Pondělí , 27 března 2023

Nouzové vysílání: Kolaps SVB a jiných bank začal – další fáze převzetí nového světového řádu

Generálporučík Michael Flynn, bývalý šéf obranné zpravodajské agentury a hlavní poradce pro národní bezpečnost Trumpa se připojil k Alexi Jonesovi živě, aby v Infowars diskutovali o kritickém vývoji v bankovnictví (konkrétně krach Silicon Valley Bank), "boji proti dezinformacím" vedeném Deep State, odhalení 6. ledna, kdy byl podniknut útok na Kapitol a dalších věcech! V článku se ale především zaměříme na chystanou finanční krizi, která má sloužit k zavedení digitalních měn centrálních bank (CBDC)

Jones a Flynn se shodli na tom, že se zrychluje trend směřující ke třetí světové válce a ke konci civilizace. Diskutovali také o tom, jak to můžeme zastavit. Podle Flynna je dobře, že se lidé probouzejí a šíří informace, včetně agendy Deep State.

V tomto živém sobotním nouzovém vysílaní Flynn poukázal na to, jak může bezprostředně hrozit finanční kolaps po mnohamiliardovém bankovním krachu u Silicon Valley Bank. Poukázal také na to, že Joe Biden a globalisté vedou svět na cestu ke třetí světové válce, aby odvedli pozornost, protože se lidé začínají probouzet k podrazu na lidi, kterým je Nový světový řád.

Krach Silicon Valley Bank

Banka Silicon Valley Bank (SVB), kterou využívalo mnoho startupů a technologických společností v Silicon Valley, se v pátek zhroutila do nucené správy Federal Deposit Insurance Corp.

Je to největší banka, která zkrachovala od Washington Mutual v roce 2008.

Nejvyšší manažeři Silicon Valley Bank prodali své akcie jen několik týdnů před kolapsem.

New York Post píše: Dva z nejvyšších šéfů Silicon Valley Bank prodali akcie v hodnotě milionů dolarů jen dva týdny před pátkem, než se firma zhroutila, dokazují záznamy.

Generální ředitel Greg Becker prodal akcie v hodnotě více než 3,5 milionu dolarů – což činilo téměř 12 500 akcií – v předem naplánovaném automatickém výprodeji 27. února, vyplývá ze spisu US Securities and Exchange Commission.

Tentýž den prodal třetí nejvyšší finanční ředitel banky Daniel Beck akcie za 575 180 dolarů, uvedlo Newsweek.

Silicon Valley Bank, kdysi přední poskytovatel půjček v oblasti technologií, byla federálními úřady uzavřena jen o 11 dní později.

Becker a Beck prodali své masivní podíly v legálním firemním obchodním plánu založeném SEC s cílem zmařit obchodování zasvěcených osob, takže není jasné, zda generální ředitel a finanční ředitel věděli, že společnost za pouhé dva týdny zkolabuje.

SVB neodpověděla na žádost o komentář ze strany The Post.

Firma byla v pátek náhle zavřena kalifornským ministerstvem finanční ochrany a inovací kvůli obavám z likvidity.

Zaměstnanci zkrachovalé Silicon Valley Bank také dostali své roční bonusy jen několik hodin předtím, než banka zkrachovala a byla převzata regulačními orgány.

CNBC včera uvedla, že hodiny předtím, než banka zkrachovala, vyplatila banka svým zaměstnancům jejich roční bonusy:

"Zaměstnanci Silicon Valley Bank dostali své roční bonusy v pátek jen několik hodin předtím, než regulační orgány zabavily krachujicí banku, vyplívá z vyjádření lidí, kteří o platbách věděli.

Banka se sídlem v Santa Clara v Kalifornii historicky vyplácela zaměstnanecké bonusy druhý pátek v březnu, uvedli lidé, kteří odmítli být identifikováni, když hovořili o prémiích. Platby byly za práci vykonanou vyplaceny v roce 2022 a probíhaly dny před kolapsem banky, uvedly zdroje."

Světový kolaps a nástup CBDC

Infowars píše: Owen Shroyer popsal, jak média nyní záměrně propagují kolaps Silicon Valley Bank, aby přiměla americký lid k panice v bankovnictví, aby položila finanční systém pro zavedení digitálních měn centrálních bank.

Podle staršího článku se chystá vyvolání finanční krize, která má trvat několik let. Budou krachovat další banky a podniky. Jedna se o nástroj akce-reakce-řešení. Světoví vůdci nám poté nabídnou zázračné CBDC (digitální měny centrálních bank) jako řešení problému. Testovací režimy těchto digitálních peněz, již byly prakticky po celém světě ukončeny a čeká se jenom na jejich zavedení.

Podle ekonoma Lukáše Kovandy se zavedou „helikopter money“, což je americký název pro nepodmíněný příjem. Lidé toto řešení budou masivně přijímat, protože v tom budou vidět vysvobození z ekonomické bídy. Ovšem jak Kovanda říká, tak se  jedná o past na lidi s cílem zavést „programovatelné peníze“ alias CBDC a tím pádem centrálně řízené bankovnictví.

Jakub Kralovanský na svém kanále potvrzuje zprávu od finančního informátora Teka Tiwariho z Wall Streetu, že globalistické firmy budou masivně propouštět a zvyšovat nezaměstnanost, aby vytvořili nátlak, údajně na snížení inflace, nicméně pravda je taková, že chtějí dostat svět do ekonomické krize. To u lidí vytvoří ekonomické zoufalství a lidé budou hledat spásu v čemkoliv co jim vláda nabídne.

V současné době jsme svědky uměle vyvolávané finanční krize skrze zvyšování úrokových sazeb (jinak řečeno vysávaní peněz z oběhu) a krach Silicon Valley Bank, je největším krachem banky od roku 2008 a dominovým spouštěcím mechanismem k přechodu k novému finančnímu systému s CBDC.

Další zdroje informací

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.