Středa , 8 února 2023

Patent US6506148 B2 z roku 2001, který stanovuje, že televize jsou schopné vysílat a vysílají elektromagnetické pole, které má za cil ovlivňovat nervovou soustavu diváka – jeho ovládání.

Autor: Martin Kirschner.

Televize jako účinný prostředek manipulace lidským vědomím (Print Screen z electronics.howstuffworks.com)

Jak to funguje

Technika manipulace vědomím lidí pomocí televize využívá prvků z oboru MK Ultra. Jedná se o vojenskou technologii kdy útočník dokáže sktrze televizi ovládat chování a emoční stavy lidí.

Na stránce patentu US6506148 B2 se píše:

„U člověka byly pozorovány fyziologické účinky v reakci na stimulaci kůže slabými elektromagnetickými poli, která jsou pulzována určitými kmitočty blízkými 1/2 Hz nebo 2,4 Hz, jako je excitace senzorické rezonance.

Mnoho počítačových monitorů a televizních trubic při zobrazování pulzních obrazů emituje pulsní elektromagnetická pole s dostatečnou amplitudou, která způsobí takové buzení. Je tedy možné manipulovat s nervovým systémem subjektu pulzujícími obrazy zobrazenými na nedalekém počítačovém monitoru, televizoru nebo mobilu.

Pulsování obrazu může být vloženo do programového materiálu, nebo může být překryto modulací video toku, buď jako RF signál, nebo jako video signál. Obraz zobrazený na monitoru počítače může být efektivně pulzován jednoduchým počítačovým programem. U některých monitorů mohou být generovány pulzní elektromagnetická pole, která jsou schopna vzrušujících senzorických rezonancí u blízkých subjektů, i když jsou zobrazené obrazy pulzovány s podprahovou intenzitou.“

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.