Středa , 31 května 2023

Pohádal jsem se s ochrankou z Hypermárketu Albert. Vozíky na příděl nás připravují na Covid Pass

Autor: Martin Kirschner.

Rád bych s vámi sdílel svou nepříjemnou zkušenost z Hypermarketu Albert, kdy jsem se dne 23.12.2020 pohádal s ochrankou. Po tomto incidentu jsem si uvědomil určité skutečnosti, jak nás jednotlivá opatření připravují na NWO a nutnost používat CovidPass

Co se stalo

Vstoupil jsem do Hypermárketu Albert, abych si dobil ktedit na mobil a nakoupil. Už když jsem vstoupil do trafiky Geco, tak mě rozčílilo jednání mladé slečny za přepážkou. Když jsem přišel na řadu, tak tato slečna začala okřikovat zákazníky za mnou: „Udržujte 2 m rozestupy!“. Při tom, když to říkala, tak se tomu smála. Mě osobně to směšné nepřišlo a nasral jsem se, i když jsem to nedával znát.

Následně jsem z trafiky Geco zamířil do Hypermárketu Albert. Když jsem si chtěl vzít nákupní vozík, tak jsem zjistil, že nákupní vozíky jsou na příděl. Za mnou čekala fronta. Asi si dokážete představit jaký Mind fuck se mi napálil do hlavy.

Foto: Tak to už bylo i na mě moc.

Rozhodl jsem se, že vstoupím do hypermárketu bez vozíku. Náhle jsem slyšel, jak mě z pozadí okřikuje ochranka. Ignoroval jsem ji. Náhle ke mně přistoupil odporný asi 60-ti letý dědek z ochranky a řekl mi: „Co si myslíš, že děláš?!“ Při tom se ke mně postavil výhružně a asi jenom 30 cm od obličeje, takže porušil nařízení vlády. Na to jsem mu odpověděl: „Zaprvé mi netykej. A za druhé, pokud se vám něco nelíbí, tak běžte do piče!!!“ Následně jsem vypochodoval ven z hypermárketu. Cestou ven jsem toho dědka z ochranky slyšel, jak mě taky posílá do piče a ještě něco mumlal, ale já jsem ho už nevnímal.

V Hypermárketu Albert vás nejenom nutí poníženě nosit roušky a udržovat 2 m rozestupy, ale navíc musíte poníženě čekat v roušce na vozík, protože tam mají vozíky na příděl, aby se jim tam náhodou nezačal šířit Covid. Nemusím tedy říkat, že rozhodně nedoporučuji v této nadnárodní firmě nakupovat. V mém případě mi nakonec zboží prodal Vietnamec bez jakýchkoliv omezení.

Nákupní vozíky na příděl nás připravují na CovidPass

Po tomto incidentu jsem přemýšlel o tomto opatření, kdy lidé dostávají nákupní vozíky na příděl a došlo mi proč tomu tak je. Ve skutečnosti se nás snaží ochočovat a podlomovat naši vůli, aby nás zpracovali na přijetí CovidPassu.

Dnes když si chcete nakoupit, tak se musíte prokázat nákupním vozíkem. Nemůžete na prodejnu jen tak přijít bez vozíku, nebo s nákupními košíky, které už hypermarkety odstranili. V budoucnu to bude tak, že když si budete chtít jít nakoupit, tak se budete muset prokázat CovidPassem.

Naše vláda řízena světovými elitami nás ve skutečnosti na toto připravuje. Ponižujícími opatření nám berou naši vůli, důstojnost a hrdost. Zlomený člověk pak snadno přistoupí na jakékoliv opatření, když už je na ně předem připravován.

Závěr

Možná jste viděli film Experiment. Tento film se zakládá na skutečných událostech a to konkrétně na Standfordském experimentu, který se stal v USA. Tento experiment prokázal, že pokud lidi dosadíte do určitých autoritativních pozic, tak tito lidé následně mají sklony se projevovat psychopaticky.

Ať už je to ta ochranka z hypermárketu, nebo blbá prodavačka z Geca, tak najednou se všichni cítí jako autority, které vám říkají, co smíte a nesmíte dělat. Najednou jsou všichni odborníci, kteří přesně vědí, co je a co není pro vaše zdraví vhodné.

Přátelé z mého úhlu pohledu je situace vážná. Změnit by to mohla generální stávka. Pokud nějaký obchod omezuje vaše práva, tak já osobně nedoporučuji tam nakupovat. Pokud jim vadí, že mají hodně zákazníků, tak nebudou mít žádné a pak ať si stěžují třeba u vlády.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.