Pondělí , 27 března 2023

Med Beds a 5 135 patentů mimozemské technologie bude odtajněno

Autor: Susan Price.

Představte si, pokud si troufnete, že vaše svobodná vůle a fantazie vám umožní představit si ty nejúžasnější metody, které by vaše tělo mohlo vyzkoušet, aby se vyléčilo. Tyto mimozemské technologie byly po desetiletí potlačovány prostřednictvím vojensko-průmyslového komplexu a politiky Washingtonu a řadou vládních agentur.

Představte si místo, kde se fyzika setkává s reverzní technologií a inženýrstvím, kde se setkávají světelné roky s lidskou kontemplací respektující zákony lidí, zvířat a životního prostředí Země.

Postupem času jsme byli my lidé zmanipulovaní vojensko-průmyslovým komplexem a politickými strašáky Washingtonu přičemž historie naši civilizace byla postavená na nepředstavitelných lžích spočívajících mezi skutečností a fikcí, podobně jako Čaroděj ze země Oz za železnou oponou, ovládající a manipulující všechny aspekty našeho života zde na Zemi, od našeho jídla, systémů víry, zdraví, životního prostředí a dalších.

Jared Rand, který je whistleblower tajného vesmírného programu a autor knihy „Klid v Bouři“ je jedním z posledních údajných zasvěcenců v tajemstvích vesmíru, kteří vykročili vpřed.

V rozhovoru mluví o vysoce pokročilých technologiích mimo svět, jako jsou tachyonové léčebné komory, portálová technologie, obnovovací lůžka, replikátory a omlazovací pilulky; není první ani poslední, kdo diskutoval o těchto skrytých patentovaných technologiích.

Tyto životy měnící vynálezy jsou doslova z jiného světa. Zahrnují schopnost nejen nechat dorůst chybějící končetiny a léčit nemoci, ale zároveň omlazovat atomy a buňky v těle a zvrátit proces stárnutí.

Tento počítačový program umělé inteligence by vytvořil uzdravení v těle, systémově ho obnovil bezbolestným atomizačním procesem, neovlivňující (paměť, moudrost, znalosti, vlastnosti atd.), když pacient leží na lůžku a upadá do hlubokého spánku. . Je těžké pochopit koncept, že Sci-Fi by mohlo znovu vytvořit chybějící část těla nebo úplně omladit obrácením desetiletí a vrstev věku.

Vyškolení zdravotníci by tato zařízení spravovali, protože tyto zázračné léčebné lůžka identifikují DNA, zatímco skenují tělo se zaměřením na nedokonalosti, a poté používají plazmovou a tachyonovou technologii s ovladatelným počítačem AI k léčbě podle přání dané osoby. Hloubková péče o zdraví poskytne holistický přístup v duchu naturopatie, ájurvédy, homeopatie a mnoha dalších. Praktiky těchto zařízení nebudou používány v alopatických nemocnicích, ale na jiných určených klinikách. Až budou patenty zveřejněny, budou chráněny proti chamtivosti a politickému establishmentu, který pronikl do všech oblastí našeho životního stylu. Tato zařízení nenahradí zdravotní péči, budou pouze jejím doplňkem, protože existuje mnoho dalších patentů, které mají být uvolněny a které budou doplňovat Med Beds.

Někteří z úplně prvních lidí, kteří absolvují léčebná sezení, budou ti, kteří trpí nejbolestivějšími a nejtěžšími stavy, a říká se, že časem každá domácnost bude mít svá vlastní zařízení.

Rand zmiňuje několik technologií, které někteří mimozemští lidé skrytě sdíleli s vybranými skupinami na Zemi po celá desetiletí.

Jako součást výzkumného týmu Jared Rand tvrdí, že otestoval a ověřil účinnost všech technologií. Tvrdí také, že existují dvě specifické pilulky na omlazení kohokoli do 24 hodin.

Existují obrovské patenty a vynálezy, které vyléčí každou lidskou nemoc, ale většina z nás si neuvědomuje, proč byly tyto vynálezy zadrženy, aby nespatřily světlo světa. Elita to nikdy nedovolí, protože je napojená na vládu a globalistickou chamtivost.

