Středa , 29 března 2023

Aktuality z VIP Novin – Listopad 2020

Autor: Martin Kirschner.

Nový personalizovaný banner udělaný pro VIP Noviny. Páči sa? (zdroj: dropsdesign.cz)

Agresivita ve světě se zvyšuje. Politici a média roztáčejí kola hysterie. Covid-19 jasně odkryl charakter lidí a ukázal kdo je na čí straně.

Vyhrožování od politiků

Politici začínají vyhrožovat lidem a to i z odborných kruhů, kteří vyslovili svůj názor na Covid-19. Autoritářská Pry-mula vzkázala Šmuclerovi, Pirkovi, Žaloudíkovi, Hnízdilovi a spousty dalším lékařům a vědcům, že by raději měli držet hubu. Snaží se je dehonestovat a útočit na jejich slabé stránky.

Kupříkladu proti Romanu Šmunlerovi poštvali stomatology, kteří říkají, že s ním nechtějí mít nic společného a vytáhli na něj znovu starou kauzu, kdy z nemocnice na Pleši zmizeli peníze. Jan Pirk zase řekl, že má strach mluvit dále o koronaviru. Danielu Hůlkovi zase vyhrožovali, že mu ukradnou dítě.

Tohle všechno co se děje je totální diktatura a říkejte si tomu, jak chcete. Stejně jako za komunismu byli lidé proti sobě poštvávaní a podporovalo se udávání. Po celé zemi panoval strach říct svůj názor a lidé stejně jako dnes byli za svůj názor profesně zničeni a jejich dětem nebylo umožněno studovat. V horším případě skončili ve vězení.

Politici odkryli svou tvář

Až do nedávna jsem kupříkladu já neměl rád Václava Klause a naopak jsem uznával Miloše Zemana, jako skvělého prezidenta. Václava Klause jsem neměl rád od doby, kdy dal milost nejrůznějším kriminálníkům a prokazatelně i svým kamarádům, když vyhlásil celostátní prezidentskou milost. Miloš Zeman měl naopak skvělé názory na uprchlíky a na Rusko, i když ve vztahu s Čínou jsem s jeho názory nesouhlasil.

Dnes se karty obrátili. Miloš Zeman vyhlásil Romana Prymulu ministrem zdravotnictví a vzkázal lidem, kteří protestují proti vládním opatření, že jsou v podstatě debilové. Také jsem jej kvůli tomu setřel. Václav Klaus nyní kritizuje vládní opatření a tvrdí, že Covid-19 je nástroj na změnu společnosti.

Ať je, kdo chce a jaký chce, tak i přes něčí chyby, tato falešná epidemie odkryla pravou podstatu lidí jak u nás, tak ve všech národech.

Má zkušenost s nenošením roušky

Když se na začátku Září začali opětovně zavádět proti koronavirová opatření, tak jsem to nehodlal akceptovat, protože vím, že celá pandemie je podvod. Podle nových informací dokonce Covid-19 ani neexistuje, protože americké CDC přiznalo, že covid-19 nikdy neizolovali. V jednoduchosti to znamená, že nebyla prokázaná jeho existence.

V současné době si již nemůžu dovolit chodit bez roušky, tam kde se nosit musí, protože bych byl automaticky středem pozornosti. Už jsem několikrát byl napomenut ochrankou a zastavila mě dokonce policie, že nemám roušku na zastávce, protože když stojím pod stříškou, tak jí už údajně musím mít (píši to 18.10.2020, takže dnes, kdy to čtete, již možná musíte nosit roušku všude).

Pořídil jsem si proto vzdušnou roušku, abych měl určitou autonomii v dýchání. Moc dobře totiž vím, co způsobuje přílišná koncentrace CO2, které vdechujeme zpátky do plic. V této roušce se dá celkem dobře dýchat, takže po fyzické stránce mě to netrápí. Více trpím duševně, protože rouška je pro mě symbolem ponížení a bezpodmínečné poslušnosti.

Osobně se však snažím, se co nejvíce vyhnout situacím, abych si roušku musel nasadit. Nechal jsem si opravit kolo a snažím se dopravovat všude co nejvíc na kole. Ušetřím na MHD a ještě se fyzicky udržuji, takže to má také pozitivní výhody. Občas chodím nakoupit k Vietnamcům, kteří vám nikdy nevytknou, že nemáte roušku.

Srovnání s totalitními režimy

V minulosti existovali králové (diktátoři), fašismus, komunismus a teď tady máme koronavirus. Ať to však nazveme jakýmkoliv jménem, tak ve všech těchto případech se jedná o diktatůru, která se schovává za ušlechtilé zájmy.

Králové zotročovali lidi pod patronací Boha a církve, kdy lidem bylo řečeno, že když se nechají zotročit, budou platit desátky a odpustky, tak půjdou do nebe. Fašismus zase bojoval za čistotu rasy. Komunismus za rovnost. Koronavirová opatření za skvělé zdraví. To jsou všechno dobré věci, že?

Ve skutečnosti se jedná o pseudohumanismus, který se schovává za ušlechtilými ideály, aby lidé nepoznali pravdu o tom, že všechny tyto režimy (a to koronavirus je také) slouží pouze k zotročení lidí a odebrání jim osobních svobod.

Až toto divadlo jednou skončí (doufám, že skončí), tak si vezmu hodně dlouhou dovolenou, z které se už nejspíš nevrátím. Udělali to poprvé, podruhé, potřetí, počtvrté a udělají to i popáté. Tato Evropa je prošpikovaná dějinami válek a útlaků. Lidé si za to do jisté míry můžou sami, protože vždy se nechají zfanatizovat a nejenom, že nebojují za svou svobodu, ale ještě naopak schvalují své zotročení.

Závěr

Roman Prymula, Andrej Babiš a jejich noshledové se snaží zastrašovat odporníky s odlišnými názory. Snaží se útočit na jejich slabá místa, aby je ponížili a profesně zničili. Pamatujte, že neexistuje jediný člověk na světě, který by byl od narození dokonalý a nikdy neudělal žádnou chybu. Naopak u Prymuly a Babiše nejde o žádné chyby, ale o systematické podvody, střety zájmu, vyhrožování, umlčování a odebíraní práv lidem. Lidé jsou tak blbí, že za koblihu odevzdají svá práva.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.