Čtvrtek , 9 února 2023

Otevřený dopis CEO ředitele Andrewa Torby ze sociální sítě Gab o finanční cenzuře a novém finančním systému GabPay

Autor: Martin Kirschner.

CEO ředitel sociální sítě Gab mluví o finanční cenzuře.

Přišel mi dopis od sociální sítě Gab. V něm CEO ředitel Andrew Torba popisuje, jak finanční instituce jako Paypal, Stripe, Square, Coinbase a další začali jeho sociální síť finančně cenzurovat a blokovat jí finanční účty, protože umožňuje svým uživatelům svobodu projevu. Zmiňuje se také o globalních elitách a kabale, která chce lidem ničit životy.

Zde je znění dopisu:

„Když byl Gab počátkem letošního roku vyloučen z několika bank, inspirovalo nás to k tomu, abychom se pustili do práce na budování vlastní finanční infrastruktury přátelské k svobodnému projevu. Věk finanční cenzury již dlouho přichází a Gab byl v této záležitosti před více než třemi lety nejvíce postižen. Když za námi přišli finanční cenzoři, jen málokdo se postavil, aby nás bránil. Bylo nám řečeno, abychom si „stavěli vlastní“, pokud se nám to nelíbí, takže přesně to jsme dělali.

Čelit finanční cenzuře není pro Gab nic nového.

Gab byl od roku 2018 zakázán na Paypalu spolu s mnoha dalšími platebními branami včetně Stripe, Square, Coinbase a dalších.

Máme dokonce zakázáno přijímat Visa a Mastercard navzdory provozování plně legální americké firmy, která jako obchodní model prodává softwarové služby a zboží jako klobouky, hrnky a košile.

Gab doslova nemůže přijímat transakce kreditní nebo debetní kartou, aby vám prodal klobouk na internetu. Naštěstí jsme měli možnosti: šeky a bitcoiny. Nové a staré technologie se spojují, aby porazily finanční cenzuru. Není to dokonalé, ale funguje to a chystáme se to posunout na další úroveň.

Pokud to čtete, je nevyhnutelné, že jednoho dne se všechny tyto věci mohou a budou dít i vám, a proto jsme usilovně pracovali na vybudování řešení pro každého.

Jak jsem již nějakou dobu psal: musíme vybudovat alternativní ekonomiku. V důsledku šílenství tohoto očkovacího mandátu nebyla tato skutečnost nikdy jasnější. Odebírají se nám lidská práva a já nebudu stát stranou a sledovat, jak se to stane.

Podniky, místa konání, sportovní týmy, zaměstnavatelé a dokonce i naše vlastní federální vláda směřují k tomu, aby lidé byli nuceni volit mezi životem a prací ve stávajícím ekonomickém systému nebo byli vyloučeni z toho, že odmítají vpravit do svých těl experimentální látku.

Možnost vybrat si mezi uživením rodiny a zachováním si tělesné autonomie při zachování věrnosti svému náboženskému přesvědčení by neměla být volbou, kterou by měl udělat každý člověk. Je to zlé, je to špatné a měli byste o tom směle mluvit.

Pokud nás chtějí opustit ze svého systému, budiž: postavíme si vlastní. Nyní je čas postavit se vysoko a odejít z tohoto chaosu. S naší důstojností a sebeúctou v ruce budeme společně pracovat na vytvoření nové cesty vpřed, která zajistí budoucnost svobody pro naše děti.

V Gabu děláme velký pokrok na GabPay, naší alternativě Paypal, jako jedné z našich mnoha iniciativ v boji proti tyranii globálních elit.

V tuto chvíli procházíme spoustou právních a regulačních formalit, ale věci se hýbou rychle. Sestavení vlastního Paypalu není tak jednoduché jako „sestavte software a dodejte jej“. Softwarová stránka pro GabPay je již hotová a funguje skvěle. Je to byrokracie, která vyžaduje čas.

Alternativa k Paypalu nikdy nebyla důležitější, protože ADL ("Liga proti pomluvám" zde asi myslí Kabala) bude procházet vaše finanční transakce a ničit lidem životy za finanční podpory lidí a organizací, které je nemají rádi. Jsem vlastně opravdu rád, že Gab byl na léta zakázán přístup na Paypal, protože chrání všechny naše zákazníky před zvědavými pohledy démonů z ADL. Bůh měl jako vždy plán a zákaz nás přivedl k tomu, vybudovat GabPay.

Čekáme na právníky, aby udělali své a usilujeme o zahájení do konce roku, ale chci jen, abyste všichni věděli, že se s tímto šílenstvím skutečně něco dělá.

Každý rád kňučí a stěžuje si na cenzuru Big Techu a politiků - včetně prezidenta Trumpa - rádi na tom vydělávají peníze, ale žádná politická ani právní „řešení“ nikdy nevedou k žádné konkrétní změně nebo zásadním krokům.

V Gabu jsme stavitelé. Nesedíme a nekňučíme nad problémy, aktivně stavíme řešení těchto problémů. Gab je jediná komunita, která má prokazatelné výsledky v tom, že neohýbá svá záda skupinám, jako je ADL, a draze jsme za to zaplatili tím, že jsme kvůli tomu dostali zákaz v každém obchodě s aplikacemi, zpracovateli plateb a dokonce i v bankách. Navzdory tomu všemu nadále přežíváme a vzkvétáme z Boží milosti a díky podpoře lidí, jako jste vy.

Pokud chcete pomoci financovat naše úsilí při budování GabPay, můžete upgradovat na GabPRO za 15 dolarů měsíčně nebo provést nákup/dar v Gab Shop. Otestovali jsme ranou verzi GabPay na našem systému pro upgrade PRO a v Shopu, takže se tam můžete brzy podívat, pokud se rozhodnete pro nákup.

Děkujeme za vaši trvalou podporu a modlitby! Udržujte víru. Vím, že mnozí z vás jsou vyděšení, unavení, nervózní, ve stresu a nejistí ohledně naší budoucnosti. Věřím, že Bůh využívá tento čas, aby nás přitáhl blíže k Němu a odhalil ničemnou tvář globální elity, aby to všichni viděli. Nakonec to má pod kontrolou a to mi přináší ohromný mír. Modlím se, aby to platilo i pro vás.

 

Bůh vám žehnej,

 

Andrew Torba

CEO, Gab.com

Ježíš je král“

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.