Pokud jde o otázky ozdravování životního prostředí, v tichosti existuje úžasná metoda, která čistí vodní cesty, oceány, půdu, rostliny a další, což je 600 milionů let starý mikrob; jakmile je správně fermentován, má schopnost vyčistit ropné skvrny a po vyčištění se vyčerpá a zanechá za sebou pouze dusík a kyslík.

Níže uvedené poznámky shrnují body, které od listopadu 2017 do ledna 2018 nasbíral čtenář knihy "Klid v bouři".

Vojensko-průmyslový komplex, nadnárodní tajná organizace a politická elita střežily a plánovaly ozbrojení tajného vesmírného projektu proti nám. Projekt byl tajně známý jako brána k uzdravení lidské rasy a naší Země a fungoval ještě nedávno. 7 dekád pod zemí se nyní odkrývá jako poklad starověké pokročilé technologie, které zde na Zemi zanechaly mimozemské rasy.

O těchto tématech se diskutuje mezi probuzenými masami... že způsob, jakým nyní žijeme... zmizí a nové technologie by mohly být zavedeny za méně než deset let.

Ve skutečnosti utajení více než 5 000 vynálezů a technologií a zveřejnění Siriuse je to oddělené pouze kvůli elitě, která se chce chtivě živit těmito zdroji pro sebe a připravit celé lidstvo o to, co mu patří. Whistlebloweři přicházejí, aby urychlili předání těchto zpravodajských informaci a informaci veřejnosti... a slibují, že všeho budeme svědkem během našeho života.

Dr. Steven Greer je jedním z těchto jedinců.

Když mluvíme, v zákulisí se buduje situace, která změní ekonomickou a politickou situaci, přesun moci od elity do mírumilovného světa. Bude probuzen a přeorientován tak, aby upřednostňoval ty, kteří budou pracovat na obnově lidstva.

Tehdy budou vynálezy a patenty distribuovány postupně do celého světa. Každá země je bude nezávisle spravovat bez elitního kartelu, který zneužil životní privilegia na Zemi.

Představte si sílu a nekonečné možnosti těchto darů. Že bychom byli schopni zrealizovat zdravější svět na Zemi, zbavený chamtivosti, chudoby, rakoviny a všech destruktivních programů, které kastrují naše lidské zkušenosti a drží nás jako rukojmí v zajetí falešného systému víry.

Poznámka: Tyto patenty na vynálezy spadají pod „Zákon o utajení vynálezů z roku 1951“, aby nebyly zaměňovány s ambicí prezidenta Trumpa pokročit v jejich odtajnění.

„Na konci fiskálního roku 2010 bylo evidováno 5 135 vynálezů, na které se vztahoval příkaz k utajení. Uvedl to minulý týden americký Úřad pro patenty a ochranné známky (U.S. Patent and Trademark Office). Je to 1% nárůst oproti předchozímu roku a nejvyšší celkový počet za více než deset let.

Podle zákona o utajení vynálezů z roku 1951 mohou patentové přihlášky na nové vynálezy podléhat příkazu k utajení omezujícímu jejich zveřejnění, pokud se vládní agentury domnívají, že zveřejnění by bylo „škodlivé pro národní bezpečnost“.

Aktuální seznam technologických oblastí používaných k prověřování patentových žádostí z hlediska možných omezení podle zákona o utajování vynálezů není veřejně dostupný. To bylo odepřeno podle zákona o svobodě informací. (Odvolání čeká na vyřízení.)

Většina uvedených technologických oblastí úzce souvisí s vojenskými aplikacemi. Ale některé z nich mají širší rozsah.

Seznam z roku 1971 tedy naznačuje, že patenty na solární fotovoltaické generátory byly předmětem přezkumu a možného omezení, pokud by fotovoltaika byla více než 20% účinná. Podobně byly systémy přeměny energie podrobeny kontrole a možnému omezení, pokud nabízely efektivitu „nad 70–80 %".

Lze se spravedlivě ptát, zda odhalení takových technologií by mohlo být skutečně „škodlivé pro národní bezpečnost“ nebo zda by byl opak blíže pravdě. Dále se lze ptát, jaké srovnatelné technologie dnes mohou podléhat omezení a utajení. Ale nepřicházejí žádné odpovědi a systém utajování vynálezu přetrvává bez rozeznatelné vnější kontroly.“

Zdroj: americaoutloud.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.