Sobota , 1 dubna 2023

Přestaňte slavit temný svátek Halloween. Otevírate tím dveře do démonických světů

Autor: Martin Kirschner.

Masky a rituály v minulosti sloužili k napojení se na duchovní svět. Oblékáním se za démonické bytosti se na tyto bytosti napojujete. (Print Screen z Youtube)

Halloween byl převzat z keltského svátku Samhain. Církev zneužila tento svátek stejně, jako zneužila energetická místa na kterých postavila kostely s destruktivní energii.

Samhain (ze staroirského samain) se slavil v noci z 31.října na 1.listopadu. Keltové věřili, že v tomto čase se otevírá brána do duchovních světů, kdy byli schopni komunikovat se svými předky. Cílem druidů v tomto období bylo, aby pomocí magických rituálů zavřeli brány do nižších světů a lidé byli ochráněni před zásahem démonických bytostí.

Co se děje dnes při Halloweenu? Pravý opak. Lidé si oblékají masky démonických bytostí a tím pádem vítají příchod těchto bytostí. Některé lidi tyto bytosti pak posednou.

Co je smysluplného na tom, se takto líčit a oblékat?

Myslím, že další hitparáda obrázků není třeba.

Lidé ani netuší, že slavením Halloweenu se účastní rituálu jehož účelem je napojení se na bytosti z nižších světů. To má za následek nabalení karmy, kterou lidé budou muset splácet po mnoho životů.

Při Halloweenu se démonické bytosti nabalují na těla lidí a ti si je nosí sebou domů. Tyto bytosti pak skrze strach a neštěstí vysávají z lidí energii, takže ani za současného života se lidé slavící Halloween nevyhnou neštěstí.

Doporučuji vám poslechnout si řeč keltské bohyně, která mluví o tom, co se při Halloweenu děje a jaký to má dopad na lidi: https://www.youtube.com/watch?v=cuRtcT-Mn6s

 

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.