Sobota , 10 června 2023

Nově objevené e-maily z roku 2020 dokazují, že PCR testování na COVID je podvod WEF

Odtajněné e-maily odhalují, že testy PCR používané během Covid pandemie nebyly ničím jiným než podvodem prosazovaným globálními elitami ze strany WEF.

Prof. Martina Neila řekl, obdržel v září 2020 anonymní e-maily, které odhalují podvodnou povahu PCR testů, které nikdy nebyly určeny k detekci virů. „Některé z [testovacích] sekvencí se nacházejí v samotném lidském genomu,“ stojí v jednom z e-mailů.

Kromě toho byl práh cyklování testovacích souprav PCR téměř jednotně nastaven příliš vysoko, což způsobilo mnoho falešně pozitivních výsledků. Soupravy také nebyly nikdy schváleny nebo certifikovány pro takové testování.

Dr. Christian Drosten, kterému se připisuje vynález screeningového systému na Covid, použil genové sekvenování ve svém programu testovacího systému Covid, který se rozšířil po celém světě. Nikdy však virus neizoloval a ani k němu neměl přístup. "Místo toho stáhl sekvenci virové RNA z čínské databáze," píše se ve zprávě. "Drosten následně vytvořil první komerčně dostupnou RT-PCR screeningovou soupravu založenou na tomto genomu."

Anonymní e-maily podrobně popisují, že některé sekvence primerů pocházejí ze samotného lidského genomu, zatímco jiné jeho části pocházejí z neznámého zdroje nacházejícího se v mořské vodě. To znamená, že testování na Covid bylo falešné a zdá se, že i virus byl falešný. Celé to byla psycho operace, která měla vyvolat strach, paranoiu a poslušnost vládě.

Pravdou je, že žádný nový a smrtící koronavirus neexistuje a nikdy neexistoval, jak vyplívá na základě těchto důkazů. Zhruba před dvěma a půl lety, kdy Neil poprvé obdržel tyto e-maily, se o nich měl dozvědět svět, ale nikdo to nezveřejnil. Místo toho to mocnosti držely pod pokličkou a pokračovaly v prosazování svého podvodného testování na viry. Vlády se obávají nových „vln“ virů a nových „variant“, které testy údajně detekovaly, i když žádná z variant nebyla nikdy izolována.

Laboratoře hodnotící výsledky Covid  testů navíc opustily standardní pokyny Světové zdravotnické organizace (WHO) pro identifikaci pozitivního výsledku testu. „Tyto důkazy opět ukázaly na zkříženou reaktivitu a nespecifitu PCR testu,“ píše Rhoda Wilson pro The Exposé o tom, co e-maily odhalily. "Vypadalo to, že jsou navržený tak, aby zachytil cokoli, co byste mohli chtít, aby detekovaly."

Testy pravděpodobně jen zachytily sezónní rýmu, která pak byla použita k vyděšení a donucení lidí, aby se nechali „očkovat“, což byl plán po celou dobu. Mějte na paměti, že  koronavirus je jenom nachlazení.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Sean Adl-Tabatabai