Sobota , 10 června 2023

Ověřovatelé faktů připouštějí, že 92 % všech úmrtí na COVID pochází od očkovaných lidí

V neočekávaném obratu událostí byli ověřovatelé faktů nuceni přiznat, že k ohromujícím 92 % všech úmrtí souvisejících s Covidem v roce 2022 došlo u lidí, kteří byli třikrát očkovaní  mRNA vakcínami. To je v rozporu s narativem, který vyšel loni na podzim v The Times (UK), který označil neočkované jedince za „globální hrozbu, kterou je třeba porazit“. Ukazuje se, že pravý opak je pravdou.

Ara Darzi, který článek napsal, je členem Sněmovny lordů Spojeného království a autorem lživého článku, který tvrdí, že umírají neočkovaní. Ve skutečnosti se 92 % všech úmrtí na covid v daném roce vyskytlo u lidí, kteří byli proti viru třikrát očkovaní. Darzi v článku uvedl několik nepravdivých tvrzení, včetně toho, že rostoucí protivakcinační hnutí po celém světě je hrozbou pro veřejné zdraví ve Spojeném království i jinde.

Podle vlastních údajů Agentury pro zdravotní bezpečnost Spojeného království mělo k 3. červnu 2022 v Anglii nárok na očkování 63,4 milionu lidí. Z těchto způsobilých lidí dostalo 44,48 milionu lidí jednu dávku, 41,8 milionu dostalo dvě dávky a 32,9 milionu dostalo tři dávky. Na základě těchto čísel odmítlo vakcínu téměř 20 milionů lidí, což je mnohem vyšší číslo než 3,7 milionu, které uvádí Darzi.

I když to pro některé čtenáře nemusí být překvapením, je důležité si uvědomit, že stále existují miliony lidí, kteří věří, že dezinformace zveřejněné The Times jsou faktické. Jeden komentátor napsal, že vládní úředníci jako Darzi jsou zodpovědní za umožnění „této velké genocidy“, zatímco jiný komentátor poukázal na to, že Darzi a jemu podobní jsou „podvodníci nejvyššího řádu“.

Je znepokojivé, že nepravdivé informace šíří jednotlivci na pozicích moci a je důležité hledat nezávislé zdroje informací mimo zkorumpovaná mainstreamová média.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Sean Adl-Tabatabai