstoupí dne 12.8.2021 na decentralizovanou směnárnu Uniswap vzrostla cena až na 1,1 dolarů a stabilně se drží na 1 dolaru. Investoři tak získali zhodnocení 850% a očekává se, že cena Kauri by mohla do konce tohoto roku vyšplhat na 3 dolary.

BankKau a Staking

Kryptoměna Kauri má službu zvanou BankKau. Jedná se o službu navázanou na hodlnomiku určenou především pro lidi, kteří nemají zkušenosti s kryptoměnami. Klient si tedy koupí kryptoměnu a tato kryptoměna je uložena v bance Kauri. Klient tedy nemusí řešit, jak kryptoměnu kupovat na burze, přeposílat a spravovat v peněžence. Vše za něj udělá služba BankKau

Za to, že má klient uloženou kryptoměnu v BankKau, tak získává bonusy v podobě knih a vzdělávacích kurzů, až po ubytovaní ve vile v Kostarice, nebo třeba tří denní vyjížďka jachtou po moři.

Kauri senát

Senát je zásadním pilířem sdílené hodlnomiky Kauri. Investoři a uživatelé ekosystému mohou prostřednictvím senátu konzultovat, diskutovat, navrhovat a schvalovat nové projekty či dílčí kroky v celém systému.

Schůzí senátu a následných hlasování se může účastnit kdokoliv kdo drží alespoň 0.1% všech Kauri v oběhu, tj. minimálně 9 898 Kau.

Budoucí vývoj

Mezi investory se spekuluje, že ze středně dobého hlediska (1-3 let) by cena Kauri mohla vyšplhat až na 15 dolarů. Této predikci nasvědčuje několik fundamentálních analýz.

Jedna se týká toho, že kolem 70% velkých investorů má své Kauri uzamčeno ve stakingu, nebo je dlouhodobě drží v BankKau. V praxi to znamená, že ve středně dobém horizontu nebude žádný velký prodávající, který by své Kauri prodal a naopak většina bude těch co budou Kauri držet, nebo nakupovat.

Další projekt, který pozitivním způsobem ovlivní cenu je Neurorestart Latinská Amerika. Jiří Vokiel Čmolík plánuje šířit svůj vzdělávací kurz po celé Latinské Americe a teď se podržte, zájemci kteří budou chtít za kurz zaplatit v kryptoměně Kauri, tak dostanou slevu 30%. Jelikož se předpokládá, že většina bude chtít této slevy využít, tak budou muset nejdříve Kauricoin nakoupit, což opět výrazně požene cenu této kryptoměny nahoru.

No a pak samotné uvedení kryptoměny Kauri na decentralizovanou směnárnu Uniswap zpřístupní tuto kryptoměnyu dalším statisícům potencionálních zájemců. V budoucnu se plánuje, že se naváže spolupráce i s eshopy, které budou přijímat platby v Kauri.

Dočkáme se tedy na základě těchto pozitivních zpráv ceny 15 dolarů za Kauri ve středně dobém horizontu? To ukáže až čas. Nicméně Čmolík již v minulosti několikrát ukázal, že dokáže rozvířit energii peněz v českém prostředí. Uvidíme jestli se mu to podaří i v Latinské Americe.

Aktualizace 21.11.2022: Kryptoměna Kauricoin, kterou založil Jiří Vokiel Čmolík a Jan Masnica se ukázala jako podvod. Stovky investorů kvůli těmto dvěma podvodníkům přišli o veškeré své peníze. Proto od těchto lidí nic nekupujte, neobjednávejte, protože jinak takém můžete přijít o veškeré své peníze.

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.